15.11.05, 11:12
Czy ktos z Was mial problemy z przelamaniem sie lub juz po w wyniku roznego
rodzaju zlych doswiadczen? (np. pierwszy raz byl totalna pomylka, ktos Was
skrzywdzil...).
Jak sobie radzicie?
Obserwuj wątek
    • kominek Re: seks 16.11.05, 10:59
      gosia_kka napisała:

      > Czy ktos z Was mial problemy z przelamaniem sie lub juz po w wyniku roznego
      > rodzaju zlych doswiadczen? (np. pierwszy raz byl totalna pomylka, ktos Was
      > skrzywdzil...).
      > Jak sobie radzicie?

      Seksuologa ci trzeba.
      • gosia_kka Re: seks 16.11.05, 14:03
        Mozliwe. Tak sie tylko zastanawiam czy wiele osob ma takie problemy jak ja. Ale
        nikomu nie zycze tego, wiec moze to lepiej, ze tak malo odpowiedzi dostalam;)
    • maureen2 Re: seks 16.11.05, 11:16
      pytanie bardzo istotne,tylko nie wiadomo dla kogo.Jak można pomylic sie w
      kontaktach seksualnych, tu trzeba raczej porady okulisty albo określenia pozio
      mu II, byc może on jest przyczyną złych i pomylonych doświadczeń.
      • gosia_kka Re: seks 16.11.05, 14:01
        Okulisty? Bardzo smieszne. Mialam na mysli to, ze ludzie czasami robia cos, a
        pozniej bardzo zaluja.
        • maureen2 Re: seks 16.11.05, 14:14
          może wiec problem tkwi w niskim II i związanym z tym brakiem myślenia i przewi-
          dywnia skutków swoich decyzji.
          • gosia_kka Re: seks 16.11.05, 14:37
            wybacz, ale nie wiem co to jest II. Poza tym nie powiedzialam, ze to ja
            popelnilam blad idac z kims do lozka. Wymienilam to tylko jako jedno ze zlych
            doswiadczen.
            • maureen2 Re: seks 16.11.05, 14:49
              II = iloraz inteligencji
              • evilessence Re: seks 16.11.05, 15:59
                czyli bardziej znany jako IQ
                • evilessence Re: seks 16.11.05, 16:01
                  twoje wypowiedzi sa wskazuja na niski EQ
                  • evilessence Re: seks 16.11.05, 16:01
                    maureen skarbenku
                    • maureen2 Re: seks 16.11.05, 16:25
                      to chyba moja specjalnośc podobno.
                      zimna ryba z frygii
                      • evilessence Re: seks 16.11.05, 16:26
                        nio :) buzka
                        az, mi czasem dech zapiera jak cie czytam.
                        zbastuj, czy ciebie trzeba po glowce poglaskac czy co?
                        • maureen2 Re: seks 16.11.05, 16:49
                          czy EQ wpływa na II ?
                          • evilessence Re: seks 16.11.05, 17:03
                            oczywiscie, i jest wazniejsze w zyciu codziennym
                • jpsi Re: seks 16.11.05, 23:12
                  albo WI, jak w Pianoli Vonneguta...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka