10.09.06, 17:14
Pierwszy egzamin w nowym roku. Poprosze o czymanie. Poniedzialek. U nas - od
osmej rano do dziesiatej, to w Jewropie- cos kole drugiej.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie.
Obserwuj wątek
    • brezly Re: Kciuki 10.09.06, 19:32
      Się zrobi :-)
      • zielonamysz Re: Kciuki 10.09.06, 21:15
        czymamy.
        • szubad Re: Kciuki 10.09.06, 22:23
          wszystkie na stanie mocno ściskane :-)
          • kanuk Re: Kciuki 11.09.06, 05:27
            dwa ?
            ocena celujaca w A
            • vaud Re: Kciuki 13.09.06, 15:09
              dzieki za czymanie, ale wynikow nie ma i nie ma...
              • brezly Re: Kciuki 13.09.06, 15:10
                Pija gdzies?
                • vaud Zdalam!!! 18.09.06, 23:15
                  yhyhy i A dostalam. Pekam z dumy i ide sobie zrobic kawy w nagrode.
                  • brezly Re: Zdalam!!! 19.09.06, 07:23
                    To ja sobie tez kawy za twoje zdrowie w gardlo moje.
                    • zielonamysz Re: Zdalam!!! 19.09.06, 08:08
                      Tylko kawy?? Alez ta mlodziez dzisiejsza..
                      • millefiori Re: Zdalam!!! 19.09.06, 09:40
                        Gratulujac pani Vaudce, do kawy sie podepne. Pojutrze do Budy, a w Peszcie sie
                        dzieje...
                        • brezly Re: Zdalam!!! 19.09.06, 09:53
                          Pojutrze do Budy, a w Peszcie sie
                          > dzieje...


                          Szok, normalnie :-((
                          • millefiori Re: Zdalam!!! 19.09.06, 09:55
                            Aha, a siedziba TV na Pl.Wolnosci, niemal naprzeciwko ambasady US
                            • viki2lav Re: Zdalam!!! 19.09.06, 10:57
                              a co im tam?
                              • viki2lav Re: Zdalam!!! 19.09.06, 10:58
                                zdjecia sa nieciekawe, znaczy przedstawiaja niezla zawieruche, mialam na mysli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka