Dodaj do ulubionych

peeling kawowy na gładki tyłeczek :)

    • Gość: mała Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) IP: *.pl / 213.155.191.* 23.01.05, 11:59
      tzn. gładki (a nie "głaki")
    • ebusia_fam_fatal Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 18.05.05, 10:56
      ja do niezaparzonej kawusi dosypuje: cynamon, imbir, cukier, sol
      gruboziarnista, dolewam troszke zelu pod prysznic i miodu i po wymieszaniu sie
      tre:) tez pomaga i nie mam problemow typu: "cukier czy sol, co lepsze?" ;)
      i co najwazniejsze: dziala! :)
      • mgielka83 Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 18.05.05, 13:30
        ja za czyjąś podpowiedzią (nie pamiętam czyją) dodałam troszkę cynamonu do kawy
        i dopiero zalałam wrzątkiem- super bo wtedy tworzy sie taka żelowata maź, która
        trzyma sie dobrze skóry i zarazem dobrze ściera, polecam:)
    • Gość: aga ILE CZASU MASOWAĆ? IP: *.chello.pl 18.05.05, 14:07
      Ile czasu masować? Strasznie mnie ręce szczypią, a cellulit mam2 stopnia :((((
      i czy mogą być fusy wczorajsze przechowane w zamkniętym pudełku? Nie zdążyłam
      wczoraj się wypilingować
      • Gość: :)) Re: ILE CZASU MASOWAĆ? IP: *.nwn.pl / 80.48.9.* 18.05.05, 20:13
        Dziewczyny!Cud cud!! :DD
        Dzisiaj sobie to zrobilam, wygladalam jak murzynka ;)) sprzatnie bylo ale co
        tam...jestem gladziutka i mam siwetny humor. Do fusów dodalam oliwke (bambino)
        krem do ciala, cynamon i imbir:)))
        • basiek13 Re: ILE CZASU MASOWAĆ? 18.05.05, 20:39
          A imbir nie piecze czasem. Jakoś sie go obawiam . Napisz jak to u ciebie było.
    • aretse11 wystarczy,bez kombinacji..efekt ten sam 18.05.05, 21:28
      • Gość: kasia Re: wystarczy,bez kombinacji..efekt ten sam IP: 212.122.214.* 18.05.05, 23:58
        a po tym peelingu? Splukac sie tylko woda, czy uzyc zelu pod prysznic? robilam
        ten peeling ale potem mialam "czarna" skore i samo plukanie woda nie
        wystarczalo, bo to nie schodzilo calkowicie, wiec zawsze po peelingu kawa
        bralam normalny prysznic, uzywajac zwyklego zelu pod prysznic - czy to psuje
        efekt peelingu kawowego?
        jak Wy to robicie:)?
        pozdrawiam.
    • kasia_t2 Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 19.05.05, 09:03
      Wczoraj przeczytałam co tu wypisujecie i po powrocie do domu zrobiłam sobie tą
      magiczną miksturkę. Mój mąż sie śmiał bo wygladałam jak potwór z bagien - od
      szyi po pięty wymaziana, ale potem....hmm stwierdził że podziałało.
      • qlinek Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 00:12
        R E W E L K A !!! trzeba przyznać. Właśnie jestem po i czuję się super.
        Niesamowite, że nigdy po żadnym kupnym peelingu nie miałam aż tak gładkiej
        skóry. Nawet sobie stópki potarłam i efekt jak sie patrzy!
        Pozdrawiam wszystkie peelingowo-kawowe forumowiczki :)
    • Gość: yuk-ka Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) IP: *.crowley.pl 20.05.05, 11:00
      Ja jestem fanką peelingu kawowego już od jakiegoś czasu, z mniejszą lub większą
      systematycznością.
      Po takim peelingu smaruję się balsamem ( w tej chwili firmy HEAN z imbirem -
      grzeje niemiłosiernie) i zawijam się w folijkę i godzinę smażę się. Bo naprawdę
      ten balsam tak rozgrzewa, że mam wrażenie jakbym lezała w piekarniku albo na
      plazy w tropikach.
      Bardzo dobre jest też serum ERIS (to pomarańczowe)
      • Gość: Vita Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.05, 14:03
        Dziewczyny po spłukaniu kawy normalnie się kąpiecie czy już nie używacie żelu
        czy mydła.Jakoś nie mogę tu nigdzie doczytać.I jak z tymi fusami nie zatyka się
        odpływ??
        • kasia_t2 Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 14:22
          Ja sie kąpie a potem pilinguje. Kawke spłukuje samą wodą i o dziwo nie jestem
          pofabowana a z wanną i odpływem wszystko jest w porządku.
    • nighthrill Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 14:24
      Również podchodziłam do tego pomysłu sceptycznie, ale zrobiłam...i jestem bardzo
      zadowolona. Gładkie ciało, jakiego dawno nie miałam. Kawa, mimo że dobra (
      użyłam Tchibo, prezentu od uczennicy :-)), podrapała mnie chyba trochę za bardzo
      i skóra była zaczerwieniona, ale tylko przez kilkanaście minut. Na dłonie też
      super działa...
    • cafe_justysia Re: peeling kawowy na gładki tyłeczek :) 20.05.05, 14:49
      normalnie narobiłyście mi ochoty :)) Chyba pójdę po jakąś tanią mieloną kawę i
      zrobię ten osławiony peeling,może dodam coś fajnie pachnącego...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka