Dodaj do ulubionych

emulatory psx2

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.06, 12:44
Mam problem, czy wie ktos jak skonfigurować program o nazwie Pcsx2(program do
emulacji gier z PS2 na komputerze)Gry włączane przez ten program nie chodzą i
nie wiem jak zrobićć ażeby chodziły. Macie jakieś propozycje odnośnie tego
programu, lub może znacie inne tego oprogramowanie obsługujące gry z ps2.
Obserwuj wątek
    • Gość: .... Re: emulatory psx2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.06, 12:48
      Wiesz co stary jak nie chodza to musisz zrobic formata ja zrobiłem i działaja
      elegancko bo jak zainstalujesz ten program to jest cos nie teges a jak
      zainstalujesz bezpostednio po formacie to bedzie działac elegancko
      • Gość: Paweł (HQ) Re: emulatory psx2 IP: *.remcom.it.pl 04.01.06, 16:02
        ooooo,thx nie wpad bym na to.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka