Gość: Roma
IP: 194.181.36.*
18.12.01, 15:58
Słuchajcie czy ktoś z was ma kłopoty ze snami? Mi się ciągle coś intensywnie
śni, często jak się budzę to jestem szczęśliwa, że to tylko sen (morderstwa,
katastrofy samolotowe itp.)Słyszałam, że są jakieś sposoby wpływania na
podświadomość i sterowania snami, może ktoś z was coś wie na ten temat