Dodaj do ulubionych

ciagle chce jesc

IP: *.udn.pl 21.09.05, 17:00
Pod koniec wakacji dwa tygodnie chodzilam po gorach i wiadomo, ze nie koglam
tam sobie pozwolic na odchudzanie, tylko jesc, aby ciagle uzupelniac kalorie.
Tam jadlam o kazde4j porze dnia i nocy- wg uznania. i niestety zostalo mi to
do teraz. Ciagle amm ochote cos jesc, ciagle jestem glodnia i juz sporo
przyttylam. Co mam z tym zrobic, co radzicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: zia Re: ciagle chce jesc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 17:12

      Najlepiej ustalić sobie ilość posiłków w ciągu dnia ,najlepiej
      pięć ,oczywiście powinny być w miarę skromne.Nie jeść później niż o szóstej
      wieczór i trzymać się tego,to żelazna zasada.Nieraz sie dochudzałam.Ale to
      chyba niewłaściwe określenie.Powiedziałabym mądrze jeść. Wystarczy kilka dni
      takiej diety a mózg przestawi się na nowe zasady odżywiania i juz pójdzie
      łatwo.Bo to obżartwo tkwi i w naszym mózgu ,to nic innego jak złe
      przyzwyczajenia.Oczywiście jeść wszystko zachowując jedną zasadę:jem
      często,mało ,ograniczam słodkie .Ja na przykład bez słodyczy nie mogłabym żyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka