carmen_80 31.10.06, 12:54 ani on literacki ani "literacki", ot taki, żeby przycupnąć na chwilkę i się w spokoju ponudzić...:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chamae Re: Kącik... 01.11.06, 15:20 wiatr mi okno otworzył jak mnie nie bylo i zimno mam. to posiedzę może tu. zdaje się, że tu cieplej:) Odpowiedz Link Zgłoś