Dodaj do ulubionych

EDM Everyday Minerals - która formuła?

19.01.12, 18:27
Szykuję się do zamówienia dużego podkładu EDM, ustaliłam odcień (Golden Fair), lecz nie mogę się zdecydować którą formułę wybrać. Mam cerę mieszaną, dość duże pory, w ciągu dnia mi się skóra zaczyna błyszczeć. Popękane naczynka sprawiają, że bez podkładu jestem burak. I nie wiem czy zamówić w związku z tym formułę intensive czy matte (muszę i zakryć i zmatowić).
Jakie macie doświadczenia z formułami EDM?
Obserwuj wątek
      • greentea2 Re: EDM Everyday Minerals - która formuła? 21.01.12, 23:51
        Mialam te kosmetyki dosyc dawno temu i najbardziej odpowiadalo mi chyba semi-matte. Pamietam z tamtejszego forum, ze opinie na temat intensive byly podzielone.
        Niedawno weszlam na ich strone, bo chcialam dokupic bronzer, sprawdzilam przy okzaji czy forum istnieje, ale okazuje sie, ze zostalo zamkniete po tym jak klientki zaczely skladac reklamacje. Ponoc dodano do kosmetykow cos co powoduje silne alergie, nie znam szczegolow, ale zniechchecilam sie.
        Kupilam niedawno bare minerals i jest niezle, na to puder taki zolty z Clinique i makijaz swietnie sie trzyma.
    • ola_pozytywna Re: EDM Everyday Minerals - która formuła? 23.01.12, 19:18
      Nikt Ci nie powie w ciemno. Ja lubię semi matte, używam jej od chyba trzech lat (kolor Light Neutral), a formuła intensive wyglądała na mnie jak sztuczna postarzająca maska, nieładnie to wyglądało.W dodatku Intensive z tego koloru wyszedł ciemniej niż Semi matte. Jednak moja cera to moja, a Twoja to Twoja:) Najlepiej zaopatrzyć się w próbki trzech formuł i przetestować na sobie. Na All kupisz takie rozsypki w woreczkach strunowych. Myślę, ze przy skłonności do naczyniek i tak będzie Ci potrzebny korektor. Ja mam trochę naczyniek wokół nosa i tam używam korektora Sunlight. Na pijacki nos (no dobra, w ciepłych pomieszczeniach robi się pijacki) z kolei kładę korektor Multitasking. Naczynkowcy ekstremalni o ile pamiętam lubią też zielony korektor (Mint chyba?). Reasumując, pomyśl o maskowaniu naczyniek za pomocą korektora, a podkład dobierz pod kątem matowienia, ale tak by nie przesadzić z tym matowieniem. Formuła Intensive sprawdza się u osób z cerą łojotokową, przy mieszanej suche/normalne miejsca mogą wyglądać sztucznie i maskowato. Mogą, nie muszą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka