Dodaj do ulubionych

W PUSTYNI I W PUSZCZY

IP: *.proxy.aol.com 04.04.01, 09:52
Chetnie bym zobaczyla ten film, wazna informacja dla mnie jest czy bedzie on mial anglojezyczne tlumaczenie. Wiekszosc moich znajomych to
obcokrajowcy. Blagam, zrobcie cos w tym kierunku
Obserwuj wątek
    • Gość: sylwia_c Re: W PUSTYNI I W PUSZCZY IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.09.01, 11:06
      Film mi się podobał, ale nie mówcie nikomu, że przez cały czas jego trwania
      leżałam na podłodze w kinie i dusiłam się ze śmiechu...
      Pozdrowienia dla A.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka