Dodaj do ulubionych

czego chcecie w zyciu?

30.11.07, 16:58
moje marzenie:
niech forsa spada z nieba, bo praca mnie nudzi i trudzi
niech mi zlota ryba prawo jazdy zesle
i auto
niech nigdy nie mam kaca
a na starosc, znaczy za lat kilka, niech pasam owce po gorach
z laptopem
piszac na forum " pasterz"
i niech to beda jakies cieple gory

a wy, o czym marzycie?
Obserwuj wątek
    • maria_antonieta Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 17:23

      I moje:
      Niech studia wnetrzarskie zajma sie tym, czym powinny sie zajomwac,
      a nie sprzedaza mebli.
      W prawie motoryzacyjnej: automatyczna skrzynia biegow we wszystkich
      samochodach!
      Niech w tym roku w hiszpanskiej swiatecznej loterii, dzieci
      zaspiewaja moj numerek wraz z cyferka 300.000 euro...
      Niech za ta wygrana kase zmobilizuje sie do zalozenia wlasnego
      studia, a nie przepuszcze wszystkiego na podroze.
      Niech moje wczesniej zalozone studio przeniesie sie po kilku latach
      do Barcelony...
      Niech kiedys za zarobiony na wnetrzach pieniadz uciekne do Nowej
      Zelandii (idealne miejsce na chow owiec, heheh), a na wakacje na
      Islandie bede sobie jezdzic. Tam w koncu kiedys uda mi sie domek
      drewiany zbudowac z dachem pokrytym wilgotnym mchem:)

      ...o tak!!!, a do tego muzyka Sigur Ros...ehhhh...
    • synvilla Re: hehehehe 30.11.07, 18:03
      moje sa bardzo podbne.;)))
    • veroy Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 20:58
      by rzeczy, na które nie mam wpływu było jak najmniej.
      i by to, na co mam wplyw szło dalej tak wspaniale :)
      • crysstiano Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 21:20
        zeby mnie ktos pokochal
    • wichrowe_wzgorza Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 21:35
      nie żalować ani jednej chwili:)))
      przyziemnie bardzo marzę
    • synvilla Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 21:38
      Duzo zboza dla koni:-)
    • paco_lopez Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 21:44
      ja marzę, żeby wygrać mecz i żeby mnie gardło nie bolało i żeby sie
      reszta nie pozarażała.
    • jan_stereo Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 21:46
      ja to bym chcial sie przemieszczac momentalnie tam, gdzie mam ochote, nikt by mnie nie zlapal :"))
      • synvilla Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 21:50
        jan_stereo napisał:

        > ja to bym chcial sie przemieszczac momentalnie tam, gdzie mam
        ochote, nikt by m
        > nie nie zlapal :"))

        Tu szczeliles w 10! No tego tez mi brak:)))
    • malumcia Re: czego chcecie w zyciu? 30.11.07, 21:55
      A ja chcę stąd wyjechać, raz na zawsze :)
    • szarylemur Re: czego chcecie w zyciu? 02.12.07, 16:33
      a gdybym mogla wybierac swobodnie kim jestem chcialabym byc pilotem mysliwca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka