Dodaj do ulubionych

lokowko-suszarka

08.07.13, 18:48
Nie moge sie zdecydowac, dlatego pytam znawczynie czy Rowenta CF9320, czy BaByliss 2735E. Parametry bardzo podobne, tzn. 1000 W. obrotowa, jonizacja, no i cena. Ktora bedzie lepsza dla moich sredniej dlugosci wlosow?
Obserwuj wątek
    • orange_tail Re: lokowko-suszarka 23.07.13, 12:14
      Mam tę lokówko-suszarkę Babyliss. ma ona tylko jedną obrotową końcówkę - tą największą. z tego, co czytam o Rowencie, obie końcówki są obrotowe, więc masz wybór średnicy szczotki w podkręcaniu włosów.
      Babyliss ma tysiąc końcówek, ale z doświadczenia powiem, że używam tylko jednej, właśnie tej, co podkręca. pozostałe są dla mnie nieprzydatne i leżą.
      końcówka do suszenia sprawdziła się tylko, kiedy miałam krótkie włosy. przy dłuższych suszenie trwa wieki (może dlatego, że mam gęste, grube włosy) i przed układaniem suszę je najpierw dobrą suszarką.
    • anna.kolodziejek Re: lokowko-suszarka 31.07.13, 13:33
      Witaj!
      Ja od kilku lat używam BaByliss. Trochę inny model ale tez z obrotową szczotką. Uważam, że to jeden z najlepszych zakupów! Nie znam co prawda tej Rowenty ale z BaByliss jestem zadowolona. Układanie włosów jest szybkie i proste. Super wynalazek. Miałam tylko kiedyś mały problem jak miałam sporo krótsze włosy: ta szczotka była trochę za gruba do krótkich włosów(takie do połowy ucha). Jak chciałam je podkręcić to strasznie odstawały od głowy, wręcz prostopadle... ale dało się je jakoś zaraz "przylizać" ;-) Do nieco dłuższych włosów będzie super! Polecam. Chyba że Rowenta ma też obrotową cieńszą szczotkę to może lepszym rozwiązaniem będzie.
      --
      Nasz Tomeczek-24.04.07

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka