20.05.08, 07:53
Pani Milka wczoraj o basenie a ja o odchudzaniu wiec pani Milka pomyslalam
pool pet a ja,no coż...
Obserwuj wątek
    • brezly Re: pool pet 20.05.08, 07:57
      A mnie sie nic nie che. patrze na szkic JW Srubunku powieszony na szafie i
      nienawidze. Maj, wiosny, dziewczyn piekne jak zielen, a ja srubunek i terminy.
      Zawsze tak bylo. Koniec semestru sie zblizal i byly stresy. Juz od podstawowki.
      I miast do parku z Ela W. to ja w pocie ucze sie bym moc" dopisac wydarzenia do
      dat i daty do wydarzen" celem zaspokojenia ambicji niejakiej Jadwigi P. wobec
      moje skromnej osoby.
      • zielonamysz Re: pool pet 20.05.08, 08:10
        powrpet, jedenem slowem.
        Mnie to ambicja pozno dopadla..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka