Gość: monias1 IP: *.pie.warszawa.tdci.pl 20.08.02, 09:23 Dziwczynki, polećcie jakiś dobry puder w kamieniu. Czy któraś z was używała pudru Estee Laudera lub Lancome Mat Finish??????????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agul1 Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? 20.08.02, 09:39 Ja mam puder w kamieniu shiseido taki trojkolorowy - trzy odcienie bezu, jest bardzo fajny, ladnie matuje i wystarcza na baaardzo dlugo. Ale w jakis specjalny zachwyt nie wpadlam, bo chyba jednak wole pudry sypkie, ktore ladniej matuja twarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gAndzia Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? IP: *.se.com.pl / 10.0.200.* 20.08.02, 11:20 ja rano uzywam sypki (lancome), a w ciagu dnia shiseido prasowany, do poprawek. Odpowiedz Link Zgłoś
rossa_ Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? 20.08.02, 11:34 Ja też używam w ciągu dnia prasowanego shiseido (odcień 2, medium), ale w ogóle nie jestem z niego zadowolona- matuje skórę i nic więcej, a wolałabym, żeby czasem pokrył np nos kolorową warstewką pudru. Ale dla idealnej cery moze być fajny :) Odpowiedz Link Zgłoś
roodanaserio Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? 20.08.02, 11:57 Ja mam w kamieniu 1, uzywam w sumie tylko w lato. To brazujacy puder Sephora Artist, w wieeeeeeelkim pudelku z lusterkiem, z odgniatanym sloncu na srodku :) Leciutko matuje, a ja smaruje sie nim tylko w strefie T. Fajny, podkresla moja mala opalenizne i wystarczy. Przez reszte miesiecy uzywam sypkich, bardzo sobie chwale skandynawska firme ze sredniego pulapu Lumene. r Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agul Do Rossy IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 20.08.02, 12:38 Hej:-) A próbowałaś tego shiseido trójkolorowego czy tylko tego zwykłego w kamieniu o jednym kolorze? Bo ja miałam obydwa i wydaje mi się, że ten trójkolorowy daje właśnie taką lekką powłokę pudrową o jakiej mówisz, więc może byłby lepszy dla Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
rossa_ Re: Do Rossy 20.08.02, 13:40 Mam ten zwykły w jednym kolorze :( Ale już resztkę, więc niedługo kupię sobie może ten 3-kolorowy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agul Re: Do Rossy IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 20.08.02, 13:47 Ten trójkolorowy mi bardzo przypasował, bo daje trochę taki efekt jak meteoryty guerlaina, a że przez pewien czas trudno je było dostać, więc kupiłam ten i też jest ok. Na pewno lepiej matuje i kryje niż te zwykłe. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: Do Rossy IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 20.08.02, 15:45 Ja używam. Nie znoszę generalnie innych niż prasowane, chociaż mam dwa sypkie (YR luminelle i Sephory biały) i jeden w kulkach (Meteoryty). Z prasowanych: CLinique Stay matte zużyłam 3 opakowania jeszcze w liceum, puder dobry, całkowicie niewidocznym naturalny efekt, ALE wszystkie 3 puderniczki sie psuły w ten sam sposób, irytujące. Lancome Maquimat - zdecydowanie najlepiej matował, poza tym najbardziej ściągał i wysuszał i był najmniej wydajny. EL Lucidity - matuje na krótko, ale ma dwie bardzo ważne dla mnie zalety: 1. nadaje się do poprawek jak żadne inny, można nakładać go i nic nie widac oprócz zmatowienia 2. nakładany pędzlem (tak nakładam prasowane jeśli jestem w domu) nie sypie się na wszystkie strony, jak to robią wszystkie inne, także słynny shiseido. byc może własnie dlatego (nic się nie marnuje) jest niezwykle wydajny Clinique super double powder - bardzo dobrze kryje, niestety matuje na bardzo krótko, mogę nakłądac go tylko pędzlem bo nakłądany gąbką jest dwa razy ciemniejszy nie rozumiem tego, ale te samą cechę ma MAC pressed powder któy nakładany pędzlem jest dobrym pudrem, matuje średnio, twarzy wygląda naturalnie Jeszcze mam fioletowy bpurjois i biały sephory - obydwa prasowane ale to już efekty specjalne. Jeśli skończy mi się lucidity, co nie nastąpi chyba w tym dziesięcioleciu, kupie shiseido. Odpowiedz Link Zgłoś
rossa_ Re: Do Rossy 20.08.02, 15:58 Wow, presspowderowa ekspertka :))) Ja z kolei nie znoszę prasowanych, często noszę w torebce normalny puder sypki, ale jak czasem mi się rozsypie trochę w samochodzie (zdarza mi się pudrować nos w czasie prowadzenia :), to kupuję prasowany. I własciwie z żadnego nie byłam jeszcze zadowolona... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monias1 Re: Do Rossy IP: *.pie.warszawa.tdci.pl 20.08.02, 16:08 Katrino, wielkie dzieki za porady. Jestes prawdziwa ekspertka. Ja mam cere mieszana i generalnie uzywam tylko pudru w kamieniu bez nakladania fluidu bo mi sie pory zatykaja i robia mi sie krosty. Natomiast pudru sypkiego nie moge uzywac bo nosze soczewki kontaktowe. Pozdrawiam Monia Odpowiedz Link Zgłoś
rossa_ Re: Do Rossy 20.08.02, 16:10 A to ciekawe! Ja też nosze soczewki, co to ma do rzeczy? Przecież nie sypię sobie pudru sypkiego do oczu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: Do Rossy IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 20.08.02, 16:09 nakładaj pędzlem, tak jak sypki, będzie dobrze. Ja miałam sypki lucidity i teraz mam prasowany, efekt ten sam, nawet bardziej naturalny przy prasowanym. Aktualnie poszukuje dobrego pędzla wysuwanego albo w inny sposób "przenośnego", jakies sugestie? A sypkich nie lubię właśnie ze względu na bałagan, poza tym jeden mi się kiedyś wysypał CAŁY, o mało mnie szlag nie trafił bo poszło wszędzie - cała łazienka, ja, włosy, ciuchy, inne kosmetyki, katastrofa. oczywiście bardzo się wtedy spieszyłam na ważne wyjście. Odpowiedz Link Zgłoś
agul1 Pędzelek 20.08.02, 16:19 Chyba mi się coś nie tak wysłało;-) No więc fajne wysuwane pędzelki ma Clinique, idealne właśnie do pudru sypkiego lub różu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewcia Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? IP: *.dsl.rcsntx.swbell.net 20.08.02, 16:28 Firma Estee Lauder dolacza do pudelka z sypkim pudrem Double Matte elegancki pedzelek , zamykany jak pomadka. Ostatnio dokonalam zakupu Duoble Matte Oil -Control Pressed Powder i jestem bardzo zadowolona. Kolor jest transparentny, idealnie matuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 20.08.02, 16:39 Ja też nosiłam soczewki zgadzam się ze to niema nic do rzeczy, przecież zamykasz oczy omiatając twarz pedzlem? Pedzelki wysuwane dołączane do pudrów sa ZAWSZE za małe (już ich trochę widziam :)). Co do tego clinique to czy masz na myśli ten wysuwany z giftu? również był za mały, pędzel im większy, miększy i bardziej "wycięty" po bokach, tym lespzy. A może jest jakiśinny wysuwany clinique o jakim nie wiem? ale skoro to ma być też do rózu to prawie na pewno za mały :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 20.08.02, 17:09 nie używałam ich osobiście (jeszcze :)) ale mają bardzo dobre opinie: Rimmel Stay Matte i Revlon Even Out (ten ostatni nie wiem czy jest w Polsce). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monias1 Re: żadna z was nie używa pudru w kamieniu??????? IP: *.pie.warszawa.tdci.pl 21.08.02, 09:23 Dziewczyny, moze macie racje ze puder sypki a soczewki sie "nie gryza". Ale ja chyba po prostu przyzwyczailam sie do pudru w kamieniu. Dzieki wam wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś