fleuret 03.02.05, 15:30 nie jedzcie za dużo pączków, bo będziecie mieć tłuste pupy i będziecie wciąż narzekac na brak szczęścia w miłosci dziś zjadłam tylko 2 dla zachowania symetrii fleur Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paco_lopez Re: dziewczęta 03.02.05, 15:34 A co ty mnie tu o pupach dziewcząt na pokuszenie.....tfu Odpowiedz Link Zgłoś
dreamo Re: dziewczęta 03.02.05, 15:35 a ja zjadłam 4 coby zachować symetrię dolno - górną :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
oleena Re: dziewczęta 03.02.05, 15:46 dziewczęta! jedzcie tyle pączków, na ile macie ochotę! i czyńcie to z uśmiechem na twarzy i radością w sercu :) albowiem, kto radość znajduje w prostych życiowych sprawach ten kochać potrafi a miłość sama go znajduje :) Odpowiedz Link Zgłoś
alicja-ciekawska Re: dziewczęta 03.02.05, 16:35 oleena napisała: > dziewczęta! > jedzcie tyle pączków, na ile macie ochotę! > i czyńcie to z uśmiechem na twarzy i radością w sercu :) > albowiem, kto radość znajduje w prostych życiowych sprawach ten kochać potrafi > a > miłość sama go znajduje :) Pani Oleeno madra z Pani kobieta ,bo paczusie sa pycha!!!! zjadlam 4 stuki.....i jeszcze kilka na mnie ,,patrzy,, Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta 03.02.05, 16:37 >i jeszcze kilka na mnie ,,patrzy,, I co mowia? Co mowia? Odpowiedz Link Zgłoś
alicja-ciekawska Re: dziewczęta 03.02.05, 16:42 hubkulik napisał: > >i jeszcze kilka na mnie ,,patrzy,, > > I co mowia? Co mowia? mowia; -..Ala chce do twojej buzi.. Odpowiedz Link Zgłoś
alicja-ciekawska Re: dziewczęta 03.02.05, 16:48 hubkulik napisał: > Strasznie slodkie musza byc te paczki. a jaakie maja pyszne nadzienie!! Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta 03.02.05, 15:49 > ach, te pupy .... I biodra, nogi, ramiona. wlosy, dlonie, piersi! i wszystko. calosc. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
imagiro Re: dziewczęta 03.02.05, 15:51 juz lepiej przestan, sama pupa jest dla mnie za wielkim darem, a calosc to juz blask poza ktorym nie jestem w stanie wiecej widziec ... Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta 03.02.05, 15:57 Ja tam moglbym sobie przyjac taki dar (calosc). Potem jakos by sie to dawkowalo po trochu. To nacieszyc sie szyja, to popiescic sutek... Jeszcze cale zycie przede mna:) Odpowiedz Link Zgłoś
imagiro Re: dziewczęta 03.02.05, 16:00 Stoppppppp !!!!!!! nawet nie wiesz jak wrazliwi sa Indianie, w szczegolnosci z Nebraski ..... Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta 03.02.05, 16:07 A ja dopiero sie rozpedzalem. Juz mialem schodzic coraz nizej... Odpowiedz Link Zgłoś
hsirk Re: dziewczęta 03.02.05, 16:01 > Ja tam moglbym sobie przyjac taki dar (calosc). Potem jakos by sie to dawkowalo > > po trochu. To nacieszyc sie szyja, to popiescic sutek... polski, swojski jamie gumb... Odpowiedz Link Zgłoś
isabar Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 16:21 Natura to mnie obdarzyła hojnie, szczególnie z przodu(istnieją również wady tego stanu rzeczy), ale i tak zjadła bym sobie, szczególnie mam ochotę na faworki. Niestety dziś przez całą noc pisałam pracę o Wittgenstainie i nie mogąc się skupić zapaliłam papierosa(rzuciłam palenie 1 grudnia), efekt był gwałtowny, następna godzina spędzona nad kiblem tzw.torsje niepohamowane, póżniej napad średnio co pół godziny,co wypiłam trochę to z powrotem. Jestem ciutkę osłabiona i nie mogę nic jeść. To się nazywa-Terapia awersywna- czysty behawioryzm-ciekawa jestem czy poskutkuje na zawsze. A ha smacznych pączków życzę. -- Kobieta osiągnęła doskonałość Jej nagie ciało...S.Plath Odpowiedz Link Zgłoś
imagiro Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 16:24 a jak duza jestes z przodu ... no, poopowiadaj nam troche, my z Hubertem uwielbiamy to .... Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 16:27 Ja moge poznac jak z tylu. Zeby symetrycznie bylo... Odpowiedz Link Zgłoś
isabar Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 16:44 imagiro napisał: > a jak duza jestes z przodu ... no, poopowiadaj nam troche, my z Hubertem > uwielbiamy to .... Napisz skąd jesteście to udzielę dalszych informacji(np gdzie można mnie podziwiać) Odpowiedz Link Zgłoś
imagiro Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:09 z Hubertem wlasnie za rok skonczymy seminarium duchowne w Wolominie ... masz ta jakas filie "swojego przodka" ? Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:17 > z Hubertem wlasnie za rok skonczymy seminarium duchowne w Wolominie ... > masz ta jakas filie "swojego przodka" ? Strasznie nudno w tym seminarium. Niektore chlopaki cos robia po ciemku w nocy pod koldra, ale nie za bardzo wiem co. Moze Ty wiesz Imagine? Odpowiedz Link Zgłoś
imagiro Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:23 na 100 procent nie wiem, ale czy to nie to o czym mowil ojciec przelozony, ze reka moze uschnac ? Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:25 > na 100 procent nie wiem, ale czy to nie to o czym mowil ojciec przelozony, > ze reka moze uschnac ? Ojej, to lepiej o tym nie mowmy. Ide zmowic rozaniec. Odpowiedz Link Zgłoś
isabar Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:34 hubkulik napisał: > > na 100 procent nie wiem, ale czy to nie to o czym mowil ojciec przelozony > , > > ze reka moze uschnac ? > > Ojej, to lepiej o tym nie mowmy. > Ide zmowic rozaniec. Zapraszam ciepło i serdecznie, do bliźniego trzeba z miłością, w Kaliskiej można mnie popodziwiać na ścianach, nie osobiście-to wersja dla bardziej nieśmiałych. Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:36 Jak mocno naciagne kaptur, to moge poogladac. Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:38 Imagine dobry kolega, przelozonemu nie powie. A do spowiedzi pojdziemy incognito, w innym miescie. Odpowiedz Link Zgłoś
isabar Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:38 Ach ojca przełożonego też zapraszam, ja mam serce jak autobus-forma jest pustką, pustka jest formą-ty to chyba wiesz Hubert, mam niejasne przeczucie? -- kobieta osiągnęła doskonałość Jej nagie ciało...S.Plath Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:41 Przelozony ma slabe serce. Tylko mnie nie zdradz. Medytuje pokatnie, przelozony twierdzi, ze medytacja i buddyzm to dzielo szatana. Odpowiedz Link Zgłoś
isabar Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:49 hubkulik napisał: > Przelozony ma slabe serce. > Tylko mnie nie zdradz. Medytuje pokatnie, przelozony twierdzi, ze medytacja i > buddyzm to dzielo szatana. Biedny, żyje w niewiedzy. Koniecznie go przywieź, pomogę mu, współodczuwanie to moje drugie imię. Kto jak kto, ale ty o to serce nie powinieneś się martwić. -- Kobieta osiągnęła doskonałośc Jej nagie ciało...S.Plath Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:51 > Kto jak kto, ale ty o to serce nie powinieneś się martwić. No ja nie. Moje serce jest jak przestrzen. Odpowiedz Link Zgłoś
isabar Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:58 hubkulik napisał: > > Kto jak kto, ale ty o to serce nie powinieneś się martwić. > > No ja nie. Moje serce jest jak przestrzen. Toś mnie przenikł. Tylko ja jeszcze nie na tym etapie, aby to poczuć. Na razie mogę sobie tylko pogadać, tylko albo aż. -- Kobieta osiągnęła doskonałośc Jej nagie ciało...S.Plath Odpowiedz Link Zgłoś
isabar Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:19 imagiro napisał: > z Hubertem wlasnie za rok skonczymy seminarium duchowne w Wolominie ... > masz ta jakas filie "swojego przodka" Niestety filii nie posiadam i nie przewiduję, w celu obglądnięcia musiałbyś pofatygować się do Łodzi, innej możliwości nie przewiduję. Rozmiar DD 75 Odpowiedz Link Zgłoś
imagiro Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:22 isabar napisała: > imagiro napisał: > > > z Hubertem wlasnie za rok skonczymy seminarium duchowne w Wolominie ... > > masz ta jakas filie "swojego przodka" > > Niestety filii nie posiadam i nie przewiduję, > w celu obglądnięcia musiałbyś pofatygować się do Łodzi, innej możliwości nie > przewiduję. > Rozmiar DD 75 > o my god !!!!! toz to Dragon Double !!!!!!!!! we love you ... smoczyco !!! Odpowiedz Link Zgłoś
imagiro Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:24 nieszkodzi, w delegacje pojedziem, jak dobrzy pasterze ... Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 17:26 > nieszkodzi, w delegacje pojedziem, jak dobrzy pasterze ... O tak. Owiecke bym se jakas... sio demonie! Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: dziewczęta ponętne 03.02.05, 16:25 Mozna sie skupic poprzez koncentracje na jednej czynnosci. Nie jest to bardzo wazne co, moze to byc np. obserwacja oddechu. Po kilku minutach zazwyczaj mozna poczuc pewne skupienie i wyciszenie. Pozdrawiam Hubert Odpowiedz Link Zgłoś
back.door Re: dziewczęta 03.02.05, 18:11 Zjadłam 3 z czego wynika, że dla symetrii i równowagi powinnam zjeść 4! Ktoś ma na zbyciu? :) Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: usprawiedliwienie 04.02.05, 12:42 wszystkich żyjących uprzejmie przepraszam za wczorajszy atak głupoty fleur, całkiem skruszona Odpowiedz Link Zgłoś
cossa Re: usprawiedliwienie 04.02.05, 20:11 czyzbys ulegla jednak namowom i zakusom slodyczy? :)) i nie skonczylo sie na dwoch? ;) pozdr.cossa Odpowiedz Link Zgłoś
xy2 Re: usprawiedliwienie 04.02.05, 20:13 cicho, ja od półtora tygodnia nie jem słodyczy, nei wspominajcie Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: usprawiedliwienie 04.02.05, 20:15 mam tzw. kaca moralnego z powodu głupoty, która publicznie walnełam cóż dzis też nie lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś