07.07.04, 21:18
ja tez mam strasznie suche wlosy i do tego strasznie cienkie.od 2 miesiecy
uzywam odzywki i szamponu z serii ZLOTA LINIA i nadal mam suche
wlosy ...zupelnie nie wiem dlaczego.gdy bralam MERZ SPECIAL stan moich wlosow
sie poprawil...czy powinnam znow ich uzywac?
Obserwuj wątek
    • oksana.zarewicz Re: PANTEENE 16.07.04, 22:14
      Witam
      Ważne jest to, z jakiego powodu ma Pani suche włosy. Czy dzieje się to za
      sprawą nieodpowiednio dopasowanych preparatów pielęgnacyjnych, czy też włosy są
      zniszczone działaniem czynników „agresywnych” takich jak częste stosowanie
      suszarki, lokówki, prostownicy itd., czy też zabiegami fryzjerskimi (trwała,
      częste farbowanie itd.). O tej porze roku nie ma konieczności stosowania
      dodatkowej suplementacji, bo na naszym stole mamy dużo naturalnych witamin, ale
      jeżeli dieta Pani nie jest wystarczająco urozmaicona, można dołączyć już
      sprawdzony przez Panią Merz Special. W tej sytuacji radzę wypróbować serię
      Słoneczna Ochrona Pantene (szampon i odżywka). Są to delikatne preparaty
      pielęgnacyjne, nadające się również do włosów cienkich. Mocno nawilżają
      zniszczone włosy i z czasem przywracają im utracony blask.
      Ps. Osobiście od miesiąca używam szamponu z serii Złota Linia Pantene i jestem
      z niego bardzo zadowolona.
      Pozdrawiam
      Oksana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka