Dodaj do ulubionych

andrzejkowo powróżę każdemu

30.11.03, 16:11
Jest potrzebny tekst od serca - lub data urodzenia
Czy ktoś się odważy?

A może znajdzie się prawdziwa wróżka na ten wieczór?
Obserwuj wątek
    • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 16:15
      Nie wiem czy zdołam dzisiaj odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia - więc daję
      sobie czas sześciu dni od daty wpłynięcia.

      Pozdrawiam
      Dobrej zabawy!

      Daty są najlepsze
      Choć prawdziwe teksty też dużo mówią
    • agresja4 może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 16:40
      • zalogowana Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 16:52

        A czyja data urodzenia?
        Moja ?

        28 x 1976

        No to czekam:)
        • agresja4 Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 17:59
          zalogowana napisała:

          >
          > A czyja data urodzenia?
          > Moja ?
          >
          > 28 x 1976
          >
          > No to czekam:)


          Wciąż musisz zaczynać od nowa. Zrobione - WYKONANE - żegnaj. I powrórka!
          Do 28 roku życia żebraczka miłości
          Potem ważna rodzina,
          od ok 48 roku życia będziesz robić wielkie pieniądze.
          Pamiętaj jednak o oszczędzaniu!!!Robisz wszystko dla rodziny i przede wszystkim
          dla swojego rozwoju.

          • r.richelieu Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 18:01

            a do 31 II 1947 ?
            jaka przepowiednia?
            pliiiz
            • agresja4 Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 18:11
              r.richelieu napisała:

              >
              > a do 31 II 1947 ?
              > jaka przepowiednia?
              > pliiiz
              Zebraczka miłości poszła w księgowość
              Uważaj byś nie poszedł w patologię

              od 30 roku życia mozesz robić pieniądze
              ale mają służyć tylko Twojemu rozwojowi i Rodzinie!
              • r.richelieu Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 18:28
                agresja4 napisała:

                > r.richelieu napisała:
                >
                > >
                > > a do 31 II 1947 ?
                > > jaka przepowiednia?
                > > pliiiz
                > Zebraczka miłości poszła w księgowość
                > Uważaj byś nie poszedł w patologię
                >
                > od 30 roku życia mozesz robić pieniądze
                > ale mają służyć tylko Twojemu rozwojowi i Rodzinie!


                jak od 30 r.ż. kiedy z daty wynika jak byk, że mam 56
                • agresja4 Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 18:36
                  r.richelieu napisała:

                  > agresja4 napisała:
                  >
                  > > r.richelieu napisała:
                  > >
                  > > >
                  > > > a do 31 II 1947 ?
                  > > > jaka przepowiednia?
                  > > > pliiiz
                  > > Zebraczka miłości poszła w księgowość
                  > > Uważaj byś nie poszedł w patologię
                  > >
                  > > od 30 roku życia mozesz robić pieniądze
                  > > ale mają służyć tylko Twojemu rozwojowi i Rodzinie! wi\\\
                  >
                  >
                  > jak od 30 r.ż. kiedy z daty wynika jak byk, że mam 56

                  został Ci zatem tylko rozwój duchowy
                  Jesteś też absolutną hieną cmentarną - po trupach do celu!
                  Co prowokuje Cię do tego typu zachowań?

                  • r.richelieu Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 19:06
                    agresja4 napisała:

                    >> > jak od 30 r.ż. kiedy z daty wynika jak byk, że mam 56
                    >
                    > został Ci zatem tylko rozwój duchowy
                    > Jesteś też absolutną hieną cmentarną - po trupach do celu!
                    > Co prowokuje Cię do tego typu zachowań?
                    >


                    najwyraźniej agresja
                    ;))
                    • agresja4 Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 19:12
                      r.richelieu napisała:

                      > agresja4 napisała:
                      >
                      > >> > jak od 30 r.ż. kiedy z daty wynika jak byk, że mam 56
                      > >
                      > > został Ci zatem tylko rozwój duchowy
                      > > Jesteś też absolutną hieną cmentarną - po trupach do celu!
                      > > Co prowokuje Cię do tego typu zachowań?
                      > >
                      >
                      >
                      > najwyraźniej agresja
                      > ;))
                      >
                      To niezbyt przyjazna jest PANI!:)
                      • Gość: Richelieu* Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? IP: 213.77.25.* 30.11.03, 19:20
                        e tam
                        mówię, że mając 56 lat nie można przewidywać życia do trzydziestki, a Ty
                        odpowiadasz mi na to hieną cmentarną
                        ale dlaczego?
                        • agresja4 Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 20:02
                          Gość portalu: Richelieu* napisał(a):

                          > e tam
                          > mówię, że mając 56 lat nie można przewidywać życia do trzydziestki, a Ty
                          > odpowiadasz mi na to hieną cmentarną
                          > ale dlaczego?
                          nie liczę lat
                          nie chce mi się

                          a hieną w przypadku takiej daty urodzenia jest się przez całe życie.
                          Zauważyłeś, że doprowadzasz do śmierci innych i czerpiesz z tego?

                          Czynem, słowem, czymkolwiek.
                          Popróbuj zmienić to!:)
                          • Gość: Richelieu* Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? IP: 213.77.25.* 30.11.03, 23:03
                            doprowadzam ludzi do śmierci? łomatko, datą urodzenia? co masz do tych, którym
                            przyszło się urodzić 31 II 1947?

                            co do zmiany daty urodzenia nie wiem czy moje próby będą owocne, ale się
                            postaram
                            ;)
            • procesor CZY JA DOBRZE WIDZE????????????? 30.11.03, 21:42
              r.richelieu napisała:
              > a do 31 II 1947 ?
              > jaka przepowiednia?

              Oczy moje śliczne co widzą??
              Trzydziesty pierwszy LUTEGO ???????????????????
              • Gość: Richelieu* Re: CZY JA DOBRZE WIDZE????????????? IP: 213.77.25.* 30.11.03, 23:04
                bardzo dobrze widzisz
                i chyba Ty jedna
                ;)
                • procesor Re: CZY JA DOBRZE WIDZE????????????? 01.12.03, 00:03
                  Gość portalu: Richelieu* napisał(a):
                  > bardzo dobrze widzisz
                  > i chyba Ty jedna
                  > ;)

                  Może ona to za listopad uznała??
              • j_ar :)) 01.12.03, 10:12
                :)))
          • zalogowana Re: może ktoś pozwoli mi pokazać co potrafię? 30.11.03, 19:04

            > zalogowana napisała:
            >
            > >
            > > A czyja data urodzenia?
            > > Moja ?
            > >
            > > 28 x 1976
            > >
            > > No to czekam:)
            >
            >
            > Wciąż musisz zaczynać od nowa. Zrobione - WYKONANE - żegnaj. I powrórka!
            > Do 28 roku życia żebraczka miłości
            > Potem ważna rodzina,
            > od ok 48 roku życia będziesz robić wielkie pieniądze.
            > Pamiętaj jednak o oszczędzaniu!!!Robisz wszystko dla rodziny i przede
            wszystkim
            >
            > dla swojego rozwoju.
            >



            JA SIĘ DOMAGAM DOGŁĘBNEJ ANALIZY, MOŻE BYĆ CHYBIONA:)))
    • agresja4 Re: sądziłam,że się nie opędzę a tu cisza! 30.11.03, 18:21
      • anonim_ka Re: sądziłam,że się nie opędzę a tu cisza! 30.11.03, 18:36
        02.12.1953.
        Licze na mila zabawe Pozdrawiam
        • agresja4 Re: sądziłam,że się nie opędzę a tu cisza! 30.11.03, 18:45
          anonim_ka napisała:

          > 02.12.1953.
          > Licze na mila zabawe Pozdrawiam

          do 30 roku życia nauka albo wolność ponad wszystko
          do 56 roku masz rewoluję do zrobienia - niełatwą
          Zrobisz lub nie!
          Dążysz do samorozwoju i za tym idzie wyzwolenie zdolności artystycznych
      • Gość: kreska Re: sądziłam,że się nie opędzę a tu cisza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 18:37
        proszę bardzo moja data urodzin 06011973 godz.2.10 pozdrawiam:)
        • agresja4 Re: sądziłam,że się nie opędzę a tu cisza! 30.11.03, 18:51
          Gość portalu: kreska napisał(a):

          > proszę bardzo moja data urodzin 06011973 godz.2.10 pozdrawiam:)
          z symulacji dat skojarzonych z możliwością zdarzeń wynika,że zaczynasz wciąż i
          wciąz, by zaspokoić się aprobatą tłumu

          To w Twoim stylu
          Do czasu kiedy zrozumiesz
          złotko!
          • Gość: kreska Re: sądziłam,że się nie opędzę a tu cisza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 18:53
            proszę o coś więcej
            i sprawdz mi jeszcze takie dwie daty 29041972
            03101970
            bużki ...cos w tym jest
            • agresja4 Re: sądziłam,że się nie opędzę a tu cisza! 30.11.03, 19:08
              Gość portalu: kreska napisał(a):

              > proszę o coś więcej
              > i sprawdz mi jeszcze takie dwie daty 29041972
              > 03101970
              > bużki ...cos w tym jest
              1972
              to niezwykły lecz trudny typ
              może coś osiągnąć pod warunkiem, że nie spocznie

              1970
              to autodestrukcja absolutna
              ale też wielkie artystyczne możliwości/radość życia/
              wybór należy do niego
    • sniyg Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 18:53
      No dobra - moja data 07061969
      • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:00
        sniyg napisał:

        > No dobra - moja data 07061969
        Edukacja późniejsza jest warta więcej

        Nie bądź taki uparty

        rozwijaj się duchowo i zaccznij księgowym być!!!
        • sniyg Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:06
          Dziekuję za wróżbę. Choć nieco trudno rozwijać się duchowo i zostać księgowym.
          Steoretypowo przynajmniej.

          ps. a kiedy zacznę zarabiać?;)
          • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:10
            sniyg napisał:

            > Dziekuję za wróżbę. Choć nieco trudno rozwijać się duchowo i zostać księgowym.
            > Steoretypowo przynajmniej.
            >
            > ps. a kiedy zacznę zarabiać?;)
            Do pogodzenia jest wszystko albo nic:)
          • sniyg Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:13
            *Stereotypowo* - oczywiście. Dysgrafia chyba. Szlag.
            • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:45
              sniyg napisał:

              > *Stereotypowo* - oczywiście. Dysgrafia chyba. Szlag.
              Wolałbyś niesteorytypową "grzecznościową" manipulację?

              Za chwilę Ci ją podam!
        • Gość: kreska Re: andrzejkowo powróżę każdemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 19:07
          tu jeszcze raz ja....prosze sprawdz jeszcze te dwie daty urodzin , która pasuje
          do mojej lepiej:)
          -29.04.1972
          -03.10.1970
          • zalogowana Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:09
            > zalogowana napisała:
            >
            > >
            > > A czyja data urodzenia?
            > > Moja ?
            > >
            > > 28 x 1976
            > >
            > > No to czekam:)
            >
            >
            > Wciąż musisz zaczynać od nowa. Zrobione - WYKONANE - żegnaj. I powrórka!
            > Do 28 roku życia żebraczka miłości
            > Potem ważna rodzina,
            > od ok 48 roku życia będziesz robić wielkie pieniądze.
            > Pamiętaj jednak o oszczędzaniu!!!Robisz wszystko dla rodziny i przede
            wszystkim
            >
            > dla swojego rozwoju.
            >



            JA SIĘ DOMAGAM DOGŁĘBNEJ ANALIZY, MOŻE BYĆ CHYBIONA:)))



            • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:14
              zalogowana napisała:

              > > zalogowana napisała:
              > >
              > > >
              > > > A czyja data urodzenia?
              > > > Moja ?
              > > >
              > > > 28 x 1976
              > > >
              > > > No to czekam:)
              > >
              > >
              > > Wciąż musisz zaczynać od nowa. Zrobione - WYKONANE - żegnaj. I powrórka!
              > > Do 28 roku życia żebraczka miłości
              > > Potem ważna rodzina,
              > > od ok 48 roku życia będziesz robić wielkie pieniądze.
              > > Pamiętaj jednak o oszczędzaniu!!!Robisz wszystko dla rodziny i przede
              > wszystkim
              > >
              > > dla swojego rozwoju.
              > >
              >
              >
              >
              > JA SIĘ DOMAGAM DOGŁĘBNEJ ANALIZY, MOŻE BYĆ CHYBIONA:)))
              >
              >
              >

              OK
              podaj datę, miejsce, godz. urodzenia
              do 6 dni!:)
              Na mój mail.

              • zalogowana Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:18
                OK:)
          • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:34
            Gość portalu: kreska napisał(a):

            > tu jeszcze raz ja....prosze sprawdz jeszcze te dwie daty urodzin , która
            pasuje
            >
            > do mojej lepiej:)
            > -29.04.1972
            > -03.10.1970

            1972 to absolutny artysta uparty do potęgi . Wolnosć dla nieo jest życiem!!!
            1970 to ksiegowy do ok. 32 roku życia
            potem przez 9 lat ma trudny okres zaczynania wszystkiego od początku by w końcu
            stworzyć rodzinę i być może zaistnieć w świecie.
            Wady:
            kurwa na wrotkach, poprzez szukanie miłości, nieumiejętność bycia towarzyskim -
            choć pozory mogą mylić!
            • Gość: kreska Re: andrzejkowo powróżę każdemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 19:45
              masz rację z tą upartością....sto procent prawdy
              a numer dwa ,,,,z ta kurwą na wrotkach rozbawiłas mnie..........i tez coś czuje
              ze masz racje.....:)
              i jeszcxze jedna data urodzenia 12.08.1974
              buziaki :)
              • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 19:53
                Gość portalu: kreska napisał(a):

                > masz rację z tą upartością....sto procent prawdy
                > a numer dwa ,,,,z ta kurwą na wrotkach rozbawiłas mnie..........i tez coś
                czuje
                >
                > ze masz racje.....:)
                > i jeszcxze jedna data urodzenia 12.08.1974
                > buziaki :)
                Znajdujesz to, czego szukasz:( Kto Cie do tego sprowokował?

                Daj sobie czas na przemyślenia i poszukaj gdzie indziej!!!

                Tp też kurwa na wrotkach - daj sobie od takich odpocząć!
                • Gość: kreska Re: andrzejkowo powróżę każdemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 20:13
                  więc teraz Ci tłumaczę ..to XX72 to moja męda czy menda domowa..z tą upartością
                  to bingo ...pan mąż
                  XX70 -facet ,który mnie zauroczył
                  XX74-jego połowa ,nie wiem czy są dalej razem czy im nie wyszło
                  :)
                  dzieki ..a moze mi jeszcze cos powiesz?:)
                  jaka sie kroi przyszłość:)
                  • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 20:22
                    Gość portalu: kreska napisał(a):

                    > więc teraz Ci tłumaczę ..to XX72 to moja męda czy menda domowa..z tą
                    upartością
                    >
                    > to bingo ...pan mąż
                    > XX70 -facet ,który mnie zauroczył
                    > XX74-jego połowa ,nie wiem czy są dalej razem czy im nie wyszło
                    > :)
                    > dzieki ..a moze mi jeszcze cos powiesz?:)
                    > jaka sie kroi przyszłość:)
                    Nie skacz z kwiatka na kwiatek. Daj sobie zrozumieć dlaczego coś nie wyszło.

                    No i kurde rób co chcesz, bo nie cierpię przynudzać.
                    Czy zapamiętałaś co powiedziałam w pierwszym zadaniu?
                    • Gość: kreska Re: andrzejkowo powróżę każdemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 20:31
                      dzieki ..pamietam ...ele według wszelkich testów reprezentuje typ siewcy ---
                      zaszczepiam pomysly i ich nie konczę ...ale bardzo sie staram:) dobranoc
    • agresja4 Re: dzięki za miły wieczór! 30.11.03, 20:26
      Dobranoc
      • malvvina Re: dzięki za miły wieczór! 30.11.03, 20:32
        looojezuuu ! co to znaczy : "doprowadzasz do smierci innych " ????
        tys na glowe upadla ? takie rzeczy pisac ?!!!
    • cossa Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 20:54
      a co powiesz o 9 marca 1997? ;))

      pozdrawiam wszystkich
      urodzonych w podobnym terminie
      w Cieszynie ;)))

      szczegolnie tego, ktory wie o kogo chodzi ;)

      czuje sie jak w teleturnieju
      usmiech do kamerki
      monitorka wlasciwie ;)

      pozdr.cossa
      • cossa ofkors error ;) 30.11.03, 20:56
        nie 1997 a 1977 ;)

        pozdr.cossa
      • agresja4 Re: andrzejkowo powróżę każdemu 30.11.03, 21:35
        cossa napisała:

        > a co powiesz o 9 marca 1997? ;))
        >
        > pozdrawiam wszystkich
        > urodzonych w podobnym terminie
        > w Cieszynie ;)))
        >
        > szczegolnie tego, ktory wie o kogo chodzi ;)
        >
        > czuje sie jak w teleturnieju
        > usmiech do kamerki
        > monitorka wlasciwie ;)
        >
        > pozdr.cossa
        odpowiem wkrótce./biorąc pod uwagę poprawkę/
        Sorry, dziś już nie mogę:)

        CIEKAWA JESTEM ILE JESZCZE POZNAM OSÓB
        URODZONYCH 9 MARCA. /Czy to przypadek?

        Słyszą tylko siebie. Są wyjątkowe dla innych z podobnymi cechami.
        Ja do nich też/ stety/niestety należę

        o reszcie napiszę wkrótce.
      • agresja4 Re: cossa 30.11.03, 23:05
        cossa napisała:

        > a co powiesz o 9 marca 1997? ;))
        >
        > pozdrawiam wszystkich
        > urodzonych w podobnym terminie
        > w Cieszynie ;)))
        >
        > szczegolnie tego, ktory wie o kogo chodzi ;)
        >
        > czuje sie jak w teleturnieju
        > usmiech do kamerki
        > monitorka wlasciwie ;)
        >
        > pozdr.cossa


        Absolutna artystka!!!, cyganka
        wiąż się tylko z z osobami u których różnica między dniem urodzenia a
        miesiącem, lub dniem a rokiem/daty po zsumowaniu/ wynosi 6
        Nie zawieraj trwałych związków po ok. 28 roku życia - traktuj je na zasadzie
        doświadczenia

        Pracuj nad sympatycznymi kontaktami z ludźmi - nie tylko przez internet.
        Spróbuj słyszeć co ludzie chcą przekazać.


        Koniec zabawy:)

        • cossa Dziekuje Agresja4 :) 01.12.03, 23:02
          Dziekuje agresjo ;))

          w przedszkolu w karnawal
          zawsze przebieralam sie
          .. w cyganiche ;)))

          pozdr.cossa
    • Gość: Richelieu* To może wszyscy tu podać agresji IP: 213.77.25.* 30.11.03, 23:08
      swoją datę urodzenia, miasto zamieszkania, numer buta i polisy
      ubezpieczeniowej oraz numer farbki, którą najczęściej farbuje się włosy

      niech wreszcie się dowiem
      ;))))
      • trzcina Re: To może wszyscy tu podać agresji 30.11.03, 23:12
        piny, nipy, loginy i hasła - wystarczy, resztę się znajdzie;)

        ależ by był wątek - hieroglify łamane przez abrakadabrę

        t.))
    • Gość: k Re: andrzejkowo powróżę każdemu IP: *.mclink.it 01.12.03, 15:37
      moja data: 7/04/1973
      jego: 18/08/1967


    • j_ar Re: andrzejkowo powróżę każdemu 01.12.03, 15:43
      hihihi.. nie moge uwierzyc:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka