brezly 19.03.06, 09:23 dwukropek. No, to PT. koleżeństwo: Nimmka, Gaudia1 i Szubad. Ale pakietu socjalnego tylko raz. Podac numer obuwia bo musza zamówić zdrowotne bez palców. Ale nie tylko w Socjalnym. Za dział kulturalno-oświatowy. B/Y Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jan.kran Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:30 I przydział na środki czystościowe oraz zameldowanie na kurs BHP w trzecim kwartale ? K. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:37 I na Obrone Cywilono, czesć Kran. Znowu chyba wyszło troche po robotniczo-chłopskiemu, to powitanie. To moza ja lepiej je powitam w gazetce ściennej. Muszę poszukac bristolu, moze zostało troche po 8 marca. No nic, idę cos myśleć, wieczorem jako wieczornicę moze urządzę. Powitanie wiosny abo co. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:38 I miejsce w lodowce, bo z powodu marcowego slonca siatek i sloikow na parapecie okiennym juz nie bardzo mozna wieszac/stawiac, zeby art.spozywcze same nog nie dostaly. I kluczyk do apteczki (tzn. instrukcja, gdzie jest, i kluczyk, i apteczka). Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:40 I wycieczka do antyszambru M-Z, gdzie historyczne momenty zalozycielstwa DM zostaly uwiecznione. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Czuj 19.03.06, 12:03 jakie kolezanka mILa trudne slowa uzywa: a to antyszambr a to salon z lorgnonem czy jakos tak.Czy Kol Mille ma aby wlaciwe pochodzenie? A moze to jaka Schreiblerowna czy Boznanska co tu sie wkrecila cichcem.I to boa co powiewa.... Czujnosc socjalistyczna wykazuje - element wrogi przeniknal w nasze proletariackie szeregi~!!!! Czuj !!Duch!! Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Czuj Czuj Czuwaj! 19.03.06, 15:22 ...ale ach! Jak tesknię za szeptem adamaszkowych pantofelków...na posadzkach z perłowej masy... Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: Czuj Czuj Czuwaj! 19.03.06, 16:18 Och .Tak.I słodka dekadencja.Zberanie miłych rzeczy i dobrze wyszkolone pokojowki. Ale dziewac trzeba,poki co. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Czuj 19.03.06, 17:00 Jaczejka sie kluje czy tez Zebraniuka z wiosna natchnelo duchem Felixa Edmundowicza? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 18:06 Nie robic mi tu szumu w kulturalno ośwaitowym! Do Zebraniuka sie spierac ideolo. Nimmka, ja tu amm czarno na białym że był kwestionariusz, o: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12233&w=37609406&a=38364331 Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 18:13 MILi.Mille fiori jaka to profuzja!! Nawet barw.A jeszcze sie błyska i mieni.. Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: A na dworcu witali go 22.03.06, 10:46 1000-<@ -<@ -<@, i won jaka! tysiace kwiatow, jak w Sanremo. Odpowiedz Link Zgłoś
annabellee1 Re: A na dworcu witali go 22.03.06, 11:59 A o czem ja myslam jak to pisalam.Nie lapie coś.. Odpowiedz Link Zgłoś
karmilla Re: A na dworcu witali go 23.03.06, 17:12 a czemuż to nikt z Nowoprzyjętychdziewiarzy jak do tej pory pod oświadczeniem potwierdzającym znajomość Regulaminu JPracy sie nie podpisał? Jakże to dziać można bezregulaminowo? Toż to przecież trzeba wiedzieć które przepisy regulaminu się łamie bo inaczej to cóż to za radość z łamania? Odpowiedz Link Zgłoś
szubad regulamin pracy 23.03.06, 18:57 utknęłam w lukach pomiedzy paragrafami bede łamać na oślep za belami przy kawie Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: regulamin pracy 23.03.06, 19:19 szubad napisała: > utknęłam w lukach pomiedzy paragrafami > bede łamać na oślep > za belami przy kawie Wyście siem, kol. Szubad zetkli z japońskimi regulaminami komunikacji międzypracowniczej zarówno, tak? :-)) Zgło mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
annabellee1 Re: regulamin pracy 23.03.06, 19:24 Korzonki?? Trafiłam na Madonne z wrzecionem Leonarda i pomyslalam,ze może ja dziewiarze wezma z a patronke.Ich jest dwie i jedna skardziona jak czytam .Ale moze sie znalazła. Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: regulamin pracy 23.03.06, 19:27 wyżły mię jak cytryne (przywożoną w siatkach statkami) probuje teraz namierzyć monitory w Hali obuwiem zdrowotnym Odpowiedz Link Zgłoś
annabellee1 Re: regulamin pracy 23.03.06, 21:45 Patrzaj gdzie muchy najbardziej napstrzyły.Tam one.Lubiom ciepelko muchy a one som cieple Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Muchy i Monitory 23.03.06, 23:34 annabellee1 napisała: > Patrzaj gdzie muchy najbardziej napstrzyły.Tam one.Lubiom ciepelko muchy a one > som cieple Muchy? na Hali? Niedoceniane domowe bóstewka. Brzęczaca nuda na szybach i w lepkich cukiernicach. Medytacje poranne i popoludniowe w wiejskich kuchniach, sypialniach i w Pokoju Gościnnym, tym z kredensem z serwisem w złocone różyczki(pokój zamykany przed Dziećmi na klucz, klucz chowany w popsutym zegarze z kukułką, zwykle znajdowany przypadkowo podczas Zabawy W Białą Paszczę, Zabawa W Białą Paszczę polega na chodzeniu WYłĄCZNIE po meblach z obawy przed w/w czyhającą na DOLE. ps Przepraszam Kolektyw stukrotnie. Niechcący stłukłam butem oba monitory na Hali. W razie co - zaprzecze i udam Ostatnio Niedojde. Muchom nic sie nie stało, obsiadły żarowkę w Socjalu. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 06:57 No to derekcja moze afere zrobic o te monitory, ale co tam. ZAbawa w biała paszcze mnie sie podoba.Tzn bawilam sie ale nie wiedzialam ze tak sie nazywa. Moze sie pobawimy na bawelnie? Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 06:59 przynajmniej nie bedzie iskrzyc elektrostatycznie Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 08:58 Zabawa w Biala Paszcze kojarzy mnie sie z dentysto. Pani Myszowa, paniowy golab dotarl, bede sie nim radowal pozniej, bo mnie dopadl Opus Pomniejszum Fuchorum, a potem mamy w pracy Urodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
annabellee1 Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 10:15 to wypij za moje.Ja tez mam błęłęęę Odpowiedz Link Zgłoś