Dodaj do ulubionych

Dax czy Nivea - który samoop. do twarzy wybrac?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 23:00
Obserwuj wątek
    • Gość: ella Re: Dax czy Nivea - który samoop. do twarzy wybra IP: *.tuv.com / *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 08:09
      Polecam Dax w piance, dwa razy tańszy od Nivea. W ogóle nie smierdzi, ładnie
      opala, jednak daje bardzo delikatny kolor, raczej dla jasnej karnacji.
      • Gość: Nessie Dax IP: *.acn.waw.pl 02.06.05, 12:02
        Jestem zachwycona tym samoopalaczem. U mnie dał mocny efekt (blada jestem), ale
        żadnych smug ani plam. Doskonale się wchłania, nie trzeba łazić z tłustą warstwą
        na ciele.
      • justa_79 Re: Dax czy Nivea - który samoop. do twarzy wybra 02.06.05, 13:07
        Dax 2 razy tańszy od Nivea? czyli ile kosztuje, 4-5 zł?
        • Gość: cena Re: Dax czy Nivea - który samoop. do twarzy wybra IP: *.tuv.com / *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 13:39
          Miałam na mysli standardowe Nivea do ciała za 28 złotych, a za Daxa dałam 15.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka