Gość: Ewa IP: 217.8.168.* 26.09.02, 15:11 Ostatnio bardzo spodobały mi się rzeczy tej firmy... fajny luz i ceny ok... Co sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: elve Re: re-reserved IP: *.netland.gda.pl 26.09.02, 15:41 moim zdaniem ogólnie bez rewelacji, ale jak się często chodzi do ich sklepu to trafiają się perełki. raz - dwa razy na rok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JoP Re: re-reserved IP: *.tpg.pl 26.09.02, 16:03 Whoa, a skąd Ty masz takie dane statystyczne, skoro re-reserved w obecnym kształcie działa jakieś pół roku? Ekstrapolujesz? JoP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masia Re: re-reserved IP: *.dtcentrum.pl 26.09.02, 16:14 Działa co naj mniej od roku, wiem bo rok temu kupiłam u nich kurtkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elve Re: re-reserved IP: *.netland.gda.pl 26.09.02, 16:19 nie wiem, skąd masz te rewelacje, nie wszystko pierwsze dzieje się w Warszawie (zgadłam?) u mnie w 3mieście jest już od co najmniej dwóch, może nawet trzech lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JoP Re: re-reserved IP: *.tpg.pl 26.09.02, 16:38 Gość portalu: elve napisał(a): > nie wiem, skąd masz te rewelacje, nie wszystko pierwsze dzieje się w >Warszawie > (zgadłam?) Nie. > u mnie w 3mieście jest już od co najmniej dwóch, może nawet trzech lat. Napisałam "w obecnym kształcie". JoP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elve Re: re-reserved IP: *.netland.gda.pl 26.09.02, 21:18 nie wiem, co masz na myśli pisząc "w obecnym kształcie" - każda firma zmienia kształt właściwie ciągle, inaczej bankrutuje. Jeśli chodzi o nazwę, to owszem, wcześniej nazywali się lpp (i dalej tak się nazywa ich zaklad czy fabryka) - ale target, produkcję i ciuchy mają wciąż takie same. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giza Re: re-reserved IP: 217.153.54.* 26.09.02, 16:01 A ja uwielbiam. Zwłaszcza w salonah formowych, zawsze można znależć coś fajnego. Niedrogie i dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
emka_waw Re: re-reserved 26.09.02, 16:02 Ostatnio "ustrzeliłam" tam bluzeczkę z angory, beżowa, dekolt w serek, i sweter z dużym golfem, też beż, delikatna połyskliwa nitka. Koleżanka znalazła śliwkowy golfik z krótkim rękawem. Super ciuszki i dobrej jakości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LadyBlue Re: re-reserved IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.09.02, 16:06 ubrania tej firmy, poza kurtka na narty która sprawuje się dobrze, nie przekonują mnie kompletnie stylistyką. moze znalazłoby się coś fajnego, ale na moje oko nic w nowwej kolekcji. Odpowiedz Link Zgłoś
rossa_ Re: re-reserved 26.09.02, 16:07 Ja bardzo lubię. Ciuchy raczej w stylu "casual", ale za każdym razem udaje mi się tam upolować coś fajnego. I jakość też w porządku- nieustanne pranie nic im nie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: re-reserved IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 26.09.02, 16:27 Ja czasami tam wstąpie i jak upatrze sobie jakiś fajny ciuszek to go kupie. Ogólnie fajny sklep... Odpowiedz Link Zgłoś
roodanaserio Re: re-reserved 26.09.02, 16:41 Ja mam 1 sweter. Taki z pomaranczowymi sciagaczami i wykonczeniem oraz literkami na przedzie. Lubie go, ale jak zobaczylam w tym samym 5 lasek, to mi sie odechcialo i chodze w nim tylko w weekendy po domu lub do kina ;] Z tymze jedna z tych kobiet, Co_To_Ma_Moj_Sweter, wygladala b. fajnie, bo miala do niego zajebiaszcze spodnie dresowe Nike'a i bluzke - taki zestaw z zeszlego sezonu z pomaranczem oraz reeboki z takim odcieniem. Fajna byla ogolnie, blondina :) r Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ada Re: re-reserved IP: *.chello.pl 26.09.02, 18:50 A mi sie te ciuchy coraz mniej podobają, i wzornictwo nie takie i masa ludzi w tym chodzi, a ja nie lubię, jak ktos na mnie patrzy i od razu wie, gdzie kupione. Taka masówka sie zrobiła, coraz więcej sklepów otwierają, mam dziwne wrażenie, że chcą nas osaczyć. wrrr........... Odpowiedz Link Zgłoś
preta Re: re-reserved 26.09.02, 19:10 Fajne ciuchy, swietne kolory, niezle wzornictwo. Zawsze mi sie ich rzeczy podobaly, ale jak przeczytalam o Reserved artykul w Businessmanie, to polubilam ta marke jeszcze bardziej. Dwoch skromnych facetow z Gdanska stworzylo superfirme. To robi wrazenie... www.businessman.onet.pl/artykul.html?DB=162&ITEM=1086934 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: re-reserved IP: *.pl 26.09.02, 19:36 Mi też się to baardzo podoba :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saxony Re: re-reserved IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 26.09.02, 20:11 wydaje mi sie sie ze w reserved predzej mozna znalezc cos ciekawego dla panow i dzieci.moj maz ma stamtad naprawde sporo rzeczy i sa ok.ciuszki dla dzieci w stylu ktory lubie,ale znowu predzej znajdzie sie tam cos dla chlopca niz dla dziewczynki.dla siebie kupilam tam jakies spodnie na wakacje ,pare bluzek i jakas bluze na narty i to by bylo na tyle,a naprawde czesto tam zagladam. pozdrawiam.s. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koralik Re: re-reserved IP: POZNANNT* / 195.95.19.* 27.09.02, 08:45 Ja bardzo lubie Reserved, bo to jedyny sklep, gdzie cos kupie za kazdym razem, gdy tylko do niego zajrze. Najbardziej ciesza mnie tam rozmiary, gdzie S nie jest dla anorektycznych szesnastolatek. A co do osaczenia, to Poznan definitywnie zostal opanowany przez Carry - wszyscy jak chinska armia nosza ich bluzeczki w kwiateczki (to dziewczyny), a chlopaki - polowki i koszule w krate. I to tylko dlatego, ze Carry ma sklep w centrum, a do Reserved trzeba jechac za miasto do Auchan. Milego piatku, Koralik Odpowiedz Link Zgłoś