Dodaj do ulubionych

teint idol ultra

IP: *.crowley.pl 21.10.05, 00:01
mam pytanko czy juz ktos stosował moze ten podklad TEINT IDOL ULTRA?
Obserwuj wątek
    • Gość: Meganka Re: teint idol ultra IP: *.crowley.pl 21.10.05, 07:31
      Podciągam, też czekam na opinie...
      • Gość: halla Re: teint idol ultra IP: 195.117.179.* 21.10.05, 19:06
        Zajrzyj jak niżej:
        www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=aab8f0b331dac756e161b32ae69c234b&cmd=details&itemid=12187
        Potwierdzam opinie j.w. i polecam.Podarowałam sobie odrobinę luksusu i jestem
        zadowolona.Ładnie kryje, nie torzy maski - a to w podkładzie cenię najbardziej.
        Dodam jeszcze, że w niemieckich perfumeriach Thiemann, można kupic ten podkład
        z 20% bonifikatą (dokońca tego miesiaca)- normalna cena ponad 35 EURO.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka