Dodaj do ulubionych

To my z Krakowa donosimy :")

12.05.03, 00:03
Ze bylismy i sie widzielismy. Nawiedzilismy Trzcine (dziekujemy
za goscine), Fnolla, a i Ekike po drodze. Jeszczec i Ta_ przybyla by
glupkom towarzystwa dotrzymac. Klimat ulotny i eteryczny
spotkania kilkudniowego przekazujemy i podajemy na zdjeciu,
bedacym absolutnie niezbitym dowodem naszej obecnosci w
Krakowie:

plfoto.com/zdjecie.php?picture=100943
Obserwuj wątek
    • re_ne Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 00:41
      glupki_lesne napisała:

      > podajemy na zdjeciu,
      > bedacym absolutnie niezbitym dowodem naszej obecnosci w
      > Krakowie:
      >

      Owszem, niezbitym dowodem obecnosci fnolla i kwieta, o ile ktos Was zna, ale
      nikogo poza tym. Bo rownie dobrze tymi pozostalymi osobami, moga byc np
      przypadkowi przechodnie.
      I jaki wogole jest sens pokazywac czyjes zdjecie bez twarzy???
      • nabokoff Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 01:14

        > I jaki wogole jest sens pokazywac czyjes zdjecie bez twarzy???

        bo każdy ma wiele twarzy i czasem trudno się zdecydować - no i czym właściwie
        jest twarz? ot puszka kostna obciągnięta skórą, mięśniami i tkanką łączną,
        pewien wyrobiony emblemat który żłobią przyjęte formy komunikacji niewerbalnej,
        będący wciąż jednak tylko emblematem

        czy to ja? czy nie ja?

        grunt, że estetyczne i skuteczne, jeśli wiesz o czym mówię...
        • re_ne Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 01:23
          Twarz ma kazdy tylko jedna! Tyle ze nie zawsze potrafi ja zachowac, wiec
          przybiera rozne. Ale to sa juz maski,...jesli wiesz o czym mowie.
          • nabokoff Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 01:29
            re_ne napisał:


            > Ale to sa juz maski,...jesli wiesz o czym mowie.

            czy małpowanie też jest rodzajem maski?
          • re_ne Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 01:31
            A poza tym, z twarzy, a wiec z tego kawalka kosci pokrytej skora, bardzo wiele
            mozna o jej wlascicielu powiedziec, wiec jesli ktos ja ukrywa, to mozna to
            roznie rozumiec.
            Czy wiekszy jest sens pokazywac swoj odwlok pokryty jakas tkanina?
            • kwieto Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 06:42
              Wszysktko zalezy od tego czego od zdjecia oczekujesz. Jesli dla
              Ciebie na zdjeciu musi byc widoczna czyjas twarz (po co, dlaczego?),
              to zdjecie takie jak to prezentowane bedzie pozbawione sensu.

              Na szczescie nie wszyscy mysla w ten sposob...
              Mnie wieloznacznosc tego zdjecia bardzo urzeka :")

              PS
              Mimo ze zdjecie podpisane jest kwieto, w rzeczysistosci autorem
              jest OLT, ja uzyczam tylko swego konta w owym serwisie
              • re_ne Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 08:44
                A jak myslisz, po co oglada sie czyjes zdjecia? Dla Ciebie ma ono moze jakies
                artystyczne znaczenie, albo jak twierdzisz urzekla Cie w nim jakas
                wieloznacznosc, ale jestem pewien, ze Twojego zdania nikt z forumowiczow nie
                podziela, bo oczekiwali po nim czekos innego.
                Pokazujac innym tylko swoj odwlok, jest to tak samo jak byscie sie d.. wypieli!
                Jaja sobie z ludzi robicie!!! ...Wy glupki_lesne... I na co to "niezbity dowod"?
                Chyba na Wasze kompleksy. Bo jaki to jest wstyd swoja twarz pokazac?
                • pastwa Re: Do re_ne 12.05.03, 23:05
                  Jak sobie bardzo tego zyczysz to moge Ci przesłac swoje zdjecie, zajebiscie
                  wyraziste, bedziesz mógł liczyc nawet okregi w moich teczówkach.
                  • re_ne Do pastwy 13.05.03, 09:25
                    Jesli sie nie myles - to sie umyj! Ale nie podlizuj sie, bo to jest fe!!!
                    • pastwa Re: Do fe, re_ne 13.05.03, 09:57
                      re_ne napisał:

                      > Jesli sie nie myles - to sie umyj! Ale nie podlizuj sie, bo to jest fe!!!

                      To o co Ci re_ne biega, wymagasz precyzyjnego zdjecia od powyzej
                      przedtsawionych na obrazku forumowiczów, czyli oczekujesz ze będą Ci sie oni
                      podlizywali, co jest według Ciebie "fe". Mówiac krótko, te nagabywane osoby
                      przez Ciebie, powinny zwyczajnie powiedziec Ci tak, a bujaj sie pan,podlizywac
                      Ci sie nie mamy zamiaru,a fe ,re_ne !!!

                      ps. a powyzsze powinno byc Ci zroumiałym.
                      • re_ne do pastwy 13.05.03, 10:28
                        Pastwo, nie oczekiwalem i nie domagam sie od nikogo zadnego zdjecia, ale jesli
                        juz mi je ktos pokazuje, to powinien pokazac swoja twarz - a nie odwlok. W
                        dodatku z idiotycznym komentarzem na "absolutnie niezbity dowod" bycia tam.

                        Skomentowalem wiec tylko jak ja ten odwlok odebralem, i co o tym dowodzie mysle.

                        Mam do tego prawo.
    • Gość: Malwina Re: To my z Krakowa donosimy :') IP: *.w193-250.abo.wanadoo.fr 12.05.03, 09:33
      ladny obraz :-)
      kto namalowal ?
      • olt Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 11:17

        :)))
        to nie jest obraz, tylko podmalowane zdjecie
        (tak naprawde, to ja nie umiem malowac...;) )

        OLT
        • Gość: Malwina Re: To my z Krakowa donosimy :') IP: *.w193-250.abo.wanadoo.fr 12.05.03, 11:19
          przecieee wimm
          ladnie podmalowane
          • olt Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 11:27
            Gość portalu: Malwina napisał(a):

            > przecieee wimm

            iiiii, skad wiedzialas, ze nie umiem malowac, buu?

            ;)
            • Gość: Malwina Re: To my z Krakowa donosimy :') IP: *.w193-250.abo.wanadoo.fr 12.05.03, 11:30
              kokietka i klamczucha !
              • olt Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 12:09
                iii, ja po prostu lubie troche podrzaznic ;)
                przynajmniej dzis mam taki humorek ;-P
    • ta_ Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 19:27
      Potwierdzam z całą mocą, że wskazana na zdjęciu jestem topograficznie
      prawidłowo.Zdjęcie bardzo mi się podoba, znakomicie oddaje klimat miejsca.
      Brawo! Piękne podziękowanie.
      Ta_
      • trzcina Re: To my z Krakowa donosimy :') 12.05.03, 20:45
        I j.w.
        Nawiedzenie jakze miłe, a foto-grafika, oj OLT, jakże oddaje:)
        zdrowionka
        t.))
    • anahella fajne kolorki w tle:) 12.05.03, 22:16
      niech zyje fotoszop!
      • olt Re: fajne kolorki w tle:) 12.05.03, 22:30
        anahella napisała:

        > niech zyje fotoszop!

        ogolnie to niech sobe zyje, a co mi tam, ale na grzyba fotoszop do
        tego zdjecia???
        osobiscie wole wole statyw, mroczne swiatlo latarni, dobry film do
        zimnego procesu, wlasnoreczne wywolanie na zadany kontrast,
        wlasnorecznie wykonana odbitke przyzwoitego formatu,
        potraktowana srebrnym pisakiem i akwarelkami...
    • roseanne Re: To my z Krakowa donosimy :') 13.05.03, 00:33
      a ja nadal nie wiem, co u Smoka Szanownego, czy zostal poglaskany?
      • kwieto Re: To my z Krakowa donosimy :') 13.05.03, 06:25
        Zostal, zostal :")
        Urzadzilismy jednoosobowa ekspedycje na grzbiet smoka,
        zakonczyla sie pelnym sukcesem :")
    • Gość: ryba Re: To my z Krakowa donosimy :') IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 13.05.03, 23:46
      No i co, wszyscy piliscie to jedyne piwo? A slomki gdzie?

      ryb
      • fnoll Re: To my z Krakowa donosimy :') 14.05.03, 00:15
        Gość portalu: ryba napisał(a):

        > No i co, wszyscy piliscie to jedyne piwo? A slomki gdzie?

        to jest woda mineralna! serio :) przypatrz się dobrze smukłości butelki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka