Gość: Adamina IP: *.proxy.aol.com 04.04.01, 09:52 Chetnie bym zobaczyla ten film, wazna informacja dla mnie jest czy bedzie on mial anglojezyczne tlumaczenie. Wiekszosc moich znajomych to obcokrajowcy. Blagam, zrobcie cos w tym kierunku Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sylwia_c Re: W PUSTYNI I W PUSZCZY IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.09.01, 11:06 Film mi się podobał, ale nie mówcie nikomu, że przez cały czas jego trwania leżałam na podłodze w kinie i dusiłam się ze śmiechu... Pozdrowienia dla A. Odpowiedz Link Zgłoś