Dodaj do ulubionych

zyletki do golenia

23.04.05, 05:41
czy widzicie jakas roznice miedzy gillete venus z wymienianymi wkladami ktora
jest droga i zwyklymi tanimi jednorazowymi zyletkami?
Obserwuj wątek
    • fairy5 Re: zyletki do golenia 26.04.05, 00:06
      hmm?
      • Gość: ella Re: zyletki do golenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 07:45
        Tak. Venus przejeżdzam po nodze raz i ogolona, a jednorazówka pare razy i nic,
        ta ostatnia podrażnia skórę, nie ma nawilżającego paska, ma nieporęczny
        kształt, nie ma poręcznego uchwytu, tylko plastykowy patyk który się wyślizguje
        z dłoni. Wada Venus to jej cena i cena wkładów, ale nie zamierzam sie męczyć z
        topornymi jednorazówkami.
        • Gość: aaa Re: zyletki do golenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 09:54
          Swietne jednorazówki robi bic, nie pamietam jak sie nazywają, mają kolory
          żółto-pomarańczowe, cos tam solei chyba. Mają szeroką raczkę z wygodnym uchwytem
          są ostre i mają paski nawilżające. Moje ulubione!
    • magda-fl Re: zyletki do golenia 26.04.05, 09:58
      Jeśli jednorazówka, to tylko Wilkinson Xtreme. Ostatnio stwierdziłam, że ona jest chyba nawet lepsza niż Venus. Ale nie jest to taka zwykła jednorazówka, bo ma ruchomą główkę, dwa paseczki - jeden nawilża, drugi napina skórę, ma ergonomiczny kształt i w ogóle jest świetna. Ale też trochę kosztuje - 4 maszynki za jakieś 24zł
      A co do Venus to też jest bardzo dobra, w zyciu się nią nie zacięłam, a używam od jakichś 3 lat co najmniej. Co do wkładów to tańsze są na bazarach albo na Allegro (przywożone najczęściej z Niemiec)
    • Gość: arbuzunia Venus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 10:01
      Venus nie podrażnia, goli dokładnie za pierwszym pociągnięcem, wkład starcza na
      długo... moim zdaniem naprawde opłaca sie zainwestowac :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka