Gość: nighthrill
IP: *.elsat.net.pl
18.10.05, 12:23
Widziałam dziś nową serię Fa, pachną przepięknie - jest wanilia i miód,
kokos, berry mix, papaja, mango, cytryna z miętą...
Świetne są też żele Isana z Rossmanna, szczególnie migdałowy, który pachnie
marcepanem.
Znacie jakieś nietypowe, "jadalne" zapachy żeli? Szczerze mówiąc, gdy
powącham taki cudowny zapach, kupuję bez względu na właściwości pielęgnacyjne
kosmetyku lub ich brak...