Dodaj do ulubionych

Palanci i idiotki.... sa na wage zlota?

03.02.08, 07:53
Dlaczego wiele kobiet patrzy na mezczyzn- palantow, gruboskornych
prostakow i egoistow jak na jakies zloto i diamenty?

A gdy patrza na wartosciowych, kulturalnych oraz sympatycznych
mezczyzn z wieloma zaletami to kreca nosem, albo ich zupelnie
ignoruja...

Potem przezywaja dramaty z powodu tych gruboskornych palantow, ale
nadal lubuja sie w tym samym typie mezcyzn? Czy to jest jakas
nieuleczalna choroba?

Np 90% Afro-Amerykanek wychowuje samotnie dzieci, bo ich czarni
mezczyzni nie sa z natury wierni i nie czuja zadnej
odpowiedzialnosci. Pomimo tego kazde nowe pokolenie murzynek w
wiekszosci wybiera murzynow zamiast bialych, azjatow czy innych
ktorzy sa wierni i odpowiedzialni. I sytuacja sie powtarza; samotnie
wychowuja dzieci, itd. Dlaczego ludzie nie potrafia uczyc sie z
pomylek ich rodzicow?

Zawsze zastanawialo mnie dlaczego kobiety, chca to co dla nich jest
nie dobre. Ktos moze wie?

Obserwuj wątek
    • clarissa3 Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 08:08
      no chyba nie sądzisz że którykolwiek z tych palantów mówi im: hej
      dziewczyno, chodź do mnie bo ja tylko chcę cię wykorzystać i
      porzucić?
      • polska_potega_swiatowa Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 08:22
        clarissa3 napisała:

        > no chyba nie sądzisz że którykolwiek z tych palantów mówi im: hej
        > dziewczyno, chodź do mnie bo ja tylko chcę cię wykorzystać i
        > porzucić?

        Nie, ale ...faktem jest ze te dziewczyny przeciez dokladnie widza
        jaki arogancki i lekcewazacy stosunek maja ci palanci do innych
        osub. Pomimo tego dziewczyny ignoruja to, myslac: "ale on dla mnie
        bedzie dobry, bo ja jestem cudem..." :)


        • clarissa3 Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 08:34
          strzał w 10 :) Eh, być kobietą...
          Jednym zdaniem nie wyjaśni.
    • psychoguru Prostota umyslu 03.02.08, 11:22
      polska_potega_swiatowa napisał:

      > Dlaczego wiele kobiet patrzy na mezczyzn-
      palantow, gruboskornych
      > prostakow i egoistow jak na jakies zloto i
      diamenty?
      > A gdy patrza na wartosciowych, kulturalnych
      oraz sympatycznych
      > mezczyzn z wieloma zaletami to kreca nosem,
      albo ich zupelnie
      > ignoruja...

      > Potem przezywaja dramaty z powodu tych
      gruboskornych palantow, ale
      > nadal lubuja sie w tym samym typie mezcyzn?
      Czy to jest jakas
      > nieuleczalna choroba?
      > Np 90% Afro-Amerykanek wychowuje samotnie
      dzieci, bo ich czarni
      > mezczyzni nie sa z natury wierni i nie czuja
      zadnej
      > odpowiedzialnosci.

      Tego typu wywody sa produktami prostych umyslow
      ktore mieszaja fakty intuicyjne z prostymi
      uogolnieniami. Na przyklad skoro sloneczko rano
      wstaje i wieczorem zachodzi to kazdy widzi ze
      krazy wokol ziemi.

      A proste umysly sa kombinacja braku wykszalcenia
      i wygladzonego mozgu i latwo produkuja bzdety na
      kazdy temat, na przyklad rodzaju iscie
      paranoicznej socjologii:

      "Polakow trzeba trzymac za ryj...dla ich dobra"

      Autor: polska_potega_swiatowa 25.01.08, 09:11

      "Analizujac charactery Polakow; cechuje nas
      powszechna w spoleczenstwie Polskim niechec do
      wladzy i brak poszanowania prawa oraz
      specyficzne pojecie wolnosci prywatnej, co
      przejawia sie poprzez stawianie wlasnego
      interesu ponad wszystko (w skrocie to
      warcholstwo). Powod dlaczego Polak mieszka (lub
      marzy by mieszkac) w "palacu" a za plotem
      zamiast drogi niech nawet bedzie bloto.

      Niemcy, Amerykanie, Japonczycy oraz inne narody
      zaawansowane cywilizacyjnie potrafily trzymac
      sie nawzajem za ryj, i dzieki temu ich panstwa
      byly i sa mocne, szkoda ze Polacy naiwni marza o
      absolutnej wolnosci...gdzie kazdy obywatel "wie
      lepiej" co jest dobra dla niego. Nie chca
      widziec ze to jest utopia oraz recepta na
      calkowita kleske."

      I tak dalej:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29&w=74835433&a=74835433


      Jest oczywiste ze jezeli ktos produkuje masowo
      tego typu bzdety na rozne tematy to na tym forum
      o wiele ciekawsze jest pytanie o stan jego
      mozgu. Zachowanie takie jest charakterystyczne
      dla roznego rodzaju obsesji kaznodziejskich i
      politycznych w ktorych ludziom maja
      niekontrolowany odruch gloszenia
      roznych "prawd" ktore maja zarazac innych swoja
      prostota. Czesto obsesje te sa wynikiem
      dlugotrwalego napiecia psychicznego bedacego
      wynikiem zaklocenia normalnej komunikacji z
      otoczeniem.
      • polska_potega_swiatowa udupic rodaka, jakiez to Polskie psychoburu :) 03.02.08, 12:14
        a tak na temat masz cos do powiedzenia? Czy tylko uwazasz ze twoja
        misja jest zaprzeczenie wszystkiego, co nie jest zgodne z twoimi
        osobistymi pogladami?
      • spinline Re: Psychoguru 03.02.08, 13:02
        Obserwuje ci od jakiegos czasu i widze jak sie staczasz.Agitacje na
        temat poziomu ludzi piszacych na forum zacznij od siebie samego.

        A moze zmien forum dla takich o twoim "nieprostaczkowym mozgu" i
        Wygladzonym mozgu.
    • nom73 Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 12:46
      Nie wiem na ile jest to prawda, ale podobno ludzie dobierają się na podstawie
      zapachu. :-)
      Chodzi o to, że jak nam zapach drugiej osoby pasuje to znaczy, że nasze geny
      wykazują większą różnice, a co za tym idzie potomstwo będzie bardziej odporne na
      choroby itp.
      Po zapachu raczej trudno poznać czy ktoś jest palantem albo idiotką. :-)
      Zresztą nie szufladkowałbym tak ludzi, bo po Twojej wypowiedzi ktoś może wrzucić
      Cię do jednej z tych grup. :-)
      • lacido Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 13:03
        ale na pewno nie jest to decydujące kryterium wyboru, istnieje coś takie go jak
        myślenie i jak sie je czasem w łączy to sie na tym znaczenie lepiej wychodzi niż
        na chemii :)))
    • aroden Bo tak to juz jest, Waldusiu :) 03.02.08, 13:37
      polska_potega_swiatowa napisał:
      Pomimo tego kazde nowe pokolenie murzynek w wiekszosci wybiera
      murzynow zamiast bialych, azjatow czy innych ktorzy sa wierni i
      odpowiedzialni.

      - zmyslasz, Waldusiu, nie znajac tematu...
      porozmawiaj moze najpierw z tymi murzynkami, co?
      One by chcialy tych "odpowiedzialnych bialych" na mezow...
      Tylko , ze Ci biali ich nie chca i nie widza w tej roli,
      a co najwyzej jako czekoladki do lozka :)))

      Dlaczego ludzie nie potrafia uczyc sie z pomylek ich rodzicow?

      - gdyz historia jeszcze nikogo niczego nie nauczyla...
      Istnieje, Waldusiu, cos takiego , jak Imperatyw Kategoryczny :)))
      • fantastic-lula Re: Bo tak to juz jest, Waldusiu :) 04.02.08, 08:01
        nie rozumiem dlaczego zwracasz sie do autora watku per Waldus,
        czyzbym wczesniej czegos nie zakonotowala?
        • asidoo Re: Bo tak to juz jest, Waldusiu :) 04.02.08, 12:11
          Walduś to Walduś i po co ci wiedziec kim jest Walduś?
          Ja lubię Waldka.
          • fantastic-lula Re: Bo tak to juz jest, Waldusiu :) 04.02.08, 12:59
            asidoo napisała:

            > Walduś to Walduś i po co ci wiedziec kim jest Walduś?
            > Ja lubię Waldka.

            jak moge lubic cos lub kogos, kogo/czego nie mialam okazji
            poznac?
            troche logiki psze pani ...
    • szarylemur Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 17:22
      znalazlam kiedys w wikipedii wyjasnienie tego zjawiska
      podobno jest to jeden z atawizmow
      do reprodukcji samice wybieraja najsilniejszych, do wychowywania potomstwa -
      najwierniejszych.
      niestety, na ogol bywa tak, ze ci wierni nie maja zbyt wielkiej ochoty pomagac w
      rozwoju nieswoim genom.
      jak znajde ten artykul, wkleje odnosnik.
      • bszalacha Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 17:55
        Polska Potęgo!
        Idż na siłownię,przestań być taki sympatyczny,obserwuj wybory kobiet
        zamiast się im sprzeciwiać.One wiedzą,co robią/tym bardziej,gdy
        robia to -jak piszesz-niezmiennie,niezaleznie od twojego oburzenia/.
        Przyczyna Tkwi w Tobie,nie w głupocie innych,zapewniam Cię.
      • szarylemur Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 03.02.08, 23:00
        no, to teraz ja namieszalam.
        jesli sie uprzec mozna nastepujace slowa:
        "Wykazano, że kobiety preferują bardziej umięśnionych mężczyzn w czasie dni płodnych cyklu miesiączkowego, a mężczyzn o bardziej "kobiecych" cechach w trakcie reszty cyklu.[6] To zróżnicowanie przemawia za hipotezą, która zakłada ewolucyjną korzyść dla kobiet, które raczej wybierają na ojców mężczyzn, którzy są bardziej umięśnieni, niż nawet najlepszych opiekunów."
        zinterpretowac tak jak to uczynilam wczesniej
        eh, przepraszam
        zrodlo:pl.wikipedia.org/wiki/Atrakcyjno%C5%9B%C4%87_fizyczna

        bardzo interesujacy artykul, tak w ogole.
    • zgred.polarny Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 04.02.08, 04:36
      polska_potega_swiatowa napisał:
      > A gdy patrza na wartosciowych, kulturalnych oraz sympatycznych
      > mezczyzn z wieloma zaletami to...

      Czyli takich jak ty?
      Brak ci baby, co??

      > Zawsze zastanawialo mnie dlaczego kobiety, chca to co dla nich
      jest nie dobre. Ktos moze wie?

      Spytaj kobiet, jeśli znajdziesz taką, która cię potraktuje
      poważnie ...
    • asidoo Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 04.02.08, 12:07
      Nie wiem czemu tak jest. Ja jednak zwracam uwagę tylko na miłych i
      odpowiedzialnych facetów a opisanych powyżej ignoruję od wielu lat. Mam super
      męża i zaufanych kolegów. Dobrze mi!
    • android3 Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 04.02.08, 16:21
      Nie wiem czy jesteś nią czy nim, bo nick niewiele mówi na ten temat,
      ale głównym przesłaniem tego postu jest zaszczepienie niechęci do
      czarnoskórych. Daruj sobie ten kryptorasizm. Żenada.
      • psychoguru To istotny aspekt 04.02.08, 16:56
        android3 napisał:

        > Nie wiem czy jesteś nią czy nim, bo nick
        niewiele mówi na ten temat,
        > ale głównym przesłaniem tego postu jest
        zaszczepienie niechęci do
        > czarnoskórych. Daruj sobie ten kryptorasizm.
        Żenada.

        To jest isotny aspekt tonu wypowiedzi tego
        kolesia. W swojej prostocie umyslowej operuje
        szerokimi uogolnieniami typu "Afroamerykanie
        sa...", Polacy sa....".

        Niewatpliwie umysl prymitywny niezdolny do
        widzenia rzeczywistosci w szerszym kontekscie.
        Do tego dochodzi obsesyjne kaznodziejstwo
        wskazujace na zaburzenia komunikacji z
        otoczeniem. A ta smieszna ksywa jakby dopelnia
        tragikomiczne wypowiedzi tego osobnika.
    • forresty Re: Palanci i idiotki.... sa na wage zlota? 04.02.08, 18:32
      > Dlaczego wiele kobiet patrzy na mezczyzn- palantow, gruboskornych
      > prostakow i egoistow jak na jakies zloto i diamenty?

      Wiesz... wiele rzeczy już w zyciu słyszałem ale nigdy tego żeby ktoś się chciał
      związać z idiotą. naprawdę. Ale spoko... idiota też człowiek i dlaczego miałby
      być samotny? Ok... żartowałem. Rozumiem że masz na myśli rożnych cwaniaczków co
      to chcą sobie pobrykać za friko? No cóż... Tak już jest... Co zrobisz.

      > A gdy patrza na wartosciowych, kulturalnych oraz sympatycznych
      > mezczyzn z wieloma zaletami to kreca nosem, albo ich zupelnie
      > ignoruja...
      Są nudziarze - inteligentni nawet. Przecież facet to nie książka do czytania.
      Nie znam przypadku kiedy ktoś sympatyczny i kulturalny nie wzbudzi choćby
      śladowego zainteresowania u dziewczyny. Nie mówie o jakiejś erupcji porządania
      od razu ... A jak dziewczyna kogoś takiego ignoruje to po co sobie nią w ogóle
      głowę zawracać?

      > Potem przezywaja dramaty z powodu tych gruboskornych palantow, ale
      > nadal lubuja sie w tym samym typie mezcyzn? Czy to jest jakas
      > nieuleczalna choroba?
      Sorry, ale znów nie rozumiem. mam znajomą którą zostawił mąż 10 lat temu. Ma
      sama córkę na utrzymaniu - Pawełek skoczył na drugi kwiatek. I co ? Bidula dalej
      sama i nawet nie próbuje kogoś poznać a naprawdę jest ładną dziewczyną -
      spokojnie mogłaby kogoś sobie znaleźć. Co to jest wg Ciebie?

      > Np 90% Afro-Amerykanek wychowuje samotnie dzieci, bo ich czarni
      > mezczyzni nie sa z natury wierni i nie czuja zadnej
      > odpowiedzialnosci.
      A my biali to jesteśmy za to wzorcem wzór wszelakich. No dooobreeee...

      W ogóle to tak spoglądam na to forum od kilku dni i tak mam wrażenie ze kogo jak
      kogo ale świrów w tym kraju to naprawdę nie brakuje, ale i fajne dziewczyny tu
      zaglądają ;-)

      Ok chemia musi być, ale jak czytam że ktoś wybiera umieśnionego faceta tylko
      dlatego ze jest w czasie cyklu to sorryy... Wiele juz słyszałem ale nie uwierzę
      ze ktoś wybierze jakiegoś typa ze szczątkowym intelektem na ojca tylko dlatego
      ze jest bardziej umięśniony od tego co ma dobrą pracę, talent, urok osobisty i
      przy którym nie będzie się nudziła obierajac kartofle w czasie gdy inne idą do
      restauracji. Naprawdę... Nie przesadzajcie...
    • hsirk dlaczego, dlaczego... no normalnie tak 04.02.08, 18:40
      /Tuwim J./


      Spotkali się w święto o piątej przed kinem
      Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.

      Tutejsza idiotko! - rzekł kretyn miejscowy -
      Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?

      Miejscowa kretynka odrzekła - Z ochotą,
      Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.

      Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko
      I poszedł do kina z tutejsza idiotką.

      Na miłym macaniu spłynęła godzinka
      I była szczęśliwa miejscowa kretynka.

      Aż wreszcie szepnęła: - kretynie tutejszy!
      Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.

      Więc poszli na sznycel, na melbe, na winko,
      Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.

      Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
      Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.

      W ten sposób dorobią się córki lub syna:
      Idioty, idiotki, kretynki, kretyna.

      By znowu się mogli spotykać przed kinem
      Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka