makowalscy
09.07.12, 22:24
hej dziewczyny,
piszę, bo trafiłam na świetną dermabrazję - od zawsze mam problemy z cerą - ciągle coś wyskoczy, poza tym mam małe blizny po trądziku... właściwie to już dałam sobie spokój, tylko ze na urodziny od swojej psiapsióły dostałam wejściówkę do wrocławskiego Dermamedu właśnie na dermabrazję i zaskoczyłam się co nie miara - bo po około 45 min moja buzia była gładziutka - niemal się nie poznałam. Tak - wiem ciesze sie jak dziecko, ale - :):):) warto :)