pinkpanther 20.11.05, 20:43 jestem po pierwszej lekcji. Było bosko!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pinkpanther Re: salsa 20.11.05, 21:53 partnerzy są wspólni pan instruktor jest całkiem, całkiem, ma boską klatę pochwalił mnie, kiedy z nim tańczyłam Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:00 a w której spódnicy byłaś, bo tyle ich masz w szafie, że się za głowe złapałem? Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: salsa 20.11.05, 22:03 byłam w potarganych na dole worowatych gaciach i trampkach na spódnice za zimno a która ci się najbardziej podoba?? Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:15 ta zielona z dziurkami, w której nie miałas jeszcze gdzie pójść. Też chcę taką! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:48 trzymam za słowo. Pójde w niej na kurs salsy Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: salsa 20.11.05, 22:57 najbardziej zaciekawiły mnie dziurki i co przez nie widać :) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: salsa 21.11.05, 11:46 będę na siebie podglądał przez dziurki Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: salsa 21.11.05, 15:22 raz sie Panterko tylko zyje niestety ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: salsa 22.11.05, 11:40 no ale to już moje siódme życie więc nie zostało mi tak dużo Odpowiedz Link Zgłoś
mmmal Re: salsa 22.11.05, 11:45 czy gromadzisz doświadczenia z poprzednich życiów, czy tabularasujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: salsa 22.11.05, 12:01 i jedno i drugie gromadzę tylko te dobre tabularasuję np wspomnienia o źle dobranym stroju lub nie chcącej się ułożyć grzywce Odpowiedz Link Zgłoś
mmmal Re: salsa 22.11.05, 12:17 i nie wchodzisz jako dwulatka do pierwszy (?) raz widzianego domu, rzucając się na szyję mężowi z poprzedniego wcielenia? Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: salsa 22.11.05, 12:21 nie bo za każdym razem ląduję w innym kraju no i zdarza się że to ja bywam mężem Odpowiedz Link Zgłoś