Gość: Ola IP: *.ger.univ.szczecin.pl 19.03.01, 18:10 ja jestem nim(czyli filmem)zauroczona-po prostu dobre i fantastyczne kino! Anglicy tez potrafia!!Warto cos takiego zobaczyc bo okazuje sie ,ze mimo wszystko warto miec marzenia!polecam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Shuriken Re: ja :-) IP: *.gazeta.pl 19.03.01, 23:04 I podpisuję się oburącz :-) Dodając przy tym, że Anglicy generalnie potrafią. Vide: * Sekrety i kłamstwa (Secrets and lies) * Polowanie na grube ryby (Shooting fish) * Goło i wesoło (Full monty) * cała masa kostiumowych rewelacji... itd. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: a kto widzial film IP: *.netcarrier.net 20.03.01, 18:52 Tez podobal mi sie film. i rzeczywiscie utwierdza w przekonaniu ,ze marzenia sie spelniaja, a na dodatek ja ogladalam go tuz przed swietami bozonarodzeniowymi ,wiec w ogole wszystko bylo pieknie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwona Re: a kto widzial film IP: 195.94.197.* 20.03.01, 19:35 Po TYCH WSZYSTKICH REWELACJACH JAKIE USLYSZALAM BYLAM TROSZKE ROZCZAROWANA . film pieknie opowiada o pragnieniach ludzi, o milosci o przyjazni ale jest troche za prosty w odbiorze za schematyczny z totalnym haapy endem. Moze dlatego ze wole filmy troche bardziej wymagajace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nimbus9 Billy Elliot IP: *.syd.iprimus.net.au 22.03.01, 01:36 zgadzam sie, rewelacja; w tym, poza glownym watkiem, sceny, w ktorych brytyjscy zomowcy gonia gornikow; thatcher bez watpienia miala racje zamykajac nierentowne kopalnie, moze nawet nie miala innego wyjscia jak chwycic robotnikow za gardlo, ale czyz to nie paradoks okrutny, ze 'solidarnosc ' gloryfikowala ja wtedy (1984) tak gorliwie, a brytyjscy gornicy zwrocili sie o pomoc do ambasady sowieckiej :) ? lepiej chyba skoncentrowac sie na balecie i trex, zeby zachowac tu zdrowe zmysly; Odpowiedz Link Zgłoś