Gość: paula IP: *.crowley.pl 21.10.05, 00:01 mam pytanko czy juz ktos stosował moze ten podklad TEINT IDOL ULTRA? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Meganka Re: teint idol ultra IP: *.crowley.pl 21.10.05, 07:31 Podciągam, też czekam na opinie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: halla Re: teint idol ultra IP: 195.117.179.* 21.10.05, 19:06 Zajrzyj jak niżej: www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=aab8f0b331dac756e161b32ae69c234b&cmd=details&itemid=12187 Potwierdzam opinie j.w. i polecam.Podarowałam sobie odrobinę luksusu i jestem zadowolona.Ładnie kryje, nie torzy maski - a to w podkładzie cenię najbardziej. Dodam jeszcze, że w niemieckich perfumeriach Thiemann, można kupic ten podkład z 20% bonifikatą (dokońca tego miesiaca)- normalna cena ponad 35 EURO. Odpowiedz Link Zgłoś