Dodaj do ulubionych

Kobiece słabości

IP: *.acn.pl 11.01.04, 00:43
Czytałam przed chwilą o post dietach "poświątecznych", "noworocznych" i
innych "cud - smród".Jakaś dziewczyna napisała,że nie odchudza się ale nie je
czekolady i czipsów,bo po prostu nie lubi.A ja pomyślałam sobie...ja też bym
tak chciała!Ale uwielbiam słodycze.Mam słabość do Nutelli,a Pawełek Toffi
Wedla to mężczyzna mojego życia :-)

A czy Wy macie takie słodkie słabości,przez które każda dieta kończy się w
chwili dojścia do półki ze słodyczami w sklepie?
Obserwuj wątek
    • maga19 Re: Kobiece słabości 11.01.04, 10:07
      Grześki-ostatnio kokosowe, wcześniej czekoladowe:) pozdr.
      • Gość: Marta Re: Kobiece słabości IP: *.pl / *.ns.slesz.pl 11.01.04, 10:48
        a ja "Jeżyki", "Ciastka holenderskie w czekoladzie", paluszki Lajkonika mocno
        solone.
    • Gość: Gosia25 Re: Kobiece słabości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.04, 11:46
      Zdecydowanie Rafaello- nie potrafię się im oprzeć, zjadam po kilka naraz;-)
    • Gość: julka Re: Kobiece słabości IP: *.lasin.sdi.tpnet.pl 11.01.04, 12:20
      pierogi ruskie mojego taty :)
    • dafni Re: Kobiece słabości 11.01.04, 12:50
      Słodyczy w ogóle nie jadam, ale niestety nie potrafię przeżyć bez serów
      żółtych, a jak do tej pory nikt nie wymyślił diety serowej:)
    • Gość: katinka Re: Kobiece słabości IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 11.01.04, 12:59
      rafaelki, galaretki w czekoladzie wiosenne, ciastka francuskie z ulubionej
      cukierni, po prostu sie rozplywaja w ustach, parzone migdaly i... wszystkie
      slodycze, uwielbiam je. nie slodze kawy ani herbaty, wiec moze dlatego? ale
      nie musze z tym walczyc, mam filigranowa figurke ;-)

      pozdrawiam wszystkie milosniczki slodyczy :-)
    • kimmay Re: Kobiece słabości 11.01.04, 13:16
      czekolada ponad wszystko!
      nie jem za to czipsow/paluszkow ani innych ostro-slonych rzeczy
      czasem ciastka, batoniki i inne rzeczy z karmelem...
      paczki, ptysie, eklery
      ahhh :>>>
      • Gość: Mrufka Re: Kobiece słabości IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 11.01.04, 16:37
        wszystko Toffi. A jak sie dorwe do paczki polskich "Krowek" to mnie sila nie
        odciagna :)

        Mrufka.
        • miss_paradox Re: Kobiece słabości 11.01.04, 16:48
          po pierwsze to karmel plynny, na cieplo - czyli lody z mc donaldsa:),
          uwielbiam mleczna czekolade z calymi orzechami, acha i ptasie mleczko
          karmelowe, czy toffi - egal ;) ptysie, eklery, paluszki beskidzkie i wiele
          wiele innych heh

          i kubusia z malinami
          • Gość: Domino Re: Kobiece słabości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.04, 17:10
            Ooooj, kocham kakao puchatek i wszystko z bitą smietaną :D
            • Gość: kama Re: Kobiece słabości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.04, 18:08
              chipsy!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka