Dodaj do ulubionych

A na dworcu witali go

19.03.06, 09:23
dwukropek.
No, to PT. koleżeństwo: Nimmka, Gaudia1 i Szubad. Ale pakietu socjalnego tylko
raz. Podac numer obuwia bo musza zamówić zdrowotne bez palców. Ale nie tylko w
Socjalnym.

Za dział kulturalno-oświatowy.
B/Y
Obserwuj wątek
    • jan.kran Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:30
      I przydział na środki czystościowe oraz zameldowanie na kurs BHP w trzecim
      kwartale ?
      K.
      • brezly Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:37
        I na Obrone Cywilono, czesć Kran.
        Znowu chyba wyszło troche po robotniczo-chłopskiemu, to powitanie. To moza ja
        lepiej je powitam w gazetce ściennej. Muszę poszukac bristolu, moze zostało
        troche po 8 marca.
        No nic, idę cos myśleć, wieczorem jako wieczornicę moze urządzę. Powitanie
        wiosny abo co.
      • millefiori Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:38
        I miejsce w lodowce, bo z powodu marcowego slonca siatek i sloikow na parapecie
        okiennym juz nie bardzo mozna wieszac/stawiac, zeby art.spozywcze same nog nie
        dostaly. I kluczyk do apteczki (tzn. instrukcja, gdzie jest, i kluczyk, i apteczka).
        • millefiori Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 10:40
          I wycieczka do antyszambru M-Z, gdzie historyczne momenty zalozycielstwa DM
          zostaly uwiecznione.
          • zielonamysz Czuj 19.03.06, 12:03
            jakie kolezanka mILa trudne slowa uzywa: a to antyszambr a to salon z lorgnonem
            czy jakos tak.Czy Kol Mille ma aby wlaciwe pochodzenie? A moze to jaka
            Schreiblerowna czy Boznanska co tu sie wkrecila cichcem.I to boa co powiewa....
            Czujnosc socjalistyczna wykazuje - element wrogi przeniknal w nasze
            proletariackie szeregi~!!!! Czuj !!Duch!!
            • szubad Czuj Czuj Czuwaj! 19.03.06, 15:22
              ...ale ach! Jak tesknię za szeptem adamaszkowych pantofelków...na posadzkach z
              perłowej masy...
              • zielonamysz Re: Czuj Czuj Czuwaj! 19.03.06, 16:18
                Och .Tak.I słodka dekadencja.Zberanie miłych rzeczy i dobrze wyszkolone pokojowki.
                Ale dziewac trzeba,poki co.
            • millefiori Re: Czuj 19.03.06, 17:00
              Jaczejka sie kluje czy tez Zebraniuka z wiosna natchnelo duchem Felixa Edmundowicza?
    • brezly Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 18:06
      Nie robic mi tu szumu w kulturalno ośwaitowym! Do Zebraniuka sie spierac ideolo.
      Nimmka, ja tu amm czarno na białym że był kwestionariusz, o:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12233&w=37609406&a=38364331
      • zielonamysz Re: A na dworcu witali go 19.03.06, 18:13
        MILi.Mille fiori jaka to profuzja!! Nawet barw.A jeszcze sie błyska i mieni..
        • viki2lav Re: A na dworcu witali go 22.03.06, 10:46
          1000-<@ -<@ -<@, i won jaka! tysiace kwiatow, jak w Sanremo.
        • annabellee1 Re: A na dworcu witali go 22.03.06, 11:59
          A o czem ja myslam jak to pisalam.Nie lapie coś..
          • annabellee1 Re: A na dworcu witali go 22.03.06, 12:00
            A dzie nowe kolezanki??
    • karmilla Re: A na dworcu witali go 23.03.06, 17:12
      a czemuż to nikt z Nowoprzyjętychdziewiarzy jak do tej pory pod oświadczeniem
      potwierdzającym znajomość Regulaminu JPracy sie nie podpisał? Jakże to dziać
      można bezregulaminowo? Toż to przecież trzeba wiedzieć które przepisy
      regulaminu się łamie bo inaczej to cóż to za radość z łamania?
      • szubad regulamin pracy 23.03.06, 18:57
        utknęłam w lukach pomiedzy paragrafami
        bede łamać na oślep
        za belami przy kawie
        • brezly Re: regulamin pracy 23.03.06, 19:19
          szubad napisała:

          > utknęłam w lukach pomiedzy paragrafami
          > bede łamać na oślep
          > za belami przy kawie

          Wyście siem, kol. Szubad zetkli z japońskimi regulaminami komunikacji
          międzypracowniczej zarówno, tak?
          :-))
          Zgło mnie.
          • annabellee1 Re: regulamin pracy 23.03.06, 19:24
            Korzonki??
            Trafiłam na Madonne z wrzecionem Leonarda i pomyslalam,ze może ja dziewiarze
            wezma z a patronke.Ich jest dwie i jedna skardziona jak czytam .Ale moze sie
            znalazła.
            • szubad Re: regulamin pracy 23.03.06, 19:28
              wezmy te skradziono!
          • szubad Re: regulamin pracy 23.03.06, 19:27
            wyżły mię jak cytryne (przywożoną w siatkach statkami)
            probuje teraz namierzyć monitory w Hali obuwiem zdrowotnym
            • annabellee1 Re: regulamin pracy 23.03.06, 21:45
              Patrzaj gdzie muchy najbardziej napstrzyły.Tam one.Lubiom ciepelko muchy a one
              som cieple
              • szubad Muchy i Monitory 23.03.06, 23:34
                annabellee1 napisała:

                > Patrzaj gdzie muchy najbardziej napstrzyły.Tam one.Lubiom ciepelko muchy a one
                > som cieple

                Muchy? na Hali? Niedoceniane domowe bóstewka. Brzęczaca nuda na szybach i w
                lepkich cukiernicach. Medytacje poranne i popoludniowe w wiejskich kuchniach,
                sypialniach i w Pokoju Gościnnym, tym z kredensem z serwisem w złocone
                różyczki(pokój zamykany przed Dziećmi na klucz, klucz chowany w popsutym zegarze
                z kukułką, zwykle znajdowany przypadkowo podczas Zabawy W Białą Paszczę, Zabawa
                W Białą Paszczę polega na chodzeniu WYłĄCZNIE po meblach z obawy przed w/w
                czyhającą na DOLE.
                ps
                Przepraszam Kolektyw stukrotnie. Niechcący stłukłam butem oba monitory na Hali.
                W razie co - zaprzecze i udam Ostatnio Niedojde. Muchom nic sie nie stało,
                obsiadły żarowkę w Socjalu.

                • zielonamysz Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 06:57
                  No to derekcja moze afere zrobic o te monitory, ale co tam.
                  ZAbawa w biała paszcze mnie sie podoba.Tzn bawilam sie ale nie wiedzialam ze tak
                  sie nazywa. Moze sie pobawimy na bawelnie?
                  • kanuk Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 06:59
                    przynajmniej nie bedzie iskrzyc elektrostatycznie
                  • brezly Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 08:58
                    Zabawa w Biala Paszcze kojarzy mnie sie z dentysto.
                    Pani Myszowa, paniowy golab dotarl, bede sie nim radowal pozniej, bo mnie dopadl
                    Opus Pomniejszum Fuchorum, a potem mamy w pracy Urodziny.
                    • annabellee1 Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 10:15
                      to wypij za moje.Ja tez mam błęłęęę
                      • brezly Re: Muchy i Monitory 24.03.06, 10:18
                        Dzis dzis hop dzis dzis? :-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka