Gość: katrina IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 05.08.02, 21:45 Odezwij się, doszła do Ciebie paczka z Pleasures? Juz powinna była dojść, dostaję paranoi że zginęła na poczcie :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: katrina Re: CASPER! IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 06.08.02, 09:47 Casper odezwij sie bo wpadam w depresję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: CASPER! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.02, 21:05 Casper!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inka Re: CASPER! IP: *.riv-res.charterpipeline.net 06.08.02, 22:02 Katrina - spokojnie, napewno wszystko jes w porzadku! A Casper zwykle jest na forum wczesnie rano - wiec spokojnie poczekaj do jutra :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: CASPER! IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 07.08.02, 22:39 Miała wyjechac dopiero 8. Wolałabym jednak dostac jakis znak zycia. Odpowiedz Link Zgłoś