gumista
10.03.03, 20:17
Chciałbym sie dowiedzieć w jakich warunkach gumiści pracują.
Ja niestetynie mam się czym pochwalić - naświetlanie w pokoju "komputerowym" -
jest ten plus, że jak się guma naświetla to mozna w internecie coś
pogrzebać ,pogadać itd.
Warsztat mokry to niestety łazienka tam kuweta i pleksi gdzie uczulam
papiery. W przyszłości chcę ciemnię i warsztat zorganizować w piwnicy - ale
tam cholernie zimno.
Napiszczie w jakich warunkach dzialacie a może ktos ma profesjonalną
ciemnię. Co rozumiem przez profesjonalną np mieszka w domku i w piwnicy ma
ogrzewaną wielką ciemnię z bieżącą wodą (to chyba jest podstawa)
darz chrom (to taki temat zastępczy bo dawno nie było już żadnego nowego
wątku) hi hi hi