Gość: bushila IP: *.wroc.roedl.pl 17.08.04, 11:54 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasia Re: a dobry fryzjer we Wrocławiu IP: *.orsay.de 18.08.04, 08:32 Carlo Biani. rynek -Wrocław. Polecam. To jedyny fryzjer od ktorego wychodze i nie placze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: a dobry fryzjer we Wrocławiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.04, 08:54 A ceny? I może imię fryzjera/fryzjerki? I może w ogóle coś więcej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: a dobry fryzjer we Wrocławiu IP: *.orsay.de 18.08.04, 15:28 Ja chodze do Basi i Sylwi. Ale moje kolezanki z pracy tez im poleciłam to miejsce maja inne fryzjerki. Z tego co wiem kazda z nich jest dobrze wyuczona. Ceny różne w zaleznosci od długosci wlosów oraz tego co chcesz z nimi zrobic. Ja za farbowanie place około 120-150 zł. Nie wiem czy to duzo czy mało. wiem jednak ze warto. Byłam kiedys w galerii dominikańskiej i wybiegłam z placzem. wogóle dla mnie wazne jest pierwsze wrazenie fryzjerki. Jesli ma robic włosy kobieta ktora sama wyglada jakby nie czesała sie od wczoraj, a przesuszpna trwala ma juz prawie 6 miesiac to dziekuje bardzo. W Carlo Biani jest bardzo przyjemna atmosfera. Swietne wnętrze i przyjemna muzyka. Dostaje do picia to na co mam ochote a i ciasteczko sie trafi :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: B Re: a dobry fryzjer we Wrocławiu IP: *.t-systems.com.pl 18.08.04, 13:09 Unique na Kazimierza Wielkiego, Daniel. Zresztą Andrzej i Sebastian też są dobrzy. Odpowiedz Link Zgłoś