Gość: ignis
IP: *.elzam.com.pl / 10.3.72.*
21.10.02, 09:12
Cześc dziewczyny:-))
Prośba, jak w subject.
wiek 31 lat, skóra pod oczami, wydaje mi sie przesuszona, cienie i worki
rano, UGH!!!!:-( paćkam się żelem ze świetlikiem i bławatkiem (paca przy
komputerze!, ale wydaje mi się, że to za mało:-( że w moim wieku ( HU HU HU)
żelowa konsystencja jest za mało ... nie wiem, odżwcza??
Interesuje mnie wasza opinia na temat kermów aptecznych, np LRP lub Avon, ale
nie tylko.
Proszę pomóżcie, bo się lekko podłamuję.
ig/