Dodaj do ulubionych

Panoramic Curl vs 2ooo Calories

IP: *.pl / 62.233.173.* 23.12.04, 12:23
wczoraj byłam w Douglasie, chciałam kupić tusz. Nie kupiłam - waham się
pomiędzy jednym a drugim. PC (6ml ok35zł) wydaję mi się bardziej świeży niż
2C (9ml ok37zł). Nie wiem dlaczego wszystkie tusze 2000 Calories wygladają na
bardziej suche. Nie wiem na który się zdecydować. Poradźcie coś
Obserwuj wątek
    • Gość: olala Re: Panoramic Curl vs 2ooo Calories IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.04, 19:21
      Po przeczytaniu twojego postum poszłam do łazienki i jedno oko pomalowałam moim
      PC a drugie 2000C (tusz jest siostry miałaś szczęście że przyjechała na
      śwęta:)). Stwierdzam że max factor jest o niebo lepszy ma fajniejszą szczoteczke
      i ładniejszy odcień czerni nie skleja i ładnie zagęszcza PC nie jest zły nawet
      jestem z niego zadowolona jednak bez spektalularnych efektów
    • Gość: justy Re: Panoramic Curl vs 2ooo Calories IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 23.12.04, 22:16
      panoramic curl jest dużo gorszy od maxa factora: kruszy się, słabo podkreśla
      rzesy, skleja i robi z rzęs sztywne druty.
    • zolwik Re: Panoramic Curl vs 2ooo Calories 23.12.04, 23:07
      PC jest beznadziejny, mam w kolorze sliwkowym i prawie go nie widac, poza tym
      kruszy sie i tworzy grudki
      poprzednio milalm Double Extension i byl ok, ale zachcialo mi sie urozmaicenia,
      to mam:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka