kasha77
30.11.11, 13:19
własnie otworzyłam pierwszego i pewnie ostatniego kissboxa.
w środku był:
lakier do paznokci firmy Mollon(pierwszy raz słyszę)jakis"naturalny"z wyciągiem z bambusa kolor...hmm...powiedzmy,ze pomarańczowy.nie jest to próbka tylko normalnej wielkosci lakier.
peeling Fridge Proffesional w słoiczku próbkowym
krem odżywczy do twarzy Natura Officinalis też w pojemniczku próbkowym
olejek do kąpieli i ciała pomarańcza z grejpfrutem wielkosc powiedzmy ok.15ml
i to wszystko...malutko jak na 25zl zwlaszcza ze dwie rzeczy to próbki takie jak można dostac w sklepie za darmo.porównując z boxami które widzialam na yt to bardzo marnie.