Dodaj do ulubionych

Galeria Arabella

IP: *.play-internet.pl 28.06.11, 19:15
CO MYSLICIE O GALERII KTÓRA MA SIĘ OTWORZYĆ? SŁYSZAŁEM ZE MCDONALD TEŻ MA TAM BYĆ I INTERMARCHE. DOBRZE ŻE COŚ TAKIEGO POWSTAJE? ZASTANAWIA MNIE LOKALIZACJA BO TO JEDNAK BĘDZIE POZA MIASTEM I CZY TO WSZYSTKO WYPALI.
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 19:24
      Intermarche ma być na pewno a o MCDonaldzie nic nie słyszałem,dobrze że coś takiego powstaje,zawsze większa konkurencja na rynku i lepszy wybór dla nas klientów a co do lokalizacji to też nie zły pomysł nawet lepsza niż lokalizacja Mrówki na zadupiu,tam jest trasa ruchliwa nr 60 a ul.Pułtuską dojedzie się tam w 5 minut!po za tym w wielu miastach takie centra znajdują się na rogatkach przy głównych trasach i jest to naturalna lokalizacja,do takich centrów i tak jedzie się samochodem.
      • Gość: wiktoria Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 20:22
        Przepraszam, ale ja nie jeżdżę samochodem, więc nie bede odwiedzała tamtej galerii - no chyba, że Piotrek z Da Grasso będzie gdzies tam pracował, to bede całe dnie tam spędzac
        • Gość: kolo Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 20:40
          Wiktoria nikt nie będzie z tego powodu ubolewał. Jednego zboczeńca mniej
          • Gość: koza Re: Galeria Arabella IP: *.play-internet.pl 28.06.11, 21:13
            a to intermarche to jakaś fajna sieć? nie znam żadnego ich sklepu. Czymś się szczególnym wyróżniają czy to kolejne delikatesy? co w tej galerii jeszcze ma być?
            • Gość: koll Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.11, 06:41
              mozna poszukac i poczytac:

www.retailnet.pl/Arabella--budowa-ruszy-przed-koncem-wakacji,wiadomosc,20,czerwiec,2011.aspx
            • Gość: gość Re: Galeria Arabella IP: *.play-internet.pl 29.06.11, 22:03
              słyszałem że w intermarche mają swoją wędzarnie na sklepie. tak przynajmniej jest w brodnicy i podobno mają 30 osobowe kolejki na stoisku mięsnym.
              • Gość: max Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 09:25
                Jest juz kawalek strony www:

www.charabella.pl/
                • Gość:   Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 11:02
                  Niech będzie - będzie alternatywa ale moim zdaniem te półhektarowe molochy są bardzo nieprzyjazne. Trzeba szukać albo pamiętać gdzie są jakie produkty a są codziennie gdzie indziej bo kierowników krew zalewa jak pracownicy mają trochę wolnego. Szukasz czegoś taniego? musisz się czołgać po ziemi albo zadzierać głowę i szukać drabiny. Jak na razie wszędzie jest to samo. Mnie nie rajcuje 30 rodzajów ogórków konserwowych na półce bo zanim sprawdzę które są dobre minie 2 lata a wtedy tych najlepszych może już nie być i bez oceny w skali 1/100 ciężko będzie wybrać :). Może w końcu sklep przyjazny dla klienta nie dla inwestora? Myślę, że było by wzięcie,
    • Gość: :) Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 13:34
      No nie wierzę własnym oczom - zadowolenie długo wyczekiwane na tym forum.
      Ja też czekam na otwarcie szczególnie Jyska.

PS. Piszcie jak będziecie wiedzieć cos więcej :)
    • Gość: czukat Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 19:31
      Oby wynajęli całą powierzchnie, bo Mrówce nie specjalnie narazie to idzie.
      • Gość: ja Re: Galeria Arabella IP: *.204.116.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.09.11, 19:45
        bo jakie mają ceny za m2 w Mrówce
        • Gość: st Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.11, 21:27
          za wynajęcie m2 w arabella jest taniej niż w mrowisku, z tego co wiem to będzie kfc
    • Gość: zibi Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.11, 13:43
      niech się pan Wojciech D. uczy jak się "robi" galerię handlową ha ha ha
      • Gość: azx Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.11, 22:40
        Jezeli dadza takie czynsze jak w Mrowce to padną. Galeria mrowka jest przejawem pazernosci ich wlascicieli.To nie Warszawa by walic takie czynsze. Chyba lepiej by utrzymal sie jakis sklep czy zaklad uslugowy za jakies tam pieniadze niz by stal pusty. Za chwile nie bedzie chetnych na prowadzenie interesow w tym miejscu i galeria upadnie. Ilu juz tam probowalo i padlo z powodu czynszow
        Coraz smutniej w tej niby galerii jak sie patrzy na puste pomieszczenia. A na gore to juz malo kto zachodzi. Nawt schody ruchome zastrajkowaly i nie chca wozic klientow.
        • Gość: Alek Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 07.09.11, 09:01
          Arabela jest tansza niż Mrówka.
          A Mrówka przez swoją pazerność odejdzie w niebyt.
          Jednak udało sie do Ciechanowa ściągnąć dobre sieciówki - czyli można jak ma się odpowiednie podejście do wynajmujących.
          Dla zarządcy Mrówki ściągnięcie atrakcyjnych sieciówek było niemożliwe.
          Może własciciele Mrówki powinni pomyslec o zmianie zarządcy zanim obudzą się w pustej galerii ????
          • Gość: justa Re: Galeria Arabella IP: 82.177.208.* 07.09.11, 13:02
            a słyszeliście może o planowanej rozbudowie Mrówki?
            • Gość: zibi Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 07.09.11, 14:41
              Tak slyszalem o rozbudowie, mialo coś powstać, może powstanie .... jak się otworzy Arabella czy jak jej tam to mrówka będzie miała poważny problem, mam nadzieję że otworzy to oczy Panu Drozd - czyli zarządcy GM że nie powinno się zarobić z ZARABIAĆ - czyli małą łyżeczką, ale cały czas. A może będzie tak jak do tej pory Panie Drozd? Jak najemca pałaci to niech płaci 100 zł za m2 , a jak przyjdzie nowy to nowemu da się rabat nawet do 40 zł za m2 ? Tylko proszę nie mówić innym najemcom że udzieliłem Państwu takiego rabatu .... ha ha ha , nie zazdroszczę Panu Panie Wojciechu.
              • Gość: anonim Re: Galeria Arabella IP: *.tktelekom.pl 12.09.11, 08:31
                Już widziałem zaczynają się prace , na razie wycieli kilka drzew i dokonali pomiarów
                • Gość: 1 Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 11:22
                  prace zostały właśnie wstrzymane narazie bo nie dostali pozwolenia od zarządu dróg krajowej 60-tki na zjazdy do tej galerii. Na pewno będzie tam 3 rossman ;p
        • Gość: minka Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 15:10
          Kasa za wynajęcie m2 jest duuuuzo większa niż w Mrówce a tak się to utrzyma, zobaczycie. Ludzie będą tam ciągle.
    • Gość: lee Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 11:33
      www.retailnet.pl/PH-Mrowka--budowa-ruszy-w-2011-roku,wiadomosc,6,wrzesien,2011.aspx
      • Gość: justa Re: Galeria Arabella IP: 82.177.208.* 12.09.11, 11:44
        oj dzieje się dzieje w mieście :) ciekawe co się z tych wszystkich planów ziści...
        • Gość: anonim Re: Galeria Arabella IP: *.tktelekom.pl 12.09.11, 20:47
          www.retailnet.pl/Arabella-ma-prawomocne-pozwolenie,wiadomosc,26,sierpien,2011.aspx
          • Gość: gość Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.11, 18:35
            Dziś rozpoczeli prace. Zaczeli budować ogrodzenie wokół placu budowy.
            • Gość: klient Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.11, 18:58
              Ogólnie fajno, że powstanie nowa galeria.
              Tylko czy możliwe jest wybudowanie galerii handlowej w 8 miesięcy??
              • Gość: mark Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.11, 07:16
                No ciekawe co z tego będzie. Tu dziś przeczytałem co tam ma być:
                eciechanow.pl/aktualnosci/wydarzenia/1324-strabag-wybuduje-ch-arabella-w-ciechanowie.html
                • Gość: jusi Re: Galeria Arabella IP: 82.177.208.* 14.09.11, 09:58
                  a o mrówce jakoś ucichło. pewnie dali spokój i żadnej rozbudowy nie będzie
                  • Gość: :) Re: Galeria Arabella IP: 82.177.208.* 15.09.11, 13:37
                    www.vertano.com/pl-press-item-33.html
                    • Gość: oO Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.11, 17:00
                      porobno mozna skladac gdzies juz dokumenty o prace w Arabelli, wiadomo cos moze? Z kauflandem tez tak bylo, na dlugo przed otwarciem robili rekrutacje
                      • Gość: aaa Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.11, 19:06
                        Jak na razie to nie wiadomo czy ta galeria w ogóle powstanie bo jak narazie to prace zostały wstrzymane bo główny inwestor nie chce płacić i nie wiadomo kiedy ruszą z powrotem
                        • Gość: karla Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.11, 20:03
                          no i masz znalazł się znów jakiś mądry co to wie o wszelkich nowinkach w całym powiecie.jeżdżę koło galerii codziennie i prace nadal trwają
                          • Gość: YY Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.11, 22:33
                            co do mrówki to bardzo ucichło a liczyłem na Multikino :(:(
                        • Gość: aaa Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.11, 09:53
                          Wiem bardzo dobrze bo mój mąż tam pracuje
                          • Gość: Umma Gumma Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.11, 11:43
                            Galerie handlowe rozrywka dla biedalumpenploteriatu.
                            Zniszczono w tym kraju klasę średnią to widać ten biedny lumpenproletariat jak traci czas na zakupach.
                            Trochę droższe prywatne sklepiki osiedlowe padają , bo lumpenproletariat ma tyle wolnego czasu, że marnuje go w galeriach.
                            Galeria przy trasie 60 jest trafionym pomysłem i będzie sukcesem.
                            • Gość: Piter Re: Galeria Arabella IP: *.play-internet.pl 07.01.12, 22:01
                              Lepiej kupowac u Zydkow typu Kot w butach, gdzie identyczne buty na allegro kosztuja 3 razy mniej. Chcesz kupowac u malomiasteczkowych kupcow i zlodziei to sobie kupuj, sa jeszcze ludzie co mysla.
                        • Gość: alfa Re: Galeria Arabella IP: *.180.49.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.11.11, 16:24
                          chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość składania bądź wysyłania CV w związku z ewentualną pracą w CH Arabella??? Jeśli tak to gdzie lub w jakich zakładkach w internecie tego szukać...
                      • 3kasia20 Re: Galeria Arabella 20.10.12, 14:21
                        Witam, czy można jeszcze składać cv do pracy w galerii arabella jeśli tak to gdzie?
                        • Gość: kola09 Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.12, 17:01
                          we wtorek było ogłoszenie w tygodniku ciechanowskim o przyjęcia do tego sklepu, były podane 2 maile na które można składać cv.
                          • 3kasia20 Re: Galeria Arabella 21.10.12, 17:12
                            A możesz mi podać te maile, bardzo proszę:)
    • Gość: gradowa_chmura Re: Galeria Arabella IP: *.235.c75.petrotel.pl 26.10.11, 23:54
      Ty kolego to chyba chciałbyś nową galerię z mc donaldem na warszawskiej, chyba!
      • Gość: bezrobotna Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 09:22
        a pracę da ta Arabella?
        • Gość: rr Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 09:53
          Na Mrówce prace już trwają tylko z tyłu za całym parkingiem więc są niewidoczne dla nas. Na razie robią nowe miejsca parkingowe a potem zaczną dobudowywać z boku dalsze części.
          • Gość: Gośka Re: Galeria Arabella IP: *.play-internet.pl 27.10.11, 13:48
            W najbliższym czasie planuję przeprowadzkę do Ciechanowa. Fajnie że się tu coś dzieje, że są nowe inwestycje. Cieszę się tez że będzie tu sklep intermarche, bo to moim zdaniem to najlepszy sklep spożywczy z zawsze świeżą żywnością (wiem z obecnego podwórka). Ale nie sądzicie że ta galeria buduje się trochę za daleko od miasta?
            • Gość: wiktoria Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.11, 14:00
              Oczywiście, że za daleko od miasta, lokalizacja wgl jest badziewna, ciekawa jestem, ille ludzi będzie tam w ciągu dnia, np. ok. 9-10 rano. Podejrzewam, że max. 10 osób. Uważam, że ta galeria powinna znaleźc się na Małgorzackiej ( tam, gdzie stary młyn)
              • Gość: karla Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 14:50
                a Wy jak zawsze musicie narzekać.a może troszkę optymizmu??ludzie będą mieli pracę-co prawda świątek,piątek i niedziela ale zawsze to parę groszy do budżetu domowego wpłynie.
                jeśli będą ceny przystępne to i klienci będą.a na małgorzackiej galeria???hmm kiepski pomysł,zero parkingu,kiepski dojazd-beznadziejny pomysł.
                • Gość: GALL Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.11, 21:41
                  Rowniez uwazam iz obecna lokalizacja jest ok. A czy poprzednik uwaza iz w galeriach typu Arkadia itp w godz 9-16 sa tlumy...Zapraszam do Plocka gdzie sa puchy w tych godz. Moze zarobki nie beda tam mega ale wlasciciele Kauf i innch markietow zaczna inaczej postrzegac pracownikow z obawy o odejscie..Moze to czas na normalne Rynkowe ceny Monopolistow budowlanych ,sportowych itp .JESTEM ZA .-)))
                  • Gość: wiktoria Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.11, 21:44
                    Ja nigdy nie opuszczę Carrefoura ani Kauflandu, bo mam tam jak dojechac, a do miejsca, gdzie znajdowac się będzie Arabela nie dochodzi żaden miejski autobus
                    • Gość: phi-lozof Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.11, 07:15
                      ale będzie dojeżdżał
                      prezes ZKM twierdził swego czasu że są w stanie dostosować się do warunków otoczenia i do każdego miesca w powiecie sa w stanie puścić min. 1 autobus
                      • Gość: jusi Re: Galeria Arabella IP: 82.177.208.* 04.11.11, 09:21
                        słyszałam, ze ZKM ma reorganizowac i trasy autobusów i rozkłady jazdy; z pewnością będą chcieli się dostosować do nowopowstającego centrum handlowego
    • Gość: stg Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 09:46
      A jakieś sieciówki odzieżowe to będą w tej Arabelli?
      • Gość: ? Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 10:46
        Napewno bedzie: BricoMarche, InterMarche, Jysk, Reporter, Deichmann, Apart, Martes Sport, Big Star, Rossmann, Takko Fashion, Empik RTV Euro AGD, New Yorker, Carry, Przyjazna Apteka, kwiaciarnia, United Chicken. Tyle jest juz wynajete
        • Gość: ? Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 10:48
          I jeszcze prawdopodobnie C&A
          • Gość: wiktoria Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 04.11.11, 17:02
            Bosh..., kolejna Przyjazna Apteka..., żałosne
            • Gość: rakkia Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.12, 19:20
              pewnie jak by nie było Przyjaznej zrobiliby inną- w każdej galerii jest chociaż jedna apteka...
          • Gość: józefina Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 19:15
            Oby sie sprawdziło z C&A bo brak u nas sieciówek. Wystarczyłaby jedna dobra np. H&M ale o tym to tylko można pomarzyć :)
            • Gość: 12 Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.11, 18:26
              jeśli sieciówki typu C&A albo H&M są dla was dobre to nie mam więcej pytań.. przecież akurat te dwa sklepy to doskonały przykład jak w trochę lepszym ciucholandzie można zgarniać kosmiczne ceny. Jeśli już chodzi o jakieś lepsze ubrania sieciowe to polecam Stradivariusa, Orsay, Bershka, Terranova, Pull and Bear, ale oczywiście tego w ciechanowie jak zwykle zabraknie i powstanie kolejna pseudo galeria jak "galeria mrówka" gdzie nie będzie można kupić nic ciekawego i będziemy jeździć za tymi markami do innych miast.
              • Gość: ANKA Re: Galeria Arabella IP: *.180.27.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.11.11, 15:33
                ciekawi mie skad wiecie o tych sklepach co to podobno tam benda w mrowce tez miał byc empik itym podobne jest juz jakas oficjalna strona tej galeri bo podobno juz wykonawca sie zwinoł łacznie z płotem
            • Gość: robertwml Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.11, 11:03
              w mławie jest juz dawno reserve, wladze ciechanowa sa do niczego, obecnie w mlawie buduja tesco , mieszkancy powinni miec cos do powiedzenia w ciechanowie a nie wladze bronia malych jednoosobowych interesow a ludzie pracy nie maja, pozdrawiam i zycze powodzenia
              • Gość: wiktoria Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.11, 19:56
                A może my nie chcemy Tesco, nie pomyślałem o tym, Mławiaku?
          • Gość: aga Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.11, 16:30
            C&A nie będzie niestety :(
      • Gość: obserwator Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.11, 15:38
        A mnie ciekawi czy ta inwestycja wypali? Od 1 listopada na budowie dzieje się niewiele. Pomieszczenia kontenerowe zaczynają rozkładać a sprzęt wywozić. Chyba nic z tego nie będzie.
    • Gość: prząśniczka Re: Galeria Arabella IP: *.183.240.218.dsl.dynamic.t-mobile.pl 03.12.11, 22:04
      nawijanie makaronu na uszy - cała ta rozmowa...
    • Gość: arek Re: Galeria Arabella IP: *.180.222.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.12.11, 16:15
      a tak wogole to bedzie ta galerja bo podobno wstrzymana budowa
      • Gość: galerianka Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 30.12.11, 11:04
        będzie !! ale nie zrobiona !!
    • Gość: xxx Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.12, 20:35
      A co myślicie o otwarciu tam Salonu Orange ?
      • Gość: a Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 06.01.12, 11:21
        nie otwieraj
        • Gość: PLAY Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.12, 15:38
          Lepiej przejdź do PLAY !!!

Dadzą ci lepszą ofertę :)
          • Gość: anka Re: Galeria Arabella IP: *.180.49.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.01.12, 15:07
            wiecie co tam bedzie i kiedy otwiwieraja bo podobno wstrzymane
            • Gość: też Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.12, 21:51
              wstrzymane??
              • Gość: Piotrek Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 20:05
                Tak jak pisali wcześniej , nic się nie dzieje od listopada.
          • Gość: ciekawski Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.12, 20:44
            > Lepiej przejdź do PLAY !!!
            >
            >
            > Dadzą ci lepszą ofertę :)

a to dobre
            play nic nie daje za darmo
            policz czy faktycznie darmowe rozmowy w samej sieci play zrekompensują Ci droższe telefony u nich i droższe rozmowy z pozostałymi sieciami

jakby się wszyscy znajomi i kontrahenci do play przenieśli to pewnie i byłaby lepsza oferta niż ta, którą ma konkurencja
            ale jakby wszyscy byli w play to oferty dumpingowe by się skończyły :P
            • Gość: Play Re: Galeria Arabella IP: *.play-internet.pl 09.01.12, 10:03
              Liczyłem liczyłem dlatego jestem teraz w PLAY a nie ORANGE !!!

Jeśli chodzi o abonament to nie wiem skąd wyssałeś że do innych płace drożej ???
              ja mam 19 gr do wszystkich sieci po tym jak zleci mi 800 minut na miesiąc ( czego nigdy nie udało mi się przekroczyć) oczywiście u siebie Free !!!

A w Orange jako stały klient (7lat) dostałem gorszą ofertę niż ktoś kto przyszedł pierwszy raz! więć zastanów się co ci by się lepiej opłacało

A jeśli chodzi o telefon to nikt nie każe ci brać u nich możesz sobie zawsze kupić sam!!
    • Gość: donek Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.12, 14:29
      www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomosci/2012/Styczen/10/Galeria-Mrowka--nowe-regionalne-centrum-handlu-i-w.aspx
      Dzisiaj znalazłem takie info o Mrówce. Ciekawe co z tego wyjdzie?
      • Gość: anka Re: Galeria Arabella IP: *.205.39.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.12, 10:04
        ma ktos moze namiary na zarządce tej galerji i czy ona wogóle powstanie chodzi o władysławowo bo mrówka to zapewne kolejne obiecanki tam ciągle sie ktos zmienia i własciciele sami otwierają
    • Gość: u Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.12, 10:25
      Ma ktoś jakieś nowe wieści o zamrożonej budowie? Rusza się coś w tej sprawie?
      • Gość: stara baba Re: Galeria Arabella IP: *.180.58.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.12, 10:26
        Jutro otwarcie.
        • Gość: ; Re: Galeria Arabella IP: *.183.231.123.dsl.dynamic.t-mobile.pl 18.02.12, 13:45
          Nic nie wiem ;/
          • Gość: abc Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.12, 20:48
            A tak naprawdę to kiedy otwarcie?
            • Gość: Ktosik Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.12, 11:09
              MA KTOS JAKIES INFORMACJI ODNOSNIE ARABELLI? KIEDY PLANOWANE UKONCZENIE, CZY W OGOLE UKONCZA, JAKIES DOKLADNIEJSZE INFO

Z GORY DZIEKI
              • Gość: qwerty Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.12, 11:43
                Wznowienie budowy nastapi na poczatku marca, info potwierdzone u inwestora.
                • Gość: jusi Re: Galeria Arabella IP: 82.177.208.* 19.04.12, 14:25
                  na budowę podobno wjechały koparki... ktoś widział? to kiedy na zakupy do Arabelli?! ;)
                  • Gość: 31 Re: Galeria Arabella IP: *.183.237.220.dsl.dynamic.t-mobile.pl 19.04.12, 17:16
                    kino 3d pls tam
                    • Gość: maniek Re: Galeria Arabella IP: 79.162.81.* 25.07.12, 10:46
                      no może dotrzymają IV kwartału... ruch na budowie jak w mrowisku, metaltech robi im konstrukcję metalową... już dawno mogli otworzyć
                      • Gość: kapriczioza Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.12, 15:17
                        oj nie mogę się doczekać. czy coś wiadomo o nowych sklepach?
                        • Gość: b Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.12, 17:43
                          new yorker, mohito, reserved na pewno :D
                          • Gość: kapriczioza Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.12, 19:35
                            dzięki b:) już te sklepy mi się podobają:)) robią duże wyprzedaże. a co jeszcze będzie?
                            • Gość: ula Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.12, 20:27
                              Wcale nie takie duże.
                              W Arkadii rewelacji cenowych w w/w sklepach nie było. Największe obniżki były w Springfieldzie, np. za sweter dla męża zapłaciłam tylko 9zł!! Bardzo podobny w reserved kosztował 49 :P
                              • Gość: 12 Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.12, 22:45
                                w arkadii to w ogóle jest niewiele ciekawych wyprzedaży, wystarczy porównać te same sklepy typu diverse, mohito w różnych miastach to przecenione są różne rzeczy i także różne są ceny towarów przecenionych, także nie wszystko się pokrywa w zależności od miasta i galerii mimo że to ta sama marka . Ja lubię wyprzedaże w Galerii Bałtyckiej.
                                • Gość: johny Re: Galeria Arabella IP: *.183.252.125.dsl.dynamic.t-mobile.pl 27.07.12, 15:21
                                  a kfc bedzie lub mc donald?
                              • Gość: renata Re: Galeria Arabella IP: *.cdma.centertel.pl 20.09.12, 18:59
                                Czy może ktoś w końcu sensownie odpisać gdzie można składać te podania o pracę do tej Arabelli?????bo jak narazie to jeszcze nic na ten temat nie usłyszałam.....
                                • Gość: ... Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 19:04
                                  szukaj na jobrapido - tylko to nie jest napisane ze to praca w arabelli tylko ze w nowym sklepie w ciechanowie
                                  • Gość: renata Re: Galeria Arabella IP: *.cdma.centertel.pl 20.09.12, 19:12
                                    Ojejku))))Ślicznie Ci Dziękuję)))))))
                            • Gość: marti Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 04.10.12, 21:38
                              H&M
                              • Gość: dorota Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 10:49
                                marti H&M to już pewne?
                                • Gość: l Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.12, 11:06
                                  w którymś z artykułów na ciechanowonline było napisane m.in: że zmienia się nazwa centrum i hm negocjuje.
                                  • Gość: dorota Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 13:34
                                    No wiem ale może już cos wynegocjowali ?
                                    • Gość: sisi Re: Galeria Arabella IP: *.cnow.pl 05.10.12, 19:26
                                      H&M będzie na 100%. new yorker też. już mogą się ustawiać pierwsze kolejki i miasteczka namiotowe
                                      • Gość: l Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.12, 15:58
                                        czyli drogie Pani za zaoszczędzone pieniązki na dojeździe będzie można sobie coś kupić:)
                                        fajnie-w końcu.
                                        • Gość: zadowolona Re: Galeria Arabella IP: *.31.44.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.10.12, 16:06
                                          Super wiadomość! Otwarcie nowego CH w Ciechanowie już pod koniec listopada! www.galeriehandlowe.pl/go.live.php/PL-H861/aktualnosci-b2b/SMTMyNTM%3D/ciechanow-z-nowa-inwestycja-pod-koniec-listopada.html
                                          • Gość: agul Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 12.10.12, 08:49
                                            wszystko ok ale czy tam będą dochodziły jakieś autobusy km bo nie uśmiecha mi się iść tyle z buta... Wie ktoś może coś?
                                            Od 5 listopada niektóre sklepy już wchodzą na galerie ale problem z dojazdem.
                                            • Gość: bjutiful.janusz Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.12, 09:19
                                              To centrum powinni zbudować gdzieś w centrum Ciechanowa a tak to nikt tam nie będzie chodził bo za daleko
                                              • Gość: l Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.12, 10:07
                                                a ja myślę że znajda się osoby które poradzą sobie z dojazdem....
                                                • Gość: bjutiful.janusz Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.12, 10:22
                                                  A jak mam tam dojechać skoro nie mam samochodu?
                                                  • Gość: l Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.12, 10:53
                                                    to podjedź autobusem do farbexu a dalej na nogach.
                                                    miasto ma zapewnić transport autobusowy w tamtą strone więc się nie przejmuj.
                                                  • Gość: kkkk Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.12, 12:27
                                                    miasto ma zapewnić??? jesteś śmieszny... nasze miasto nic nie musi i na pewno nic z tego nie będzie...
                                                  • Gość: xxxx Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 12.10.12, 14:01
                                                    a czy ktoś z Was będzie tam pracować?????
                                                  • Gość: ANKA Re: IP: *.centertel.pl 12.10.12, 14:24
                                                    JA TAM BĘDĘ PRACOWAŁA,WCZORAJ DOSTAŁAM ODP...
                                                    ALE NIE MAM POJĘCIA JAK BĘDĘ TAK DOJEŻDŻAĆ Z JEDNEGO KOŃCA MIASTA NA DRUGI...
                                                  • Gość: Marcin Re: Pytanie do ANKI, przyszłej pracownicy IP: *.adsl.inetia.pl 13.10.12, 15:29
                                                    W jakim sklepie będziesz pracowała?
                                                    Ja też dostałem odpowiedź w tym tygodniu, że mogą mnie zatrudnic w tym Centrum Handlowym w jednej z "sieciówek".
                                                    Czy jescze ktoś z Was dostał już odpowiedź i wie, że będzie tam pracował?
                                                  • Gość: l Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.12, 14:15
                                                    nie napisałam że MUSI zapewnić ale że MA zapewnić-chodziło mi o to że są takie plany.
                                                    Miasto nie za bardzo interesuje to czy obywatel ma czym dotrzeć do sklepu czy nie.....
                                                  • Gość: blw Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.12, 14:26
                                                    ludzie nie bądźcie żałośni.. Przecież nikt nie mówi, żeby chodzić do takiej galerii codziennie.. A to jak kto tam dotrze to już jest tylko i wyłącznie wasz problem. Nie róbcie z siebie sierot.. tak jakby w to miejsce nie można było dojechać żadnym środkiem transportu.

Z tego co wiem jedzie autobus do farbexu więc można sobie podejść z buta, poza tym no nie wierzę że nikt z waszych znajomych czy rodziny nie ma samochodu?? no chyba że piszą tutaj podniecone >18 które nie mają jeszcze prawa jazdy. Nie żyjemy w średniowieczu i w większości małych miasteczek takie centra handlowe są poza centrum miast przy drogach wojewódzkich.
                                                  • Gość: wiktoria Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.12, 14:35
                                                    Ja nie mam prawa jazdy, a jestem +18. Jeśli nie będzie tam żadnego autobusu miejskiego - trudno, nie będę tam kupować. I jestem na 99% pewna, że w dni powszednie w godzinach 8-18 będzie tam tak pusto, że obsługa będzie mogła grać w berka bez strachu, że wpadnie na jakiegos klienta :D
                                                  • Gość: l Re: Galeria Arabella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.12, 14:42
                                                    taa wszyscy mówili jak to niesamowicie pusto miało być w galerii mrówka,a co pojadę czy w tygodniu o 18 czy o 14 to ludzi jest sporo...
                                                  • Gość: kini Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.12, 17:29
                                                    po pierwsze to galeria została zbudowana w miejscowości Władysławowo a nie w Ciechanowie a po drugie to takie centra handlowe buduje się na obrzeżach a nie w centrum.u nas w centrum miasta jest plac buraczany i musi to wystarczyć.
                                                  • Gość: qwerty Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.12, 17:43
                                                    jeśli uważasz że dlatego, że do tego centrum nie będzie dojeżdżał narazie żaden autobus i z tego powodu będzie tam pusto to muszę Cię chyba rozczarować ale zdecydowana większość mieszkańców ciechanowa porusza się samochodem. Obojętnie jaki, drogi, tani, nowy stary ale ktoś czymś tam zawsze jeździ co widać po placach parkingowych przed marketami w naszym mieście. Nikt nie będzie płakał nad tymi, którzy robią z siebie takie sieroty i myślą, że swoim buntem na forum wpłyną na lokalizację tego centrum hahaha

Co d mrówki to masz racje. Ja tam wchodzę tylko do Deichmanna a zawsze jest tam pełno ludzi i tak mnie zastanawia po co tam przychodzą??
                                                  • Gość: wiktoria Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.12, 18:38
                                                    Pełno ludzi? ja jak jestem ok 10-11 w dzień powszedni to kręci się dosłownie parę osób
                                                  • Gość: wci Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 12.10.12, 19:09
                                                    rowerkiem:)
                                                  • Gość: ANKA Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 12.10.12, 20:59
                                                    brak rowerku i mam problem:-)
                                            • Gość: bvcxz Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.12, 08:08
                                              5 listopada juz otwarcie?
                                              • Gość: grześ Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 13.10.12, 09:00
                                                planowane otwarcie -30.XI.2012.
                                                a 5 XI. to ekipy wchodzą układać swoje sklepy
                                                • Gość: JaKtoś Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.12, 18:23
                                                  A mógłby ktoś podać listę sklepów które mają tam być, jeżeli to nie jest problem oczywiście :), z góry dziękuję :))
                                            • Gość: justyna Re: Galeria Arabella IP: *.xdsl.centertel.pl 07.11.12, 13:46
                                              dziekuje i juz wysłałam pozdrawiam
    • marc_in80 Re: Galeria Arabella 13.10.12, 20:25
      Witam,
      Czy ktoś z Was dostał już odpowiedź na wysłaną aplikację i wie, że będzie pracował w tej nowej galerii w Ciechanowie?
      • Gość: ANKA Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 14.10.12, 17:43
        ja będę pracowała w tej nowej galerii ...hmm ale czy mogę Ci powiedzieć gdzie będę pracowała to nie wiem...
        • Gość: abc Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.12, 21:15
          Jak nie możesz napisać gdzie będziesz pracować to chociaż daj znać o promocjach w dniu otwarcia galerii ;)
        • Gość: Marcin Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 14.10.12, 21:25
          Nie wiedziałem, że to jest taka tajemnica, przecież tam tylko same sklepy będą, a nie jakieś banki czy urzędy, wtedy mogłabyś to trzymac w tajemnicy
          • Gość: ANKA Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 15.10.12, 09:14
            jak zaprosisz na kawe to zapewne zdradzę Ci tą tajemnice:-)))))))))
            • Gość: Loko Re: Galeria Arabella IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.10.12, 10:23
              Centrum Handlowe ARABELLA to jednokondygnacyjny obiekt handlowy zlokalizowany w odległości zaledwie 1 km od centrum miasta Ciechanów. na terenie obiektu o łącznej powierzchni handlowej ok. 15,5 tysiąca metrów kwadratowych powstawie około 25 sklepów i punktów usługowych, a w tym nowoczesny salon RTV EURO AGD, supermarket spożywczy INTERMARCHE oraz wielkopowierzchniowy market budowlany BRICOMARCHE. W obiekcie znajdą się również takie marki jak NEW YORKER, RESERVED, MOHITO, CCC, sklep sportowy MARTES SPORT oraz sklep z artykułami wyposażenia wnętrz JYSK. Dodatkowy przewidziany jest również przestronny i wygodny parking na 500 miejsc postojowych.

Lokalizacja obiektu bezpośrednio przy drodze krajowej nr 60 zapewni doskonały dojazd zarówno mieszkańcom Ciechanowa jak i całego regionu.

Powierzchnia obiektu została zaplanowana w taki sposów, aby zapewnić klientom maksymalny komfort, wygodę oraz wspaniałą atmosferę podczas robienia zakupów.

Otwarcie obiektu zaplanowano na IV kwartał 2012.
              • Gość: marti Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.12, 11:11
                Zapraszam do dyskusji:

www.facebook.com/media/set/?set=a.1444690080506.2061481.1330759475&type=3#!/marcredocenter
            • Gość: Marcin Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 15.10.12, 10:27
              Droga nieznajoma koleżanko, więc zapraszam Cie na kawę i ciastko :)
              • Gość: ANKA Re: Galeria Arabella IP: 79.162.125.* 15.10.12, 13:19
                nie omieszkam :-))))))
                • Gość: Marcin Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 15.10.12, 14:40
                  jaki dzień odpowiada koleżance? :)
    • Gość: saba Re: Galeria Arabella IP: *.pl 15.10.12, 16:25
      Arabella jest na terenie gminy Opinogóra.Pan prezydent Ciechanowa nie chciał konkurencji?
      • Gość: kkkk Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.12, 17:42
        gdzie składaliście swoje aplikacje i skąd wiecie, że macie tam robotę, skoro jest aż 25 najemców i każdy z nich ma swoje preferencje co do pracowników???
        • Gość: Marcin Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 15.10.12, 20:09
          jest już po rekrutacji do kilku dużych "sieciówek" m.in. do HEBE, JYSK, CCC, RTV EURO AGD
          • Gość: ANKA do Marcina Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 16.10.12, 20:54
            powiedz mi drogi kolego jak z ulicy m.skłodowskiej mam dojechać do tej arabelli bo nie jestem z ciechanowa i potrzebuje wskazówek.
            • Gość: Marcin Re: Galeria Arabella IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.12, 20:09
              Droga koleżanko, oto wskazówki dojazdu:
              1. Kieruj się Marii Skłodowskiej-Curie na zachód w stronę Zagrodowa
              2. Skręć w prawo w Marcina Kasprzaka - Trasa nr 50
              3. Na Rondo Solidarności drugi zjazd w Płońska - Trasa nr 50
              4. Skręć w prawo w Armii Krajowej (jadąc cały czas prosto miniesz po prawej stronie KAUFLAND i BIEDRONKĘ)
              5. Skręć w prawo w Pułtuska
              6. Kontynuuj wzdłuż Trasa 60 (jadąc cały czas prosto miniesz po lewj stronie SZPITAL, CENTRUM HANDLOWE PANORAMA i SKLEP FARBEX, a potem gdy przejedziesz jeszcze ok 1 km, to po lewej stronie wyłoni się potężny budynek nowej galerii MARCREDO CENTER [to jest jej oficjalna nazwa] w WŁADYSŁAWOWIE i będziesz na miejscu)
              Pozdrawiam :-)
              • Gość: ANKA do Marcina Re: Galeria Arabella IP: *.centertel.pl 17.10.12, 21:41
                Podwójna kawa i podwójne ciastko z kremem się należy za tak cenne wskazówki
                Poprosiłabym jeszcze wskazówki odnośnie ulicy M.Konopnickiej do tego samego centum (to dla koleżanki) w grę wchodzi również zkm ewentualnie jakim można było by dojechać z góry dziękuje...
                Pozdrawiam i i zapraszam do Galerii na otwarcie...
                • Gość: robert Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.12, 22:35
                  Wiesz moze czy beda jakies promocje w dniu otwarcia?
                  • Gość: pracownik Re: Galeria Arabella IP: *.Netcominternet.pl 27.10.12, 16:57
                    wszystko jest spoko na budowie lecz KIEROWNIK budowy to kawał ch..a a reszta dziada!
                    Wiem co pisze. Pozdro dla reszty pracowników.
    • Gość: cytujący Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.12, 18:12
      Zarząd elbfonds Group podjął decyzję o wprowadzeniu na rynek polski nowej marki dla centrów handlowych – marcredo Center. Decyzja ta oznacza, że centrum handlowe w Ciechanowie – zamiast Arabella będzie się nazywało marcredo Center.

Centrum Handlowe powstaje przy ulicy Pułtuskiej w Ciechanowie. Generalnym wykonawcą jest firma Starbag. Inwestorem obiektu jest Grupa elbfonds z Niemiec wraz z Vertano Real Estate. Inwestycję finansuje BRE Bank Hipoteczny.

- Wszystko wskazuje na to, iż do grona najemców marcredo Center w Ciechanowie wkrótce dołączy również marka odzieżowa H&M - poinformował Stephan Haupt, członek zarządu elbfonds Development.

Na terenie marcredo Center w Ciechanowie znajdą się także Intermarche, Bricomarche, RTV EURO AGD, Jysk, Hebe, New Yorker, Martes Sport oraz CCC jak również marki grupy LPP – Reserved, CRropp, House i Mohito. Ofertę centrum uzupełnią między innymi sala zabaw dla dzieci Best4You Kids, kawiarnia i lodziarnia Gelatomania, cukiernia Staropolska, Apteka Przyjazna oraz kwiaciarnia Zieleniak.
      • Gość: gość Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.12, 22:13
        co piszesz bzdury. w jakim ciechanowie, jak w gminie opinogóra stoi.
        • Gość: x Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.12, 11:41
          A lotnisko Warszawa-Modlin jest w gminie Nowy Dwór Mazowiecki i co z tego?
          • Gość: gość Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.12, 23:49
            a W łomiankach tysz otwierają inne centrum zwane oszom.
            kto ceni czas i swoje pieniadze niech kupuje mało i skromnie u maluczkich miejskich kupców.
            • Gość: YYY Re: Galeria Arabella IP: *.dynamic.chello.pl 04.11.12, 02:49
              i Co z tego ze stoi na terenie gmina opinogóra jak 95 % klijentow to mieszkancy ciechanowa.... a gdzie ci wasi mieszkancy gminy opinogora pracuje co ??? oczywiscie ze w ciechanowie ... A miasto pewnie zapewni jakis dojazd bo z tego beda pieniadze bo ktos tam do tej galerii bedzie jezdzil autobusami i jeszcze mieszkancy wladyslawowa ci bez auta tez jakos musza sie dostac... gmina opinogóra to moze zapewnic dojazd chyba furmanka po parku w opinogorze :)
              • Gość: karolina Re: Galeria Arabella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.12, 19:26
                Wie ktos moze na jakiego emaila mozna wysla swoja aplikacje????Bardzo prosze o pomoc!!!
            • Gość: justyna Re: Galeria Arabella IP: *.xdsl.centertel.pl 07.11.12, 08:46
              witam czy mozna jeszcze wysyłac do panstwa swoje cv w sprawie pracy?