baby_esculap
07.07.04, 21:18
ja tez mam strasznie suche wlosy i do tego strasznie cienkie.od 2 miesiecy
uzywam odzywki i szamponu z serii ZLOTA LINIA i nadal mam suche
wlosy ...zupelnie nie wiem dlaczego.gdy bralam MERZ SPECIAL stan moich wlosow
sie poprawil...czy powinnam znow ich uzywac?