szarylemur
30.11.07, 16:58
moje marzenie:
niech forsa spada z nieba, bo praca mnie nudzi i trudzi
niech mi zlota ryba prawo jazdy zesle
i auto
niech nigdy nie mam kaca
a na starosc, znaczy za lat kilka, niech pasam owce po gorach
z laptopem
piszac na forum " pasterz"
i niech to beda jakies cieple gory
a wy, o czym marzycie?