Gość: mmm
IP: *.udn.pl
21.09.05, 17:00
Pod koniec wakacji dwa tygodnie chodzilam po gorach i wiadomo, ze nie koglam
tam sobie pozwolic na odchudzanie, tylko jesc, aby ciagle uzupelniac kalorie.
Tam jadlam o kazde4j porze dnia i nocy- wg uznania. i niestety zostalo mi to
do teraz. Ciagle amm ochote cos jesc, ciagle jestem glodnia i juz sporo
przyttylam. Co mam z tym zrobic, co radzicie?