IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 17.05.03, 12:07
Mam troche za duzo ego.Uwazam, ze jestem najwspanialsza na swiecie i malo kto
moze sie ze mna rownac. Nie chodzi o to, ze nie szanuje innych, ale lubie
siebie, lubie ze soba przebywac, lubie nawet ze soba rozmawiac i lubie ludzi
podobnych do mnie.
Wlasciwie to geneza tego zjawiska tkwi gdzie w odmetach nastoletniej
przeszlosci, gdy juz moj brat stwierdzil:Ciebie to powinno byc kilka sztuk.
Moglabys wtedy wyjsc za maz za tych wszystkich wspanialych facetow, a ja
mialbym mnostwo wspanialych szwagrow.
Ludzie z akceptacja siebie sa potrzebni- lubie facetow bez kompleksow i nie
ma to jak posmiac sie z wlasnych wad w babskim gronie, kiedy wszystkie wiemy,
ze zadna z nas nie zamienila by sie z druga, na wlasne cialo, a nawet umysl
(nie chodzi o to, ze tamte umysly sa wadliwe, lecz o to ze z moim jest mi
najlepiej).
Problem przyszedl niedawno, gdy ogarnelo mnie pragnienie macierzystwa (nawet
rozmawialam o tym z kolezanka psychologiem, ktora mnie przylapala w lazience
na imprezie na podziwianiu mojego ciala- bo lubie na nie patrzec i nie
wykluczone, ze kiedys w sypialni walne sobie lustro na suficie) i wlasciwie
to zdalalm sobie sobie sprawe, ze chce miec dziewczynke i chce zeby byla
dokladnie taka jak ja.
(posune sie nawet jeszcze o krok dalej i powiem cos co moze wydac sie
makabryczne) Wlasciwie to marze o dziewczynce identycznej jak ja.
(Nie chodzi o klona, bo jak wiemy, nie opanowano metody na zahamowanie
szybkiego starzenia sie klonow).Wiem ze mezczyzni to w pewien sposob
maja:Chce syna, bo nauczylbym go wszystkiego co umiem. Ale czy to nie bylo by
cudowne?-moc przekazywac dzieciom to co mamy najlepsze?Wlascie to potrzebe ma
kazdy.Oczywiscie, ze chcialabym, aby nie byla alergikiem, ale wlasciwie to
alergia zarzutowala na moje zycie pozytywnie- w okresie pylenia, musze byc
nad morzem, nie moge uzywac tanich perfum i niespradzonych kremow, musze
ogranic dostep do detergentow- wiec musze miec zmywarke.Jakby sie urodzila za
silna, to mogla by nie miec powodow, by zyc tak jak ja i wybrac np.zycie w
calkowitej ascezie. A wtedy nie mialabym w niej wspanialej przyjaciolki o
pogladach i swiatopogladzie zblizonym do mojego.
Pytanie Subnormal, nie dotyczy mojego macierzynswa (to juz spora grupa pan,
rozwalkowala na czesci pierwsze), tylko mojej fasynacji mna.
Partner doskonaly, to tez ktos co oczywiscie logiczne podobny do mnie.
Psychicznie calkowicie.Fizycznie moze troche mniej, ale tez ma byc
ladniutki, chociaz nie musza mu sie wlosy ukladac w takie badziewne fale rano.
Obserwuj wątek
    • Gość: Agata Re: Subnormal IP: *.net 17.05.03, 18:24
      Mam nadzieję, że to żart.
      • Gość: bukfa Re: Subnormal IP: 140.147.45.* 17.05.03, 19:27
        Tez tak z poczatku pomyslalam, ale chyba jednak nie?
        • Gość: Kazik Rady Kazia IP: *.chello.pl 17.05.03, 19:38
          hej ale po co Ci dziecko identyczne jak Ty?
          oto moje rady
          1.kup wiecej luster. wiecej luster to więcej Ciebie (wiesz, takie
          niestarzejące się klony,które noszą zegarek na prawej ręce)
          2.kup kamerę usłyszysz swój głos i zobaczysz swoje piekne oczy zamkniętę z
          powodu mrugania.
          • Gość: Maryla Re: zapewnienie Maryli ;-) IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 17.05.03, 20:02
            Super, ja tam odwracam głowe jak przechodze koło lustra hihihi a córka
            podobno ma cos z mamusi ,ale w lustro jeszcze patrzy:-) i dobrze. to sie
            nazywa samoakceptacja (chyba). A co do podobienstw to tez mam alergie i
            gwarantuje Ci ze w 90% przechodzi ona na dzieci,tak więc beda
            podobienstwa:-)i kłopoty z detergentami i kosmetykami i to nie tylko
            tanimi czasem:-(,ale ogólnie jest ok
            Życzę Ci zeby wszystko sie udało
            Pozdrawiam
            • Gość: Mougli Re: zapewnienie Maryli ;-) IP: 213.195.132.* 18.05.03, 14:18
              Ogromna szkoda,że nie ma wiecej takich 'Maryl' tu na Forum, bo można by
              porozmawiać. Pierwszy raz tu zagladam, ale doprawdy aż przykro sie słucha tego
              ujadania i zlośliwych komentarzy. Żałosne to nasze społeczeństwo. A zdaje sie,
              że jesteśmy na F-O-R-U-M D-Y-S-K-U-S-Y-J-N-Y-M. Jeśli ci wszyscy doskonali
              umieją tak samo dyskutować w swoich własnych domach to włos sie na głowie
              jerzy. Maryle gorąco pozdrawiam. Wyrazy sympatii.
              • Gość: Malwina dyskusja IP: *.d1.club-internet.fr 18.05.03, 14:56
                gdzie jest temat ?
                • sdfsfdsf Re: dyskusja 18.05.03, 14:59
                  Gość portalu: Malwina napisał(a):

                  > gdzie jest temat ?

                  prawdopodobnie wlasnie przeglada sie w zwierciadelku
    • fanta-girl Re: Subnormal 18.05.03, 21:51
      Ok, fakt, moze ten klon to provokacja. Chociaz pewne mysli biora sie przy
      krazeniu wokol innych tematow pokrewnych.
      Ale ciekawilo mnie na ile inni sa zapatrzeni w siebie.Bo o tym, ze kazdy uwaza
      sie za szczegolnego w jakis sposob, nie musze chyba nikogo przekonywac. Ale
      jesli temat nie ten to robimy rewind - topic-u nie bylo, za dni pare spadnie z
      listy.
    • pastwa Re: Subnormal 19.05.03, 01:13
      Pierwszy raz zobaczyłem sie w lustrze bodaj w 7 klasie szkoły podstawowej,
      serio, i nie załuje ze to uczyniłem, teraz robie to częściej.
      • Gość: meee:-) pyt. do pastwa IP: *.MAN.atcom.net.pl 19.05.03, 01:48
        a mozna wiedziec dlaczego wczesniej nie?
        hmmmm
        trudne dziecinstwo wsrod kóz*? ;-)


        *patrz nick ;-)
        • pastwa Re: pyt. do pastwa 19.05.03, 02:04
          Gość portalu: meee:-) napisał(a):

          > a mozna wiedziec dlaczego wczesniej nie?
          > hmmmm
          > trudne dziecinstwo wsrod kóz*? ;-)

          Wsród owiec jako pasterz co najwyzej ;")

          Mnie zwyczajnie powiewało jak wygladam, doszlo do tego ze molestowany po raz
          tysięczny o uczesanie włosów, cos we mnie pękło( ale chyba nic waznego skoro
          wciaz zyje) i wkurwiony postanowiłem sam sprawdzic w czym rzecz.

          > *patrz nick ;-)

          A jak rozróznic słuchowo koze od owcy, beeee ?
          • pastwa Re: moze inaczej 19.05.03, 02:06
            Troche xle sie wyraziłem. Ja zwyczajnie nie dostrzegałem przez całe me
            dziecinstwo jakiegokolwiek zastosowania wygladu, byl mi on wiec nie namacalnym.
      • Gość: fanta-girl Re: Subnormal IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 19.05.03, 18:48
        Ha czyli widzisz potrzebe istnienia lustra.
        Tak pozatym.
        Przed lustrm nalezy sie czesac/golic- w zaleznosci od pci i mozna te rzeczy
        robic np.nago. Zwieksza to pocczucie atrakcyjnosci wlasnej- ktora przeciez jest
        subiektywna i tylko od nas zalezy jak sie czujemy. A z wysokimpoczuciem
        wlasnego ja atrakcyjnego tylko o krok od wyzwolenia typu opalamy sie
        topless/opalamy sie w skarpetce- tez w zaleznosci od plci.
        Bo rozumiem, ze skoro nie poruszamy kwesti czy umysl jest genialny moj/czy Twoj
        czy Wasz, tzn.ze samoswiadomosc, ze ja wlasnie ja jestem najlepszy mentalnie
        duchowo, intelektualnie ma kazdy.Nie tylko ja mysle, ze jestem FANTA-styczna,
        lecz kazdy w glebi duszy uwaza, ze jest specjalny.
        Bo umiejetnosc odpowiednio wysokiego ocenienia siebie przeklada sie na losy
        kariery i zycia osobistego.Nie mowimy o przejaskrawieniach i schizach , ale o
        wysoce pozytywnym ocenianiu samego siebie.
        • Gość: bukfa troche pokory IP: *.75.58.58.Dial1.Washington1.Level3.net 20.05.03, 19:58
          Gość portalu: fanta-girl napisał(a):

          > samoswiadomosc, ze ja wlasnie ja jestem najlepszy mentalnie
          > duchowo, intelektualnie ma kazdy.

          Ze dobry - ok, ale najlepszy?? Sokrates sie w grobie obraca...
          • fanta-girl Re: troche pokory 21.05.03, 18:45
            Bukfa, uwielbiam Cie. Jak chcesz to od dzis moje drugie imie to skrucha i zal
            za popelniona pyche.
            A Ty nie masz slabosci, do gatunko pci przeciwnej, ktore nie maja kompleksow, z
            ktorymi mozesz sprobowac wszystkiego i zawsze bedziesz sie czuc swietnie bo oni
            roztaczaja aure samoakceptacji?
            Jak nie znasz tego ludzkiego gatunku, to sprobuj koniecznie.
            Warto.
            Owoc nie zapomniany.
            • Gość: bukfa Re: troche pokory IP: *.75.56.192.Dial1.Washington1.Level3.net 22.05.03, 01:49
              Dla mnie na probowanie juz za pozno bo jestem permanentnie zajeta :)
              A tak w ogole, to bardziej mnie pociagaja ludzie swiadomi wlasnej
              niedoskonalosci. Nie mowie wcale o kompleksach, tylko jakies zadumie nad
              kondycja czlowiecza, krucha i zakrecona. A poza tym lubie miec do czego dazyc.
              Jesli uznam ze jestem juz "naj" to co mi pozostanie?

    • Gość: Sylwia Re: Subnormal IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.03, 17:42
      No, chyba nie wszyscy to mają, ale pewnie powinni mieć - akceptacja siebie
      samego - zdrowa rzecz jasna- to coś bardzo bardzo potrzebnego do tego, byśmy w
      miarę normalnie mogli funkcjonować na tym świecie, często tak trudnym do
      zaakceptowania :-)
      • fanta-girl Re: Subnormal 21.05.03, 18:50
        Dokladnie Sylwio o to chodzi.Umiar, ale przede wszystkim zwiekszona akceptacja.
        Alleluja i do przodu.
        Caly Swiat nalezy do nas, jak spiewaja w jednej uroczej i wpadajacej w ucho
        piosence pokroju disco-polo, lub jak to sie teraz modnie nazywa polskiej muzyki
        pop.
        • Gość: ewa Re: Subnormal IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.05.03, 19:58
          Jeden podmuch i Cię nie ma na tym świecie,takie to życie kruche, jednak piękne,
          jak ten świat dookoła, te zachody słońca, krople rosy na trawie rano, zapach
          deszczu, ale Ty tego wszystkiego nie zauważasz wpatrzona w lustro, wiele
          tracisz, bez względu na to jak wielce jesteś urokliwa.
          Przydałoby Ci się trochę pokory. Ludzi takich jak Ty unikam na kilometr,bo oni
          i tak nikogo poza sobą samym nie zauważają. Takie to wszystko puste, co
          piszesz, i znów potwierdza się wszystko, co ostatnio zauważyłam, że ludzie
          dzielą się na dwie kategorie, sama oceń jakie. Masz jakichś przyjaciół? Ty
          pewnie uważasz, że tak, mogę się tylko ironicznie uśmiechnąć. Wybacz ten jad,
          normalnie taka nie jestem, ale po prostu szlag mnie trafił jak to przeczytałam.
          • Gość: Sylwia Re: Subnormal IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.03, 20:40
            Ale dlaczego zaraz tak? Fanta sama przyznała, że chodzi o umiar, nie znamy jej
            na tyle, by z góry zakładać, że ona tego umiaru zachować nie potrafi - ja
            przynajmniej byłabym ostrożna jeśli chodzi o takie oceny. Nie jest też nigdzie
            powiedziane, że ktoś, kto ma do siebie pozytywny stosunek nie widzi poza sobą
            niczego innego, że nie może mieć żadnych przyjaciół i te pe i te de.
            Powiedziałabym raczej, że częstokroć bywa na odwrót - ludzie, którzy mają do
            siebie racjonalny stosunek przyciągają innych do siebie, mają więcej
            przyjaciół, większe grono znajomych, bowiem promieniują tą szczególna energią,
            która powstaje w wyniku samoakceptacji.



            Gość portalu: ewa napisał(a):

            > Jeden podmuch i Cię nie ma na tym świecie,takie to życie kruche, jednak
            piękne,
            >
            > jak ten świat dookoła, te zachody słońca, krople rosy na trawie rano, zapach
            > deszczu, ale Ty tego wszystkiego nie zauważasz wpatrzona w lustro, wiele
            > tracisz, bez względu na to jak wielce jesteś urokliwa.
            > Przydałoby Ci się trochę pokory. Ludzi takich jak Ty unikam na kilometr,bo
            oni
            > i tak nikogo poza sobą samym nie zauważają. Takie to wszystko puste, co
            > piszesz, i znów potwierdza się wszystko, co ostatnio zauważyłam, że ludzie
            > dzielą się na dwie kategorie, sama oceń jakie. Masz jakichś przyjaciół? Ty
            > pewnie uważasz, że tak, mogę się tylko ironicznie uśmiechnąć. Wybacz ten jad,
            > normalnie taka nie jestem, ale po prostu szlag mnie trafił jak to
            przeczytałam.
          • Gość: e Re: Subnormal IP: *.icpnet.pl 22.05.03, 12:14
            co za slogany: krople rosy, podmuch, wpatrzona w lustro, pustota, żal, jad- to
            ci dopiero diskopolo ;)

            należałaś do harcerstwa? albo oazy?
            • fanta-girl Re: Subnormal 22.05.03, 18:30
              harcerstwo, oaza, jakiez to ekscytujace.
              Ale tam nie bylo luster!!!!!!!!
            • Gość: ewa Re: Subnormal IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.03, 18:46
              Chyba nie rozumiesz dziewczynkio słowa "slogany".
              Ani do harcerstwa, ani oazy nigdy nie należałam.
              • fanta-girl Re: Subnormal 23.05.03, 18:43
                slogany, czy to nazwa spodni?
                Oh nie irytuj sie moja droga, poprostu jak zaczynalam ten watek , to mialam
                taki nastroj, ze wydawalo mi sie,ze moge gory przenosic i nie ma rzeczy z ktora
                bym sobie nie poradzila.
                Ale z nastrojem jest jak z biorytmami, albo tymi zabojczymi wykresami ze szkoly
                sredniej: raz lepiej raz gorzej.
                Teraz musze z zalem przyznac ze na moje ego zaciaga sie szara mgla i chwilowo
                mam spadek libido, ale nie martw sie od wtorku najpozniej powroce do punktu
                wyjscia i bede sie dalej uwazac, za 8 cud swiata.
    • Gość: angela Re: Subnormal IP: *.acn.waw.pl 22.05.03, 14:34
      Droga Fanto!! Jestem jak najbardziej za samoakceptacją.Precz z sucharami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka