Dodaj do ulubionych

a kto widzial film "Billy Elliot"?

IP: *.ger.univ.szczecin.pl 19.03.01, 18:10
ja jestem nim(czyli filmem)zauroczona-po prostu dobre i fantastyczne kino!
Anglicy tez potrafia!!Warto cos takiego zobaczyc bo okazuje sie ,ze mimo
wszystko warto miec marzenia!polecam...
Obserwuj wątek
    • Gość: Shuriken Re: ja :-) IP: *.gazeta.pl 19.03.01, 23:04
      I podpisuję się oburącz :-) Dodając przy tym, że Anglicy generalnie potrafią.
      Vide:
      * Sekrety i kłamstwa (Secrets and lies)
      * Polowanie na grube ryby (Shooting fish)
      * Goło i wesoło (Full monty)
      * cała masa kostiumowych rewelacji...
      itd. :-)
    • Gość: mimi Re: a kto widzial film IP: *.netcarrier.net 20.03.01, 18:52
      Tez podobal mi sie film. i rzeczywiscie utwierdza w przekonaniu ,ze marzenia sie spelniaja, a na
      dodatek ja ogladalam go tuz przed swietami bozonarodzeniowymi ,wiec w ogole wszystko bylo
      pieknie...
      • Gość: Iwona Re: a kto widzial film IP: 195.94.197.* 20.03.01, 19:35
        Po TYCH WSZYSTKICH REWELACJACH JAKIE USLYSZALAM BYLAM TROSZKE ROZCZAROWANA .
        film pieknie opowiada o pragnieniach ludzi, o milosci o przyjazni ale jest
        troche za prosty w odbiorze za schematyczny z totalnym haapy endem. Moze
        dlatego ze wole filmy troche bardziej wymagajace.
    • Gość: Nimbus9 Billy Elliot IP: *.syd.iprimus.net.au 22.03.01, 01:36
      zgadzam sie, rewelacja;
      w tym, poza glownym watkiem,
      sceny, w ktorych brytyjscy zomowcy gonia gornikow;
      thatcher bez watpienia miala racje zamykajac
      nierentowne kopalnie, moze nawet nie miala innego wyjscia
      jak chwycic robotnikow za gardlo,
      ale czyz to nie paradoks okrutny, ze 'solidarnosc '
      gloryfikowala ja wtedy (1984) tak gorliwie, a brytyjscy
      gornicy zwrocili sie o pomoc do ambasady sowieckiej :) ?
      lepiej chyba skoncentrowac sie na balecie i trex,
      zeby zachowac tu zdrowe zmysly;

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka