20.11.05, 20:43
jestem po pierwszej lekcji. Było bosko!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 20:57
      partner też?
      • pinkpanther Re: salsa 20.11.05, 21:53
        partnerzy są wspólni
        pan instruktor jest całkiem, całkiem, ma boską klatę
        pochwalił mnie, kiedy z nim tańczyłam
        • mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:00
          a w której spódnicy byłaś, bo tyle ich masz w szafie, że się za głowe złapałem?
          • pinkpanther Re: salsa 20.11.05, 22:03
            byłam w potarganych na dole worowatych gaciach i trampkach
            na spódnice za zimno
            a która ci się najbardziej podoba??
            • mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:15
              ta zielona z dziurkami, w której nie miałas jeszcze gdzie pójść. Też chcę taką!
              • pinkpanther Re: salsa 20.11.05, 22:31
                jak mi się znudzi to ci ją dam
                • mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:48
                  trzymam za słowo. Pójde w niej na kurs salsy
                  • pinkpanther Re: salsa 20.11.05, 22:50
                    albo zrobisz abażur
                    • mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:57
                      najbardziej zaciekawiły mnie dziurki i co przez nie widać :)
                      • pinkpanther Re: salsa 21.11.05, 10:04
                        dowiesz się jak ci ją podaruję
                        • mateuszwierzbicki Re: salsa 21.11.05, 11:46
                          będę na siebie podglądał przez dziurki
                          • pinkpanther Re: salsa 21.11.05, 12:42
                            ależ ty jesteś rozpustny!
                            • mateuszwierzbicki Re: salsa 21.11.05, 15:22
                              raz sie Panterko tylko zyje niestety ;)
                              • mrug Re: salsa 21.11.05, 15:59
                                Kinia żyje dziewięć razy...
                                • mateuszwierzbicki Re: salsa 21.11.05, 20:10
                                  i ma dobrze, a my nie :(
                                  • pinkpanther Re: salsa 22.11.05, 11:40
                                    no ale to już moje siódme życie więc nie zostało mi tak dużo
                                    • mmmal Re: salsa 22.11.05, 11:45
                                      czy gromadzisz doświadczenia z poprzednich życiów, czy tabularasujesz?
                                      • pinkpanther Re: salsa 22.11.05, 12:01
                                        i jedno i drugie
                                        gromadzę tylko te dobre tabularasuję np wspomnienia o źle dobranym stroju lub
                                        nie chcącej się ułożyć grzywce
                                        • mmmal Re: salsa 22.11.05, 12:17
                                          i nie wchodzisz jako dwulatka do pierwszy (?) raz widzianego domu, rzucając się
                                          na szyję mężowi z poprzedniego wcielenia?
                                          • pinkpanther Re: salsa 22.11.05, 12:21
                                            nie bo za każdym razem ląduję w innym kraju
                                            no i zdarza się że to ja bywam mężem
                                            • mateuszwierzbicki Re: salsa 22.11.05, 12:58
                                              swojej żony?
                                              • pinkpanther Re: salsa 22.11.05, 13:17
                                                niekoniecznie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka