Gość: beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 23:00 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ella Re: Dax czy Nivea - który samoop. do twarzy wybra IP: *.tuv.com / *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 08:09 Polecam Dax w piance, dwa razy tańszy od Nivea. W ogóle nie smierdzi, ładnie opala, jednak daje bardzo delikatny kolor, raczej dla jasnej karnacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nessie Dax IP: *.acn.waw.pl 02.06.05, 12:02 Jestem zachwycona tym samoopalaczem. U mnie dał mocny efekt (blada jestem), ale żadnych smug ani plam. Doskonale się wchłania, nie trzeba łazić z tłustą warstwą na ciele. Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: Dax czy Nivea - który samoop. do twarzy wybra 02.06.05, 13:07 Dax 2 razy tańszy od Nivea? czyli ile kosztuje, 4-5 zł? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cena Re: Dax czy Nivea - który samoop. do twarzy wybra IP: *.tuv.com / *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 13:39 Miałam na mysli standardowe Nivea do ciała za 28 złotych, a za Daxa dałam 15. Odpowiedz Link Zgłoś