fairy5 23.04.05, 05:41 czy widzicie jakas roznice miedzy gillete venus z wymienianymi wkladami ktora jest droga i zwyklymi tanimi jednorazowymi zyletkami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ella Re: zyletki do golenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 07:45 Tak. Venus przejeżdzam po nodze raz i ogolona, a jednorazówka pare razy i nic, ta ostatnia podrażnia skórę, nie ma nawilżającego paska, ma nieporęczny kształt, nie ma poręcznego uchwytu, tylko plastykowy patyk który się wyślizguje z dłoni. Wada Venus to jej cena i cena wkładów, ale nie zamierzam sie męczyć z topornymi jednorazówkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: zyletki do golenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 09:54 Swietne jednorazówki robi bic, nie pamietam jak sie nazywają, mają kolory żółto-pomarańczowe, cos tam solei chyba. Mają szeroką raczkę z wygodnym uchwytem są ostre i mają paski nawilżające. Moje ulubione! Odpowiedz Link Zgłoś
magda-fl Re: zyletki do golenia 26.04.05, 09:58 Jeśli jednorazówka, to tylko Wilkinson Xtreme. Ostatnio stwierdziłam, że ona jest chyba nawet lepsza niż Venus. Ale nie jest to taka zwykła jednorazówka, bo ma ruchomą główkę, dwa paseczki - jeden nawilża, drugi napina skórę, ma ergonomiczny kształt i w ogóle jest świetna. Ale też trochę kosztuje - 4 maszynki za jakieś 24zł A co do Venus to też jest bardzo dobra, w zyciu się nią nie zacięłam, a używam od jakichś 3 lat co najmniej. Co do wkładów to tańsze są na bazarach albo na Allegro (przywożone najczęściej z Niemiec) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arbuzunia Venus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 10:01 Venus nie podrażnia, goli dokładnie za pierwszym pociągnięcem, wkład starcza na długo... moim zdaniem naprawde opłaca sie zainwestowac :) Odpowiedz Link Zgłoś