Dodaj do ulubionych

Biznesplan

13.06.05, 08:34
Osiagnac tzw. sukces finansowy i medialny (fu!) (popularnosc z wywiadami w
kolorowych magazynach) poprzez napisanie grafomanskiego dziela krytykujacego i
mieszajacego z blotem spisek Matrixu globalnego kapitalizmu.

Okolicznosci pomyslu: sklep z etiopska(gwatemalska/el salwadorska, wlasciwe
wpisac) kawa od malych producentow z nastepujaca po tym lektura wywiadu z
Naomi Klein (nie mylic z Campbell) + widok batonu pod nazwa "No logo" firmy
Krafts.

Chichot Gombrowicza:-)
Obserwuj wątek
    • kanuk Re: Biznesplan 13.06.05, 16:34
      www.commondreams.org/views05/0610-20.htm
      • brezly Re: Biznesplan 13.06.05, 16:40
        Jakby tych Francuzow z EU nie wtrynila na koniec tobym nie mial tak dojmujacego
        wrazenia ze jej sie wszystko miesza.
        • ewakurz Re: Biznesplan 29.06.05, 11:23
          Toz samo dojmujace wrazenie mnie dopadlo, bardziej generalne i partykularne
          zarazem.

          Kurz w cyklonie.
          • drzejms-buond Re: Biznesplan 29.06.05, 16:55
            zaiste wielki to plan

            ...ale czy biznes?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka