IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 05.08.02, 21:45
Odezwij się, doszła do Ciebie paczka z Pleasures? Juz powinna była dojść,
dostaję paranoi że zginęła na poczcie :(
Obserwuj wątek
    • Gość: katrina Re: CASPER! IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 06.08.02, 09:47
      Casper odezwij sie bo wpadam w depresję!
      • Gość: katrina Re: CASPER! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.02, 21:05
        Casper!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: inka Re: CASPER! IP: *.riv-res.charterpipeline.net 06.08.02, 22:02
      Katrina - spokojnie, napewno wszystko jes w porzadku!
      A Casper zwykle jest na forum wczesnie rano - wiec spokojnie poczekaj do
      jutra :)
      • Gość: em Re: CASPER! IP: 62.148.83.* 07.08.02, 07:42
        może pojechała na wakacje?
        • Gość: katrina Re: CASPER! IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 07.08.02, 22:39
          Miała wyjechac dopiero 8. Wolałabym jednak dostac jakis znak zycia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka