Gość: Alicia
IP: proxy / 204.48.22.*
02.01.03, 12:48
Kochani,
Niedawno rozstałam sie z facetem (miesiąc temu). Rozstanie nie było dla nas
obojga przyjemne (nie obyło się bez paru przykrych słów ). Ale boli mnie
jedna sprawa. Nie złożył mi ani życzeń bożonarodzeniowych ani noworocznych.
Mógł to zrobić przynajmniej e-mailem czy poprzez SMS, jeśli nie chciał ze mną
rozmawiać bezpośrednio. Przecież to takie niezobowiązujące... Dostałam
mnóstwo SMS od innych osób, od facetów z którymi spotykałam się jeszcze przed
nim. Nie zależy mi już na nim. Ale czyżby tak bardzo mnie nienawidził i źle
mi życzył, bo nie sądzę, aby tak szybko zapomniał o moim istnieniu. A ja
myślałam wcześniej , że jest kulturalny. A może jednak za dużo wymagam...
Pozdrowienia.