Gość: mała Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) IP: *.pl / 213.155.191.* 23.01.05, 11:59 tzn. gładki (a nie "głaki") Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 18.05.05, 10:56 ja do niezaparzonej kawusi dosypuje: cynamon, imbir, cukier, sol gruboziarnista, dolewam troszke zelu pod prysznic i miodu i po wymieszaniu sie tre:) tez pomaga i nie mam problemow typu: "cukier czy sol, co lepsze?" ;) i co najwazniejsze: dziala! :) Odpowiedz Link Zgłoś
mgielka83 Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 18.05.05, 13:30 ja za czyjąś podpowiedzią (nie pamiętam czyją) dodałam troszkę cynamonu do kawy i dopiero zalałam wrzątkiem- super bo wtedy tworzy sie taka żelowata maź, która trzyma sie dobrze skóry i zarazem dobrze ściera, polecam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga ILE CZASU MASOWAĆ? IP: *.chello.pl 18.05.05, 14:07 Ile czasu masować? Strasznie mnie ręce szczypią, a cellulit mam2 stopnia :(((( i czy mogą być fusy wczorajsze przechowane w zamkniętym pudełku? Nie zdążyłam wczoraj się wypilingować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)) Re: ILE CZASU MASOWAĆ? IP: *.nwn.pl / 80.48.9.* 18.05.05, 20:13 Dziewczyny!Cud cud!! :DD Dzisiaj sobie to zrobilam, wygladalam jak murzynka ;)) sprzatnie bylo ale co tam...jestem gladziutka i mam siwetny humor. Do fusów dodalam oliwke (bambino) krem do ciala, cynamon i imbir:))) Odpowiedz Link Zgłoś
basiek13 Re: ILE CZASU MASOWAĆ? 18.05.05, 20:39 A imbir nie piecze czasem. Jakoś sie go obawiam . Napisz jak to u ciebie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: wystarczy,bez kombinacji..efekt ten sam IP: 212.122.214.* 18.05.05, 23:58 a po tym peelingu? Splukac sie tylko woda, czy uzyc zelu pod prysznic? robilam ten peeling ale potem mialam "czarna" skore i samo plukanie woda nie wystarczalo, bo to nie schodzilo calkowicie, wiec zawsze po peelingu kawa bralam normalny prysznic, uzywajac zwyklego zelu pod prysznic - czy to psuje efekt peelingu kawowego? jak Wy to robicie:)? pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_t2 Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 19.05.05, 09:03 Wczoraj przeczytałam co tu wypisujecie i po powrocie do domu zrobiłam sobie tą magiczną miksturkę. Mój mąż sie śmiał bo wygladałam jak potwór z bagien - od szyi po pięty wymaziana, ale potem....hmm stwierdził że podziałało. Odpowiedz Link Zgłoś
qlinek Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 00:12 R E W E L K A !!! trzeba przyznać. Właśnie jestem po i czuję się super. Niesamowite, że nigdy po żadnym kupnym peelingu nie miałam aż tak gładkiej skóry. Nawet sobie stópki potarłam i efekt jak sie patrzy! Pozdrawiam wszystkie peelingowo-kawowe forumowiczki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yuk-ka Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) IP: *.crowley.pl 20.05.05, 11:00 Ja jestem fanką peelingu kawowego już od jakiegoś czasu, z mniejszą lub większą systematycznością. Po takim peelingu smaruję się balsamem ( w tej chwili firmy HEAN z imbirem - grzeje niemiłosiernie) i zawijam się w folijkę i godzinę smażę się. Bo naprawdę ten balsam tak rozgrzewa, że mam wrażenie jakbym lezała w piekarniku albo na plazy w tropikach. Bardzo dobre jest też serum ERIS (to pomarańczowe) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vita Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.05, 14:03 Dziewczyny po spłukaniu kawy normalnie się kąpiecie czy już nie używacie żelu czy mydła.Jakoś nie mogę tu nigdzie doczytać.I jak z tymi fusami nie zatyka się odpływ?? Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_t2 Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 14:22 Ja sie kąpie a potem pilinguje. Kawke spłukuje samą wodą i o dziwo nie jestem pofabowana a z wanną i odpływem wszystko jest w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
nighthrill Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 14:24 Również podchodziłam do tego pomysłu sceptycznie, ale zrobiłam...i jestem bardzo zadowolona. Gładkie ciało, jakiego dawno nie miałam. Kawa, mimo że dobra ( użyłam Tchibo, prezentu od uczennicy :-)), podrapała mnie chyba trochę za bardzo i skóra była zaczerwieniona, ale tylko przez kilkanaście minut. Na dłonie też super działa... Odpowiedz Link Zgłoś
cafe_justysia Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 14:49 normalnie narobiłyście mi ochoty :)) Chyba pójdę po jakąś tanią mieloną kawę i zrobię ten osławiony peeling,może dodam coś fajnie pachnącego... Odpowiedz Link Zgłoś