gosia_kka 15.11.05, 11:12 Czy ktos z Was mial problemy z przelamaniem sie lub juz po w wyniku roznego rodzaju zlych doswiadczen? (np. pierwszy raz byl totalna pomylka, ktos Was skrzywdzil...). Jak sobie radzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kominek Re: seks 16.11.05, 10:59 gosia_kka napisała: > Czy ktos z Was mial problemy z przelamaniem sie lub juz po w wyniku roznego > rodzaju zlych doswiadczen? (np. pierwszy raz byl totalna pomylka, ktos Was > skrzywdzil...). > Jak sobie radzicie? Seksuologa ci trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_kka Re: seks 16.11.05, 14:03 Mozliwe. Tak sie tylko zastanawiam czy wiele osob ma takie problemy jak ja. Ale nikomu nie zycze tego, wiec moze to lepiej, ze tak malo odpowiedzi dostalam;) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: seks 16.11.05, 11:16 pytanie bardzo istotne,tylko nie wiadomo dla kogo.Jak można pomylic sie w kontaktach seksualnych, tu trzeba raczej porady okulisty albo określenia pozio mu II, byc może on jest przyczyną złych i pomylonych doświadczeń. Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_kka Re: seks 16.11.05, 14:01 Okulisty? Bardzo smieszne. Mialam na mysli to, ze ludzie czasami robia cos, a pozniej bardzo zaluja. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: seks 16.11.05, 14:14 może wiec problem tkwi w niskim II i związanym z tym brakiem myślenia i przewi- dywnia skutków swoich decyzji. Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_kka Re: seks 16.11.05, 14:37 wybacz, ale nie wiem co to jest II. Poza tym nie powiedzialam, ze to ja popelnilam blad idac z kims do lozka. Wymienilam to tylko jako jedno ze zlych doswiadczen. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: seks 16.11.05, 16:25 to chyba moja specjalnośc podobno. zimna ryba z frygii Odpowiedz Link Zgłoś
evilessence Re: seks 16.11.05, 16:26 nio :) buzka az, mi czasem dech zapiera jak cie czytam. zbastuj, czy ciebie trzeba po glowce poglaskac czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
evilessence Re: seks 16.11.05, 17:03 oczywiscie, i jest wazniejsze w zyciu codziennym Odpowiedz Link Zgłoś