Dodaj do ulubionych

PANORAMIC CURL L'oreala - jaki jest ??

IP: *.markom.krakow.pl / *.markom.krakow.pl 11.07.04, 21:55
przeczytałam tylko 2 opinie na wizażu i jedną znalazłam tutaj- może jednak
więcej osób juz go używało?
będę wdzięczna za opinie!
pozdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: b. podciągam n/t IP: *.ug.gdow.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.04, 14:06
    • Gość: Lenka Re: PANORAMIC CURL L'oreala - jaki jest ?? IP: *.chello.pl 12.07.04, 18:47
      A on w ogole jest dostepny w Polsce,bo jakos go jeszcze nigdzie nie widzialam?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka