Dodaj do ulubionych

re-reserved

IP: 217.8.168.* 26.09.02, 15:11
Ostatnio bardzo spodobały mi się rzeczy tej firmy... fajny luz i ceny ok...
Co sądzicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: elve Re: re-reserved IP: *.netland.gda.pl 26.09.02, 15:41
      moim zdaniem ogólnie bez rewelacji, ale jak się często chodzi do ich sklepu to
      trafiają się perełki. raz - dwa razy na rok.
      • Gość: JoP Re: re-reserved IP: *.tpg.pl 26.09.02, 16:03
        Whoa, a skąd Ty masz takie dane statystyczne, skoro re-reserved w obecnym
        kształcie działa jakieś pół roku? Ekstrapolujesz?

        JoP
        • Gość: Masia Re: re-reserved IP: *.dtcentrum.pl 26.09.02, 16:14
          Działa co naj mniej od roku, wiem bo rok temu kupiłam u nich kurtkę
        • Gość: elve Re: re-reserved IP: *.netland.gda.pl 26.09.02, 16:19
          nie wiem, skąd masz te rewelacje, nie wszystko pierwsze dzieje się w Warszawie
          (zgadłam?)
          u mnie w 3mieście jest już od co najmniej dwóch, może nawet trzech lat.
          • Gość: JoP Re: re-reserved IP: *.tpg.pl 26.09.02, 16:38
            Gość portalu: elve napisał(a):

            > nie wiem, skąd masz te rewelacje, nie wszystko pierwsze dzieje się w
            >Warszawie
            > (zgadłam?)

            Nie.

            > u mnie w 3mieście jest już od co najmniej dwóch, może nawet trzech lat.

            Napisałam "w obecnym kształcie".

            JoP
            • Gość: elve Re: re-reserved IP: *.netland.gda.pl 26.09.02, 21:18
              nie wiem, co masz na myśli pisząc "w obecnym kształcie" - każda firma zmienia
              kształt właściwie ciągle, inaczej bankrutuje.
              Jeśli chodzi o nazwę, to owszem, wcześniej nazywali się lpp (i dalej tak się
              nazywa ich zaklad czy fabryka) - ale target, produkcję i ciuchy mają wciąż
              takie same.
    • Gość: giza Re: re-reserved IP: 217.153.54.* 26.09.02, 16:01
      A ja uwielbiam. Zwłaszcza w salonah formowych, zawsze można znależć coś
      fajnego. Niedrogie i dobre.
    • emka_waw Re: re-reserved 26.09.02, 16:02
      Ostatnio "ustrzeliłam" tam bluzeczkę z angory, beżowa, dekolt w serek, i sweter
      z dużym golfem, też beż, delikatna połyskliwa nitka. Koleżanka znalazła
      śliwkowy golfik z krótkim rękawem. Super ciuszki i dobrej jakości.
    • Gość: LadyBlue Re: re-reserved IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.09.02, 16:06
      ubrania tej firmy, poza kurtka na narty która sprawuje się dobrze, nie
      przekonują mnie kompletnie stylistyką. moze znalazłoby się coś fajnego, ale na
      moje oko nic w nowwej kolekcji.
    • rossa_ Re: re-reserved 26.09.02, 16:07
      Ja bardzo lubię. Ciuchy raczej w stylu "casual", ale za każdym razem udaje mi
      się tam upolować coś fajnego. I jakość też w porządku- nieustanne pranie nic im
      nie robi.
    • Gość: XXX Re: re-reserved IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 26.09.02, 16:27
      Ja czasami tam wstąpie i jak upatrze sobie jakiś fajny ciuszek to go kupie.
      Ogólnie fajny sklep...
      • roodanaserio Re: re-reserved 26.09.02, 16:41
        Ja mam 1 sweter. Taki z pomaranczowymi sciagaczami i wykonczeniem oraz
        literkami na przedzie. Lubie go, ale jak zobaczylam w tym samym 5 lasek, to mi
        sie odechcialo i chodze w nim tylko w weekendy po domu lub do kina ;]


        Z tymze jedna z tych kobiet, Co_To_Ma_Moj_Sweter, wygladala b. fajnie, bo miala
        do niego zajebiaszcze spodnie dresowe Nike'a i bluzke - taki zestaw z zeszlego
        sezonu z pomaranczem oraz reeboki z takim odcieniem. Fajna byla ogolnie,
        blondina :)


        r
    • Gość: Ada Re: re-reserved IP: *.chello.pl 26.09.02, 18:50
      A mi sie te ciuchy coraz mniej podobają, i wzornictwo nie takie i masa ludzi w
      tym chodzi, a ja nie lubię, jak ktos na mnie patrzy i od razu wie, gdzie
      kupione. Taka masówka sie zrobiła, coraz więcej sklepów otwierają, mam dziwne
      wrażenie, że chcą nas osaczyć. wrrr...........
    • preta Re: re-reserved 26.09.02, 19:10
      Fajne ciuchy, swietne kolory, niezle wzornictwo. Zawsze mi sie ich rzeczy
      podobaly, ale jak przeczytalam o Reserved artykul w Businessmanie, to polubilam
      ta marke jeszcze bardziej. Dwoch skromnych facetow z Gdanska stworzylo
      superfirme. To robi wrazenie...
      www.businessman.onet.pl/artykul.html?DB=162&ITEM=1086934
      • Gość: Ewa Re: re-reserved IP: *.pl 26.09.02, 19:36
        Mi też się to baardzo podoba :)
        • Gość: saxony Re: re-reserved IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 26.09.02, 20:11
          wydaje mi sie sie ze w reserved predzej mozna znalezc cos ciekawego dla panow
          i dzieci.moj maz ma stamtad naprawde sporo rzeczy i sa ok.ciuszki dla dzieci w
          stylu ktory lubie,ale znowu predzej znajdzie sie tam cos dla chlopca niz dla
          dziewczynki.dla siebie kupilam tam jakies spodnie na wakacje ,pare bluzek i
          jakas bluze na narty i to by bylo na tyle,a naprawde czesto tam zagladam.

          pozdrawiam.s.
    • Gość: koralik Re: re-reserved IP: POZNANNT* / 195.95.19.* 27.09.02, 08:45
      Ja bardzo lubie Reserved, bo to jedyny sklep, gdzie cos kupie za kazdym razem,
      gdy tylko do niego zajrze. Najbardziej ciesza mnie tam rozmiary, gdzie S nie
      jest dla anorektycznych szesnastolatek.

      A co do osaczenia, to Poznan definitywnie zostal opanowany przez Carry -
      wszyscy jak chinska armia nosza ich bluzeczki w kwiateczki (to dziewczyny), a
      chlopaki - polowki i koszule w krate.

      I to tylko dlatego, ze Carry ma sklep w centrum, a do Reserved trzeba jechac za
      miasto do Auchan.

      Milego piatku,
      Koralik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka