IP: 62.233.181.* 01.01.04, 11:04
Jakie znacie "domowe" sposoby radzenia sobie z agresją?
Podobno odpowiednia dieta łagodzi agresję. Czy to prawda? Co to za dieta?
A medytacja? Czy też pomoże? Jeśli tak, to jaka?
A może znacie jeszcze inne sposoby?
Obserwuj wątek
    • aktimer Re: Agresja 01.01.04, 11:12
      ciepły i kochający mężczyzna oraz rozwijanie zainteresowań
      • fridama Re: Agresja 01.01.04, 15:45
        Powinnaś przede wszystkim zlikwidować powody agresji!! Jeśli one pozostana to
        nawet dieta beznięsna nie pomoże.To jest agresja czy może autoagresjabo tego
        nie precyzujesz.Tak czy tak agresaj przeważnei równa sie frustracja.Co Cie
        wkurza tak bardzo,ze reagujesz agresywnie? Ona?)))
        • malvvina Re: Agresja 01.01.04, 15:50
          z agresja czy z agresywnoscia ?
    • agresja4 Re: Agresja 01.01.04, 17:57
      Nie ma lekko. Zawsze wraca.

      A stłamszona robi to ze zdwojoną siłą.
    • Gość: Iza Re: Agresja IP: 62.233.181.* 01.01.04, 21:54
      A jaka jest różnica między agresją i autoagresją?
      I między agresją a agresywnością?
      • malvvina Re: Agresja 01.01.04, 21:56
        autoagresja to jak sobie paznokcie obzerasz
        agresja to jak w pysk komus strzelisz (dla tego kogos)
        agresywnosc to to co masz i co wywoluje agresje
        • Gość: Iza Re: Agresja IP: 62.233.181.* 02.01.04, 22:19
          No to ja mam i agresję i agresywność. Jest na to jakieś lekarstwo?
          Oprócz ciepłego mężczyzny i rozwijania zainteresowań (bardzo mi się to
          sposobało :-)
    • Gość: ołk Re: Agresja IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.04, 12:18
      > Jakie znacie "domowe" sposoby radzenia sobie z agresją?

      Ja tam zwyklę wysałam Agresję do kina albo na basen albo do kosmetyczki. Baby
      to lubią. I tym sposobem mija parę godzin bez agresji. Ona sobie poplotkuje i
      tez jest zadowolona.

      >Podobno odpowiednia dieta łagodzi agresję. Czy to prawda? Co to za dieta?

      sześciopak jakiegoś piwka - rozleniwia i obezwładnia. (jeśli czyjaś Agresja ma
      mocniejszy łeb - dawke zwiekszyć do tuzina).

      > A może znacie jeszcze inne sposoby?

      arszenik, strychnina, kwas pruski, uzi, soda kaustyczna (bardzo polecam,
      Agresja znika bez śladu), wściekły pies sąsiada, jaguar, skok na stalowej bungie
      i 101 innych sposobów z domowej apteczki.
      /podręcznik mozna zamiawać pod numerem 0700-987-654 - przed użyciem przeczytaj
      ulotke bądż włóż pierwszego lekarza do kontaktu ..... czy jakoś tak/
    • witch-witch Re: kupic sobie srodki uspakajajace. 03.01.04, 15:46
      • komandos57 Re: kupic sobie srodki uspakajajace. 03.01.04, 17:32
        Zem nabyl w aptece RIWANOL.Jak zem spozyl to siusialem na zolto jaskrawy kolor
        przez 2 tygodnie.
        • witch-witch Re: kupic sobie srodki uspakajajace. 03.01.04, 17:33
          komandos57 napisał:

          > Zem nabyl w aptece RIWANOL.Jak zem spozyl to siusialem na zolto jaskrawy
          kolor
          > przez 2 tygodnie.
          ,,,,
          Ha ha!;)))
          • komandos57 Re: kupic sobie srodki uspakajajace. 03.01.04, 17:49
            witch-witch napisała:> ,,,,
            > Ha ha!;)))
            xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
            z czego sie hihrasz.Tak przecie bylo.Mowili mi ze to uboczne dzialanie czy
            cus!!!!!!!!!!
            • Gość: Iza do wszystkich IP: 62.233.181.* 04.01.04, 22:05
              Rad poważnych niewiele, ale chociaż się uśmiałam :-)
              Dzięki :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka