glupki_lesne
12.05.03, 00:03
Ze bylismy i sie widzielismy. Nawiedzilismy Trzcine (dziekujemy
za goscine), Fnolla, a i Ekike po drodze. Jeszczec i Ta_ przybyla by
glupkom towarzystwa dotrzymac. Klimat ulotny i eteryczny
spotkania kilkudniowego przekazujemy i podajemy na zdjeciu,
bedacym absolutnie niezbitym dowodem naszej obecnosci w
Krakowie:
plfoto.com/zdjecie.php?picture=100943