Gość: Magda
IP: *.bialap.cvx.ppp.tpnet.pl
11.10.02, 18:18
Cześć!
Po rozjaśnianiu (paskudnym rozjaśniaczem Joanny), ledwo co uratowałam moje
krótkie włosy. Ugotowały mi się jak makaron. Czy jest sposób na poprawę ich
stanu, bo słyszałam (czytałam) że już mi nic w takiej sytuacji nie pomoże :-
(((
hlip hlip