15.03.13, 06:27
słyszałyscie o tym srodku zagęszczającym włosy-?obejrzalam filmik na ich stronie,i jestem w szoku.Uzywała ktoras w Was tego?
Obserwuj wątek
    • gabor219 Re: NAnogen.. 17.03.13, 20:43
      kobieto, temat już parę razy przerabiany. Weź sobie poszukaj w wyszukwarce, a nie spamuj.
    • panizosiamezama Re: NAnogen.. 04.08.16, 06:53
      z pewnością nie jest to taki efekt ja na reklamach. nie na łysinę, tylko lekko przeżedzające się włosy. Np jak ma się widoczny przedziałek ... działa tak jaky na to miejsce popruszyć np czarnym pyłkiem (w zależności od koloru wlosów oczywiście...sposób stosowany już chyba sto lat temu) Tutaj ten pyłek to miro włoski ale takie chyba ledwo milimetrowe ..które czepiają się twoich. Z łysiny czy zakoli nawet grzywki ci nie zrobi. W większej ilości sie nie trzyma na włosach, zbryla się itp. Rejklamy kłamią. Poza tym sypie się ..brudzi twarz, ubranie...Taka prawda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka