31.10.06, 12:54
ani on literacki ani "literacki",
ot taki, żeby przycupnąć na chwilkę i się w spokoju ponudzić...:)
Obserwuj wątek
    • tempe Re: Kącik... 31.10.06, 12:54
      ale rzuciłaś cytatem
      • carmen_80 Re: Kącik... 31.10.06, 12:55
        ja nie rzucam słów na wiatr...:)
        • tempe Re: Kącik... 31.10.06, 13:05
          no
          spróbowałyby
          na stos rzuciłaś Ty
          • carmen_80 Re: Kącik... 31.10.06, 14:00
            na stos
            swój los...
    • mrug Re: Kącik... 01.11.06, 05:01
      Przycupnąć podgrzybkiem.
      Muchomorek i żwirek.
      • pinkpanther Re: Kącik... 01.11.06, 08:20
        to ja proszę o herbatkę bo konam
        • mrug Re: Kącik... 01.11.06, 17:38
          Z wkładką?
    • chamae Re: Kącik... 01.11.06, 15:20
      wiatr mi okno otworzył jak mnie nie bylo i zimno mam. to posiedzę może tu. zdaje
      się, że tu cieplej:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka