Dodaj do ulubionych

Fryzjer - Poznań

15.09.09, 19:57
Możecie polecić jakis dobry zakład fryzjerski w którym faktycznie doradza
dobór fryzury, wykonają dobre strzyżenie itd.
Obserwuj wątek
    • super_roza Re: Fryzjer - Poznań 21.12.09, 12:00
      ja chodzę do Samui Spa do p. Piotra, ma złote ręcę i super smykałkę do strzyżenia, zawsze wyczaruję coś fajnego na mojej głowie, robiłam też pasemnka 3kolorowe i wyszło super, teraz jestem już umówiona na fryzurkę przed sylwestrem, może zrobie sobie przedłużanie:)
      • liliaju Re: Fryzjer - Poznań 21.12.09, 19:52
        Ja szukam dobrego fryzjera, który zetnie mi ładnie włosy i może coś z kolorem
        pokombinuje... Mam juz tak makabryczną szopę na głowie, że nie mogę patrzeć na
        siebie w lustro :(
        • super_roza Re: Fryzjer - Poznań 22.12.09, 14:42
          umów się do pana Piotra Sierpińskiego w Samui Spa,lub pani Moniki, zawsze wychodze od nich zadowolona,a kolorek też nie raz tam robiłam, cenowo tez jest ok, a do tego w samym centrum.
          • annataylor Re: Fryzjer - Poznań 27.12.09, 17:16
            Studio Metamorfozy na Matejki :)
            dobrze i niedrogo :)
            • stokvis6 Re: Fryzjer - Poznań 04.01.10, 19:07
              Wystrzegajcie się Rivero Angelo na Polance, ul.Katowicka. Jednym słowem
              masakrę zrobiono mi na głowie... do dzisiejszego dnia nie moge dojść do
              siebie.
              • blondynka_online Re: Fryzjer - Poznań 04.01.10, 20:42
                Stokvis, a możesz napisać coś więcej o tej fryzjerskiej masakrze?! Myślałam o umówieniu się na ścięcie właśnie tam :/
            • goskianki Re: Fryzjer - Poznań 06.05.10, 09:28
              a w Studio Metamorfozy na Matejki, kogo byś poleciła. Nie drogo tzn. ile?
              pozdrawiam
    • foto.sesja Re: Fryzjer - Poznań 26.03.10, 18:56
      polecam panią Veronikę z Destiny
      zawsze schodzę z fotela z uśmiechem zadowolenia !
      • kalina567 Re: Fryzjer - Poznań 16.04.10, 19:44
        Na pewno odradze Angelo Rivieri i salon Magia. Zwlaszcza ten ostatni - moje
        cienkie wlosy zostaly zmasakrowane bardzo ciezkim cieniowaniem. Mam gar na
        glowie, a a spod tego gara wystaja dluzsze, ale takie cienkie i postrzepione
        kikutki wlosow - ni to wyrwac ni to obciac...
        Zainwestowalam w gumki, klamerki i spinki, zapuszczam wlosy i za jakis czas
        poprosze kolezanke zeby mi te kikutki poobcinala.
        • blondynka_online Re: Fryzjer - Poznań 07.05.10, 13:06
          Kalinko, znam ten ból!!! Dziewczyna, która pode mną odpisuje na Twojego posta wszędzie gdzie się da poleca ten fatalny Salon Magia koło Starego Rynku (swoją drogą - yhmmm, magia, a jużci, ale chyba czarna!). Zwiedziona jej opiniami byłam tam raz. Pierwszy i ostatni. Moja koleżanka jak się okazało wpadła tam również, dzień po mnie. Pomijam fakt, że syf - oprócz fasadowego saloniku - był nieziemski (vide: ubikacja), a fryzjerka totalnie zaniedbana; ja mam dość dużą tolerancję na czyjś brak estetyki, ale to co tam przeżyłam to jakiś kosmos! Obie wyszłyśmy fatalnie ostrzyżone (ja - to ma-sa-kry-czne cieniowanie!) i z badziewnym kolorem (ona). Było to parę tygodni temu, a wciąż doprowadzam swoje kłaczki do porządku. Od Salonu Magia strzeżcie nas, bogowie :)
          • magda-8101 Re: Fryzjer - Poznań 07.05.10, 15:09
            widzę, ze konkurencja najwyrażniej tego salonu nieśpi. To bardzo
            nieładnie pisać takie oszczerstwa. Ja moge udowodnić, ze oprocz
            tego, ze jestem bardzo zadowolona z tego salonu to niemam z nim nic
            wspólnego. Wasz problem jak wolicie wierzyć takim oszczerstwom. A
            polecanie kogoś nie jest grzechem same to notorycznie robicie.
            Bardzo nie ładnie
            Uśmiechnij się:) życie musi być wspaniałe:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka