Dodaj do ulubionych

WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.devs.futuro.pl 19.11.04, 11:16
No to stało się ...Sypie *********************************************** Znów
zaczną się te czerwone ręce od mrozu (nie lubię, nie lubię, a trzy pary
rękawiczek mi nic nie dają:)))))
Obserwuj wątek
    • Gość: kaloo Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.04, 11:19
      łomatkoboska!!! A ja w pantoflach...;/
    • Gość: tuya Gdzie ten snieg??? IP: *.pinnex.com.pl 19.11.04, 11:21
      bo w krakowie 7 stopni i plucha...
      • Gość: Klara Re: Gdzie ten snieg??? IP: *.devs.futuro.pl 19.11.04, 11:26
        Heh, a na Mazowszu wali od rana ...Jest bielutko i jeżdzą pługi(No
        przesadziłam , plug to jeden jeżdzi, bo na więcej Kropiwnicki kasy nie dał,
        gdyż musiał ją wydać na czapki z daszkiem dla pracowników urzędu miasta:P

        PS. Mój post zawiera wszystkie dane do zlokalizowania miejsca, w którym sypie
        snieg:))))))
        • Gość: reggie Re: Gdzie ten snieg??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 11:44
          W Poznaniu też pada :( Łapska juz zdązyły zmarznąć.. byle do wiosny
          • kragmel Re: Gdzie ten snieg??? 19.11.04, 12:12
            w Wawie zadymka :) fajnie przez okno wygląda - dobrze, że nigdzie wychodzić nie
            muszę. kaloo - współczuję pantofli, zamawiaj taxi po pracy, bo się
            rozchorujesz.
            • kalooo Re: Gdzie ten snieg??? 19.11.04, 12:21
              no będzie trza,bo nadal pada i pada,pada...;/
              Albo może zadzwonię po jakiegoś dżentelmena na białym rumaku i powiezie mnie on
              do domu,pomimo białych zasp..Ah...;)
              • kragmel Re: Gdzie ten snieg??? 19.11.04, 12:26
                dzwoń po królewicza, bo to pogoda na ocieplane kalosze jest ;)
                • kalooo Re: Gdzie ten snieg??? 19.11.04, 12:27
                  hehe,na gumofilce!!!;)
                  • kragmel Re: Gdzie ten snieg??? 19.11.04, 12:30
                    hihi tylko gdzie dostać takie, co by do torebki pasowały? ;)

                    btw strasznie żałuję, że u nas nie ma mody jak w skandynawii, gdzie (wg
                    doniesień znajomych na stypendiach) w mokre dni po ulicach miast wszyscy
                    zasuwają w kaloszach i nikt się temu nie dziwi.
                    eh, mieć ładne żółte kaloszki jak miś paddington...
                    :)
                  • Gość: Free e, nie - IP: *.tele2.pl 19.11.04, 15:18
                    kaloo należą się kalooszki
                    • kalooo Re: e, nie - 19.11.04, 15:20
                      hehehe...;)
                      No wiesz Free!A ja chcę kaloofilce!;)
                      Albo nawet kalooryfer!;) Najlepiej taki kieszonkowy!!;)
                      • Gość: Free kalooryfer jest najlepszy ;D Me, n/t IP: *.tele2.pl 20.11.04, 11:53
              • Gość: olak kaloo-hehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 12:29
                brawo kaloo, ja tez w pantoflach. czuje nic porozumienia:)
                pozdrawiam cieplo
                • kalooo Re: kaloo-hehe 19.11.04, 12:33
                  no właśnie...;)
                  Myślę,że można by zalożyć klub-modnych-gumofilcowych pantofli...;)
                  A co!!!
                  Cieszę się,że nie tylko ja taka udana agentka..;)
                  • kasiunia62 superrrrr 19.11.04, 12:34
                    ale mnie zaskoczył!!!! Jest świetnie!!!! KOcham SNieg
                    • kalooo Re: superrrrr 19.11.04, 12:38
                      a ja właśnie nie przepadam za zimą..;(
                      Trza się długo ubierać,rozbierać,potem znowu ubierać,rozbierać...Poza tym to
                      niewygodne i zimno mrozi twarz i w ogóle nie jest fajnie...;/ No i krótkie dni
                      są i poza tym depresje jakieś się pałętać zaczynają.I inne doły...Eh!
                      No,ale przynajmniej Mikołaj przyjeżdża!;)
                      • kragmel Re: superrrrr 19.11.04, 13:40
                        oooo a ja uwielbiam mieć na sobie kilka warstw, plus wielki szalik, szal,
                        chustę, czapę, rękawiczki. kocham się owijać w ciepłe i miękkie. mrrrr... :)
    • justa_79 Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! 19.11.04, 12:14
      w Gdańsku nie pada i mam nadzieję, że szybko nie zacznie... nie znoszę zimy.
      jestem latem na zewnątrz i w środku ;)
      • Gość: justa Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 15:07
        niestety, i u nas zaczęło padać... przechlapane ;)
    • zolwik Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! 19.11.04, 13:41
      uwielbiam snieg:))))
      i sanki!
      przynajmniej na początku zimy:)
      • Gość: Ness Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 19.11.04, 13:48
        Właśnie, sanki! Zimą zawsze żałuję, że nie mam dzieci... bo starej babie to
        jakoś głupio samej wyjść na sanki :) Nie ma któraś dziecka pożyczyć na dwie
        godziny? ;P

        Uwielbiam śnieżną zimę, chłodne powietrze na twarzy, pocałunki płatków śniegu,
        baśniowe krajobrazy wyczarowane w najzwyklejszej szarej Warszawie. Ciepłe butki,
        puchate kurtki, kolorowe szale i rękawiczki, szaleństwo kupowania czapek i
        kapeluszy... :))
        • kalooo No OK! 19.11.04, 13:51
          Tymi sankami mnie przekonałyście...;)

          Ja dzieciaka nie mam na składzie,ale mam brata,którego biore pod pache i pod
          jego pretekstem moge się lansować na górce z sankami!!!;)
        • Gość: kragmel Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 16:31
          Ness, dziecka nie mam, ale mała jestem i młodo wyglądam :) mogę udawać
          małoletnią siostrę. idziemy? ;)

          ps: znów mnie wylogowało. po raz 20 mi się nie chce logować :(
          • Gość: Ness Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 19.11.04, 17:25
            Nie ma sprawy :) Tylko skąd wziąć sanki? W sklepach chyba jeszcze nie ma...

            Ja właśnie wróciłam z zakupów i dochodzę do wniosku, że pora zaopatrzeć się w
            makijaż wodoodporny :D Całe szczęście, że nie umalowałam oczu, bo bym wyglądała
            jak miś panda!
    • kalooo Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! 19.11.04, 16:01
      no to ja idę!Brrr... Wielka wyprawa mnie czeka teraz-przejście kilku metrów w
      śniegu,...;/
      Miłego weekendu dziewuszki!;)
    • Gość: kajko Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.04, 17:30
      Nie lubię zimy, ale dziś było wyjątkowo pięknie. Naprawdę mnie ucieszył ten
      pierwszy śnieg. Wysmarowałam pyszczek tłustym kremem, a usta pomadką ochronną
      bez której nie wyobrażam sobie wyjścia z domu.Poza tym wzięłam czapkę , szalik
      i rękawiczki i tak wyposażona wyruszyłam na podbój zimy.Trochę przesadziłam, bo
      nie było aż tak zimno. Nie wiem jaki arsenał wytoczę przeciw prawdziwym
      mrozom :-)
      • kragmel Re: WOW ...Śnieg!!!!!!!!!!!!!!!! 19.11.04, 17:59
        jutro jeden stopień mniej, nie będzie źle :)
    • balbina_alexandra Dołączam do klubu 19.11.04, 20:20
      Niedawno wróciłam. Ponieważ o 9 rano pogoda niczego nie zapowiadała, odstroiłam
      się do pracy, plaszczyk, marynareczka, spódniczka do kolan. Chyba na łeb
      upadłam. Brrrr. Przemarzłam ale tylko trochę, bo rajstopki grube, a i jak nie z
      tych co tak szybko marzną. Ale wściekła - bo głodna, nie bardzo był czas na
      jedzenie dziś - a Gdańska zakorkowany na amen. Wracałam do domu trzy razy
      dłużej niż zwykle a i tak dziękuję dobrym mocom że w ogóle wróciłam do siebie :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka