Gość: triss IP: *.markom.krakow.pl / *.markom.krakow.pl 11.07.04, 21:55 przeczytałam tylko 2 opinie na wizażu i jedną znalazłam tutaj- może jednak więcej osób juz go używało? będę wdzięczna za opinie! pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: b. podciągam n/t IP: *.ug.gdow.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.04, 14:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenka Re: PANORAMIC CURL L'oreala - jaki jest ?? IP: *.chello.pl 12.07.04, 18:47 A on w ogole jest dostepny w Polsce,bo jakos go jeszcze nigdzie nie widzialam? Odpowiedz Link Zgłoś