Dodaj do ulubionych

Problem z głową ;)

17.11.06, 19:24
Robiłem niedawno jakiś test psychologiczny w necie i wyszło mi że "brak mi
zdolności do radzenia sobie ze stresem" co akurat wiem ze jest prawdą. Byłem
kiedyś raz u psychologa ale pani psycholożka zrobiła mi tylko herbatę
pokiwała głową i to wszystko. W związku z tym pytanie: czy ktoś miał podobny
problem i czy psycholog pomógł?
Obserwuj wątek
    • sha_la_la_la Re: Problem z głową ;) 17.11.06, 19:44
      Nie,natomiast lubię stresować innych
    • vvitch Re: Głową to masz wszystko okej... 17.11.06, 22:36
      zapewne. A na stress są specjalne cwiczenia i cała metoda rozładowywania stresu.
      Poza tym malenkie dozy neuroleptyku typ Abilify, bardzo małe, ponoc wzmacniają
      odporność na stress. Ale o tym najlepiej poczytać samemu....
      • shachar Re: Głową to masz wszystko okej... 18.11.06, 12:38
        przynajmniej zrobila ci herbate
        moja uciekla, zostawiajac dziure w scianie w ksztalcie psa Huckleberry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka