Gość: maxi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.04.05, 09:23
Czy zauważyłyscie, ze wszystkie "myszki", które przychodzą na eliminacje do
programu idol z żadką, poszarpaną szczeciną zamiast włosów i popaloną trwałą
na koncertach finałowych mają przepiękne, maksymalnie wręcz niewiarygodnie
błyszczące, równiutkie włosy??? Dałabym sporo, aby dowiedziec się czym ich
stylizują, bo wypróbwałam juz pięć tysięcy środków do pielegnacji i drugie
tyle do stylizacji i nabłyszczania i w życiu takiego efektu nie osiągnęłam....