Dodaj do ulubionych

Laser Delux - polecam widać efekty

14.05.13, 14:37
Cześć.
Ja wykonuje zabiegi w Laser Delux w Warszawie, jestem bardzo zadowolona z atmosfery jak i z efektów. Po 2 zabiegu włosów jest dużo mniej, nawet po pierwszym widać różnicę.
www.depilacjalux.pl/polec-nas/
Mogę polecić jakąś osobę, która w ten sposób otrzyma 20% znizki. Chętnie tez coś doradzę.
proszę o kontakt na maila.

Pozdrawiam;)
Obserwuj wątek
    • sm0czyca Re: Laser Delux - polecam widać efekty 07.01.14, 15:34
      Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux ( na depilacje laserową, karboksyterapię, mikrodermabrazję z których korzystalam) w Bielsku, Gdańsku, Kaliszu, Kielcach, Łódzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie lub Wroclawiu. Osoba ta polecając mnie dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku była to najlepsza inwestycja w siebie samą. Miła i profesjonalna obsługa pracująca na porzadnym przebadanym sprzęcie.
      Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg.
      Szczegółowych informacji o tym jak u mnie wyglądała depilacja, zabiegi karboksyterapii oraz mikrodermabrazji i jak uzyskać rabat udzielę pod adresem ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939
      Szczerze polecam i czekam na osoby do polecenia ; )
      ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939
    • emilia-19855 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 27.02.14, 11:31
      Witam, ja korzystałam z depilacji laserem pierwszy raz. Jestem prawie dwa tygodnie po zabiegu 4 partii, łydki, uda bikini i linia biała. Po tygodniu zauważyłam wypadające włosy. Moje włosy są czarne, więc zauważalne są efekty. Już z niecierpliwością czekam na bardziej długofalowe efekty:) Jak dotąd mega pozytywnie oceniam salon Laser DeLux w Warszawie. Chętnie polecę kogoś, wtedy obustronne korzyści są.
      W razie pytań:
      605 355 463, emi85@o2.pl
      Emilia
    • 8karola7 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 09.03.14, 11:35
      Hej, korzystam z usług salonu Laser Delux (laser LIGHTSHEER), jestem niesamowicie zadowolona, efekty są widoczne (mam porównanie do innych metod depilacji, których skuteczność pozostawia jednak wiele do życzenia...) Mogę polecić jakąś osobę, która dzięki temu dostaje 20% zniżki na zabieg :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany lub ma pytania odnośnie zabiegu czy salonu, to proszę o kontakt: karo2345@o2.pl
    • diddlka Re: Laser Delux - polecam widać efekty 09.03.14, 13:01
      Witam serdecznie,

Jestem po zabiegu depilacji laserowej w centrum LASER DELUX we Wrocławiu.
      Efekty są niesamowite! Żałuję, że zdecydowałam się tak późno, do lata będę po 4 zabiegach na bikini, pachy i łydki :) Serdecznie polecam każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na radzenie sobie z niechcianym owłosieniem:)

Chętnie polecę kogoś do salonu we Wrocławiu. korzyści z takiego polecenia są obustronne i oznaczają niższe ceny zabiegów.

Jeśli jesteś chętna do skorzystania ze zniżki na zabieg, zachęcam do kontaktu telefonicznie (603281319) lub mailowo (ag.krawczyk@gmail.com)
    • konczita1984 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 27.06.14, 12:51
      Witam. Polecam wszystkim Paniom i Panom oczywiście depilację laserową, wiem że ceny są wysokie ale za takie efekty naprawdę warto pozbyć się raz na zawsze owłosienia, rewelacja. Żałuję że sama zdecydowałam się dopiero teraz. Tyle lat męczyłam się z tym ciągłym goleniem i wrastającymi włoskami, a tak niewiele potrzeba do szczęścia :). Ja korzystałam z depilacji laserowej light sheer duet w warszawie. Pachy robiłam w Depiclinic 150 zł. za jeden zabieg. Jestem już po dwóch zabiegach z przerwami co miesiąc, za dwa tygodnie mam trzeci zabieg. Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie zniknęło mi 30% owłosienia po kolejnej następne 30%.Po za tym włoski odrastają delikatniejsze i myślę ze jeszcze jeden dwa zabiegi i będzie po wszystkim. Całe nogi i bikini głębokie robiłam w laser Delux na ul. Widok w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z łydek zniknęła mi połowa włosów po pierwszym zabiegu. Posiadam zniżkę na pierwszy zabieg w Laser Delux 20% oczywiście od ceny promocyjnej mogę polecić jakąś osobę, też korzystałam z takiego polecenia i zamiast 600zł. zapłaciłam 480zł. więc warto. konczita1984@o2.pl
      • annetaww Re: Laser Delux - polecam widać efekty 08.03.15, 20:50
        Witam,

Jeżeli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem 20%, a nawet 35% zniżki na depilację laserową to proszę o kontakt ze mną: annetaw@gmail.com. Ja jestem w trakcie zabiegów laserem LightSheer pachy+bikini w salonie De LUX w Krakowie. Mają dobry sprzęt, przyjazną atmosferę i niesamowite efekty, co najważniejsze, a także przystępne ceny i dużo pakietów rabatowych:) Zniżka obowiązuje na terenie całej Polski, salony znajdują się w kilku większych miastach. Zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszelkie pytania: annetaw@gmail.com
    • ona1233212 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 05.03.15, 17:51
      HEJ ja też polecam Wszystkim lasery Light Sheer Duet - salony De LUX maja dobre ceny, działają w wielu miastach w Polsce (Bielsko-Biała Gdańsk Kalisz Kielce Kraków Łódź Opole Poznań Sosnowiec Toruń Warszawa, Wrocław). Z efektów jest bardzo ale to bardzo zadowolona, ponadto można otrzymać zniżkę 20% na pierwszy zabieg, a co lepsze, jak potem Wy znajdziecie kogoś komu polecicie którykolwiek z salonów DE LUX macie na jeden zabieg 50% taniej, opłaca się jak nic zainteresowanych proszę o kontakt bm5@o2.pl W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą
    • zimorodek23 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 08.04.15, 19:20
      Laser DeLux jest godny polecenia. Moja dziewczyna od lat korzysta z ich usług w zakresie depilacji laserowej w Białymstoku www.laserdelux.pl/bialystok/
      Mają nowoczesne urządzenia i profesjonalną obsługę. Do tego są częste promocje i programy lojalnościowe dla stałych klientów.
      • polaem Re: Laser Delux - polecam widać efekty 29.03.16, 15:25
        Witam serdecznie!
        Chętnie udostępnię komuś rabat 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całego kraju. 1.04 mam już czwartą wizytę, więc również służę dobrą radą, opisem jak wygląda przebieg zabiegu oraz jak po zabiegu zadbać o skórę.
        Chętne osoby (pisz nawet jeżeli się zastanawiasz się nad depilacją, odpowiem na wszystkie pytania) proszę o kontakt mailowy: pauem91@wp.pl

Serdecznie pozdrawiam,
        pauem91@wp.pl
    • rekin.86 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 01.05.16, 16:36
      Witam! Chętnie polecę osobę w Laser DeLux, dzięki temu osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg depilacji laserowej. Ja jestem już po dwóch zabiegach na nogi we Wrocławiu i widać super efekty, także naprawdę warto :) Zainteresowanych proszę o kontakt na mail: rekin.86@tlen.pl lub 793157145 Pozdrawiam! Gosia :)
    • natalia9521 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 15.09.16, 14:20
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 15.10.16, 12:57
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
      • monika.monika111 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 29.05.17, 12:30
        Długo szukałam i czytałam wiele opinii na temat salonów wykonujących tego typu zabiegi i rodzaje laserów wykorzystywanych przy tego typu usługach. Sprawdzałam na stronie producenta lasera, czy laser jest serwisowany. Po długich przemyśleniach wybrałam salon Laser DeLux, mają salony w całej Polsce. Profesjonalna obsługa. Ja robiłam zabieg na 4 partie i jestem zadowolona. Wybieram się na kolejny. Zdecydowanie polecam ! ! !
        Jesteś zainteresowana zniżką na zabiegi w salonach Laser DeLux? Wystarczy po zabiegu podać imię i nazwisko osoby polecanej i w którym mieście robiła zabieg. Korzystają dwie osoby - osoba polecona zniżkę 20% a osoba polecająca 50%. Proszę o kontakt 608 281 353 lub monika.michalska111@wp.pl
    • cerida Re: Laser Delux - polecam widać efekty 09.11.17, 22:53
      Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • natalia9521 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 22.08.18, 08:16
    • natalia9521 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 13.01.19, 11:42
    • natalia9521 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 27.04.19, 13:38
    • cerida Re: Laser Delux - polecam widać efekty 14.06.19, 13:32
      Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • natalia9521 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 08.01.20, 14:36
    • natalia9521 Re: Laser Delux - polecam widać efekty 03.06.20, 14:00

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka