Dodaj do ulubionych

CELLULIT a BASEN

IP: 80.51.237.* 17.09.04, 20:07
mAM CELLULITIS, NIE IWEM 1 ALBO DRUGI STOPIEN, NA UDACH I POSLADKACH, WIDAC
NAJBARDZIEJ JAK ZACISNE MIESNIE ;/ Jak najlepiej plywac, aby jak najszybciej
poozbyc sie tego defektu? Jakie cwiczenia w wodzie wykonywac? Ile czasu
potrzeba, aby byl widoczny efekt? Jak czesto nalezy chodzic na basen w
tygodniu? Piszcie wszystko na temat w tym wątku!
Dodam jeszcze, ze jestem szczupła (47 kg) przy wzroscie 164 cm
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka