Dodaj do ulubionych

Kraina Zabawy Tęcza

10.01.11, 15:10
Zauważyliście, że z reguły większość czasu nasze pociechy spędzają w jednej pozycji? Warto chociaż od czasu do czasu wyrwać je zza biurek czy sprzed monitorów komputera i spróbować namówić do zabawy pełnej szaleństw.
Fanom wielkopowierzchniowych centrów rozrywki polecam Krainę Zabawy Tęcza (www.tecza-skorosze.pl). Jest w miarę blisko centrum Warszawy, do tego gigantyczne i świetnie nadaje się dla dzieci.
Wszystkie maluchy lubią zabawy, które rozwijają ich umiejętności i pozwalają wyszaleć się do upadłego. Moja 7 letnia córka bawiła się tam fantastycznie – hasała i dokazywała, że aż miło. Po powrocie do domu natychmiast „padła”, zasnęła wyczerpana, ale szczęśliwa. Następnego dnia z podekscytowaniem opowiadała o wrażeniach z "Tęczy".
Myślę, że wybierzemy się tam jeszcze. A może zorganizujemy tam jej urodziny, słyszałam że wielu rodziców decyduje się ta to rozwiązanie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka