Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 23:12 dziękuję za wpisy i pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dezi Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.asternet.pl / 213.155.191.* 12.02.05, 23:41 vaseline intensive care - healthy body complexion Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małymisio Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.chello.pl 13.02.05, 00:20 Waniliowy i kokosowy Ives (Yves? - nie pamiętam)Rocher. Mniami! Odpowiedz Link Zgłoś
jumbala Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 13.02.05, 20:35 Popieram w 100% Ja mam jeszcze ochote na gruszkowy:) Ale kokos to juz pare lat bedzie:) Ps Yves Rocher:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dagulkaa Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: 83.238.131.* 20.04.05, 09:32 Yves Rocher MALINOWY....mniam :) Odpowiedz Link Zgłoś
owieczka22 Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 22.04.05, 23:07 I NIE TYLKO MALINOWY;) Odpowiedz Link Zgłoś
anais9 najulubieńszy!!! 25.04.05, 22:27 nowy garnier ujedrniajacy!!! boski, rewelacja... skóra wyraźnie bardziej sprężysta;) Odpowiedz Link Zgłoś
anutka1 Re: najulubieńszy!!! 27.04.05, 08:44 czy chodzi o ten Garnier, Intensywna pielegniacja ujedrniajaca skore, tonizujace mleczko do ciala ??? Odpowiedz Link Zgłoś
crazy_little_girl Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 13.02.05, 00:21 Ja zamiast balsamu stosuję czasem krem, chyba mało popularny - Hautpflege creme (Alpi Fresh). Kosztuje ok. 9 zł. Dostępny jest w różnych wersjach - np.milk & honey. Jest bardzo wydajny, w dużym opakowaniu, dobrze się rozsmarowuje, nie uczula(jestem alergiczką). Używam go zarówno do twarzy, jak i do ciała. Choć do ciała wtedy, gdy kończy mi się balsam. Wypróbujcie - rewelacyjny :) Odpowiedz Link Zgłoś
naina Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 13.02.05, 13:56 A gdzie mozna go kupic i jaka jest pojemnosc opakowania,bo chcialabym go wyprobowac:)Pozdr! Odpowiedz Link Zgłoś
crazy_little_girl naina 15.02.05, 12:18 Pojemność 250 ml. Trafiłam na niego przypadkiem w jakimś małym sklepiku z kosmetykami. Są różne opakowania -zielone, białe, granatowe, jasnobrązowe...Ale nie każde opakowanie ma taką samą konsystencję - tzn raz trafi mi się gęstszy, innym razem rzadki. Ten rzadki świetnie się rozsmarowuje, a pod makijaż wręcz idealny. Najlepiej popytać w sklepach, a nuż trafisz. Pozdro :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daisy Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.dip.t-dialin.net 13.02.05, 00:23 Cocos Body Butter z Body shopu Waniliowy z Body Shopu Bananowo-waniliowo-karmelowy balsam "Sympathy for the skin" marki Lush Natomiast te popularne i z drogerii okropnie mi nie pasuja i wysuszaja mi skore. Pachna tez malo apetycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małymisio Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.chello.pl 13.02.05, 00:26 Ale dax cosmetics czekoladowy pachnie rewelacyjnie! A co do body shopu to się zgadzam w stu procentach! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gogo Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.mt.pl / *.mt.pl 13.02.05, 09:37 ja sie na tym czekoldowym przejechalam - nie wchlanie sie dobrze zostaja plamy jesli dam cout za duzo ;-/ jak przychodze do domy to wiem kiedy mama go uzyla - pieknie pachnie, ale ma jakies slady brazowe na twarzy jak dobrze nie wsmaruje ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.plock.mm.pl 13.02.05, 13:57 Nivea Body Milk, Dove jedwabisty Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 13.02.05, 14:00 eris lirene nawilzajacy eris lirene ujedrniajacy [swietnie sie wchlania, chyba najlepiej ze wszystkich balsamow, jakie kiedykolwiek mialam] garnier skin naturals do skory bardzo suchej ze wzgledu na zapachy lubie masla do ciala fruttini, ale srednio sie wchlaniaja, wiec jesli juz, to uzywam tylko na noc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenka Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.chello.pl 13.02.05, 14:20 Dax Cosmetics-Krem z masłem kakaowym Loreal- Body Expertise Nutrilift Odpowiedz Link Zgłoś
anutka1 lirene eris ujedrniajacy 27.04.05, 08:41 > eris lirene ujedrniajacy [swietnie sie wchlania, chyba najlepiej ze wszystkich > balsamow, jakie kiedykolwiek mialam] to chyba jedna z nielicznych pozytywnych opini jaka czytam o tym balsamie. Sama go mam - kupilam niedawno. Z tym wchlanianiem to jest tak srednio - toszke lepki jest - nie masz takiego wrazenia? Ja bardzo lubie ladnie pachnace balsamy - a ten ma bardzo ladny zapach. Co do ujedrniania - to tez nie wiem - co prawda nie wiem jakich efektow sie spodziewac bo nie uzywalam wczesniej zadnego ujedrniajacego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasna_79 Dove Silk w pudełeczku, Dermedic Hydrain Lotion 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.05, 22:06 ...oliwka Nivea na mokrą skórę :D Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: wasze ulubione balsamy do ciała... 14.02.05, 15:18 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=15066788&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monikabor2 Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 10:54 Nutrilift loreal najlepszy jaki do tej pory używałam. "Wyleczył" moje rogowacenie przymieszkowe, a próbowałam wielu różnych (łącznie z Xerialem, itp) REWELACJA. Na drugim miejscu lipidiose 2 Vichy Odpowiedz Link Zgłoś
daria00 Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 15.02.05, 13:57 Mam trzy: SOPOT ZIAJA<BRAZUJĄCY> BALSAM NA BAZIE MLEKA I MIODU ORIFLAME NIVEA <BIAŁY> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.acn.waw.pl 15.02.05, 14:01 balsam w sprayu clinique i balsam w postaci musujacej pianki miss milkie-pupa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 11:20 mój ulubiony balsam do ciała to Dax cosmetics - balsam po opalaniu z wyciagiem z orzecha włoskiego. Co prawda jest po opalaniu, ale ja uzywam go przez cały rok, pieknie pachnie, pielegnuje skórę i nadaje lekki kolorek ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bambina Re: wasze ulubione balsamy do ciała... IP: 217.153.131.* 19.04.05, 16:48 Nivea Body mleczko do ciała... REWELACJA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AgaKropka Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 19:25 L'Oreal nutrilift Dax Cosmetix-z masłem kakaowym Yves Rocher-kokos i wanilia Avon - wanilia+soja (pachnie cudnie) i ostatnio...olej kokosowy-świetnie nawilża i oczywiście pysznie pachnie kokoskiem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnessmeg Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.05, 20:44 A czy ten waniliowy Avonu też w miare dobrze nawilża? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AgaKropka Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 20:54 Nawilża tak sobie, ja używam go do ciała od pasa w górę, tzn.ręce, plecy,brzuszek...Pachnie rewelacyjnie(jak ktoś lubi wanilię) i latem używam zamiast perfum.A jak chcesz coś nawilżającego to polecam w/w olej kokosowy, lub balsam L'Oreal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mia Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.bater.net.pl / 83.238.20.* 20.04.05, 09:57 1. Fruttini masełka do ciała :) moją skórę nawilżają bardzo dobrze, świetnie się wchłaniają, a ich zapach unosi się nade mną przez cały dzień (szczególnie lubię mleko i miód, tak samo jak kokos i banan). Cena za 500ml to ok. 20zl, więc się opłaca moim zdaniem. 2. Jogurtowy krem do ciała i twarzy 4 pory roku - poziomka, wiśnia i grapefriut. Boskie zapachy, fajnie nawilżają (poradziły sobie z moją wieczną skorupą na łydkach i piszczelach, z czym nawet avene do bardzo suchej skóry nie dało rady:P), są jednak troszke tłustawe i dłużej się wchłaniają, no i zapach taki mało trwały, ale przyjemności ze smarowania mnóstwo. Cena to 9zl za 250ml, krem dość wydajny. 3. Avon Sensen divine time. Piękny zapach, miła konsystencja i dobre, długotrwałe nawilżenie. 10zl w promocji za 250ml :) 4. Balsam antycellulite firmy Hean - fajnie rozgrzewa skórę i nawilża, jak żaden inny. No i plus za dodatkowe działanie na rozstępy i pomarańczową skórkę. Zapachowo też mi bardzo pasuje, a konsystencje ma leciutką. Jednak trzeba się trochę namasować, zanim się całkiem wchłonie, ale dla mnie to plus - muszę się wysilić do małego masażu co wieczór :P Cena się waha od 9 do 11zl, zależy, gdzie, ale za 200ml wydajnego balsamu się opłaca :) 5. Fajne jeszcze są balsamy z pantenolem (Dr Muller Pharma albo Altermed, do dostania w aptekach), cenowo droższe, bez super zapachów, ale bardzo dobrze nawilżają i są świetne do wysuszonej skóry; te z większą zawartością pantenolu super się nadają po opalaniu, nawet na sparzoną skórę (mają w ofercie też specjalne pianki). Świetne mają też mleczka do opalania (np. z kompleksem DNA). Polecam :) Więcej grzechów nie pamiętam :P Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Fruttini 21.04.05, 16:26 pytanko mam dotyczące balsamów Fruttini. mianowicie- mam taki mandarynkowo- figowy, na opakowaniu są wypisane inne rodzaje, jest tam m.in. malinowo- kremowy. ale nigdzie takiego nie widziałam:( czy któraś z Was może wie gdzie w Wawie takowy można kupić? też bardzo lubię balsamy tej firmy, poza tym Yves Rocher, szczególnie malinowy i brzoskwiniowy, ujędrniający Garnier, migdałowy Avon:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mia Re: Fruttini IP: *.bater.net.pl / 83.238.20.* 22.04.05, 09:54 hmm wydaje mi sie, ze wszystkie te rodzaje mieli w douglasie, przynajmniej w galerii mokotowskiej widzialam tam tego duzo. sprobuj sie rozejrzec wlasnie w douglasach, moze sie trafi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mia Re: Fruttini IP: *.bater.net.pl / 83.238.20.* 22.04.05, 10:49 aha, czasem tez sie pojawiaja w hipermarketach, widzialam w geancie. ale tylko wlasnie miod i mleko, albo cherry + wanilia :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Re: Fruttini IP: *.proxyplus.cz / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 11:51 Ja balsamy i kremy tej firmy na pewno widziałam w Auchan na Modlińskiej (raz są w dużych ilościach, raz nie, ostatnio były). Jak będę tam to postaram się sprawdzić jakie są "na stanie". Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Fruttini 22.04.05, 20:51 dzięki za odpowiedzi:) często sprawdzałam właśnie w różnych Douglasach (głownie w Galerii M. oraz na Chmielnej) i tam malinowego niet:/ ale ostatnio nie szukałam tam, może coś się zmieniło:) będę musiała się wybrać. i dzięki za sprawdzenie w Auchanie, tam mam daleko więc nie bywam nigdy, ale jakby był, to zaraz polecę:) a, i pamiętam, że kiedyś (jakieś 2 lata temu chyba) był tej firmy żel pod prysznic czekoladowy i karmelowy (balsamów chyba takich nie było), teraz ich nie widuję w ogóle, czy po prostu już ich nie ma, czy któraś z Was może gdzieś je widziała? bo obydwa bardzo mi się podobały:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Fruttini 24.04.05, 17:25 ha, kupiłam:) czekoladowo- kawowy balsam. dawno nie chodziłam po sklepach, a tu się okazało, że pojawiły się 3 nowe:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Re: Fruttini IP: *.proxyplus.cz / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 09:41 To dobrze że już sobie kupilaś jaki Ci odpowiadał. Po inspecji w Auchan znalazłam dwa rodz. kremów Fruttini: mleko-miód, wiśnia-wanilia (poniżej 18 zł), i 4 rodz. żeli: mleko-miód, wiśnia-wanilia, kokos-banan, mięta (9-11 zł). Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Fruttini 25.04.05, 21:59 dzięki za sprawdzenie:) może i tak sie tam wybiorę po któryś żel, bo to raczej taniej niż w perfumieriach. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mia Re: Fruttini IP: *.bater.net.pl / 83.238.20.* 25.04.05, 16:41 te czekoladowo-kawowe to tez fruttini? bede musiala sprawdzic, moze tez znajde :P bo daxa czekoladowego nigdzie dostac u siebie nie moge :/ a tak bardzo mnie kusi ta czekolada :) Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Fruttini 25.04.05, 22:10 tak, to też Fruttini:) zajrzałam do Douglasa z nadzieją, że może znajdę ten malinowy i rzeczywiście pojawił się taki, ale jakoś niespecjalnie mi się spodobał. za to były też jeszcze 2 inne- właśnie ten czekoladowo- kawowy oraz mleczno pomarańczowy:) miałam jakiś czas temu Daxa czekoladowego, bo też mnie ciągnie do tego typu zapachów:) ja go kupiłam w którejś z Super-Pharm, ale nie pamiętam gdzie dokładnie:/ jak spotkam, to napiszę gdzie wytropiłam:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk widziałam Daxa:) 28.04.05, 23:57 czekoladowego. w Super- Pharm w Arkadii:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bianca Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 22.04.05, 12:11 Lipidiose 1 Vichy,rewelacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 22:57 migdałowy z avonu (ten zapach...) i nivea body milk (niebieski, dla skóry suchej - rewelacyjnie nawilża!!! ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasik Re: wasze ulubione balsamy di ciała... IP: *.bas.roche.com 29.04.05, 08:27 z biedronki:) jest naprawde świetny w duzej białej butelce, z niebeskim korkiem pojemność 500ml kosztyje jakieś 5 zeta:):) ja uzywam sporo balsamów bo mam strasznie suchą skóre, wiec za taką cene można szaleć !!!! pachnie fantastycznie, nawilża naprawde super, mimo że gesty doskonale się rozprowadza i wchłania!! na prawde miło mnie zaskoczył gorąco polecam miłych zakupów !!! Odpowiedz Link Zgłoś
setorika Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 29.05.05, 22:53 podciągam, bo słonko wyszło i teraz się okaże które są naprawdę skuteczne :P A ja poproszę o coś co NAPRAWDĘ SUPER NAWILŻA bo mi się skóra łuszczy na łydkach...:((( Odpowiedz Link Zgłoś
orzechowe-oczy Re: wasze ulubione balsamy di ciała... 29.05.05, 23:04 Ja lubię wszystkie Dove, a najbardziej ten z drobinkami złota. Odpowiedz Link Zgłoś