vaud 10.09.06, 17:14 Pierwszy egzamin w nowym roku. Poprosze o czymanie. Poniedzialek. U nas - od osmej rano do dziesiatej, to w Jewropie- cos kole drugiej. Prosze o pozytywne rozpatrzenie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vaud Re: Kciuki 13.09.06, 15:09 dzieki za czymanie, ale wynikow nie ma i nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Zdalam!!! 18.09.06, 23:15 yhyhy i A dostalam. Pekam z dumy i ide sobie zrobic kawy w nagrode. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Zdalam!!! 19.09.06, 07:23 To ja sobie tez kawy za twoje zdrowie w gardlo moje. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: Zdalam!!! 19.09.06, 08:08 Tylko kawy?? Alez ta mlodziez dzisiejsza.. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Zdalam!!! 19.09.06, 09:40 Gratulujac pani Vaudce, do kawy sie podepne. Pojutrze do Budy, a w Peszcie sie dzieje... Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Zdalam!!! 19.09.06, 09:53 Pojutrze do Budy, a w Peszcie sie > dzieje... Szok, normalnie :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Zdalam!!! 19.09.06, 09:55 Aha, a siedziba TV na Pl.Wolnosci, niemal naprzeciwko ambasady US Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: Zdalam!!! 19.09.06, 10:58 zdjecia sa nieciekawe, znaczy przedstawiaja niezla zawieruche, mialam na mysli. Odpowiedz Link Zgłoś