Gość: Paweł (HQ)
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
02.01.06, 12:44
Mam problem, czy wie ktos jak skonfigurować program o nazwie Pcsx2(program do
emulacji gier z PS2 na komputerze)Gry włączane przez ten program nie chodzą i
nie wiem jak zrobićć ażeby chodziły. Macie jakieś propozycje odnośnie tego
programu, lub może znacie inne tego oprogramowanie obsługujące gry z ps2.